Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Да да, видях я. Регистрирах, мерси! Аз я търсих в Плащане на сметки, а тя била в Преводи. Но имам лошо предчувствие, дава ми: Временно няма връзка със системата.

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

10 minutes ago, pamporov said:

Да да, видях я. Регистрирах, мерси! Аз я търсих в Плащане на сметки, а тя била в Преводи. Но имам лошо предчувствие, дава ми: Временно няма връзка със системата.


Да - и мен ми даде същото - явно данъчните и компютрите им спят... Утре си пробвай пак. Не е платено. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, pamporov said:

Готово. Оправи се. Излезна ми и задължението. Супер!


Регистрирал си сметката - сега винаги ще ти напомня като има задължение.

Link to comment
Share on other sites

Привет,

имам спомен, че преди време е коментирано тука, че има форумен колега, който се занимава с производство на иноксови бойлери и всички тука го хвалехте колко добре работел. 

Някой ще се сети ли кой беше и евентуално контакт/сайт?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, deus_pld said:

Привет,

имам спомен, че преди време е коментирано тука, че има форумен колега, който се занимава с производство на иноксови бойлери и всички тука го хвалехте колко добре работел. 

Някой ще се сети ли кой беше и евентуално контакт/сайт?

https://philinox.co/

Няма да сгрешиш акл си вземеш от него ;).

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, netrootbg said:

https://philinox.co/

Няма да сгрешиш акл си вземеш от него ;).

Благодаря. Не е лично за мен, за работа ни трябва, тъй като имаме 3 х 500л., всичките пробити по заварките след 2-3 години. 

Link to comment
Share on other sites

Бахти, добре че се заприказваме от време на време, та да се подсетим... От почти година търся да сменя 120л хоризонталния ми с нов изцяло и се подлудих да обикалям. Едно че никъде няма (освен в Елдом, а аз това искам да сменя) и второ - как можах да не се сетя незабавно за Любо.... :Facepalm:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, deus_pld said:

Благодаря. Не е лично за мен, за работа ни трябва, тъй като имаме 3 х 500л., всичките пробити по заварките след 2-3 години. 

Не малко хора от форума ползват неговите бойлери и не само. Няма някой който да не е мега доволен. Един от малкото хора за който мога да гарантирам на 100% за работата му.

 

7 minutes ago, RaptoR said:

Бахти, добре че се заприказваме от време на време, та да се подсетим... От почти година търся да сменя 120л хоризонталния ми с нов изцяло и се подлудих да обикалям. Едно че никъде няма (освен в Елдом, а аз това искам да сменя) и второ - как можах да не се сетя незабавно за Любо.... :Facepalm:

Това даже не знам и как да го коментирам. :ohmy:

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, netrootbg said:

Това даже не знам и как да го коментирам. :ohmy:


Балъци, сър! ....
Ма то така е след като последно преди 10 години говорехме да ни прави с Вено казани за ракия. Кой ти мисли за бойлери! :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря, вече платих през epay. Там с номера на партидата ми излиза точно изчислена сумата, с отстъпката, без да се налага да попълвам сметки, айбани и т.п.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/24/2022 at 10:50 AM, djaba said:

Пробвай Сотир - о8седем86едно918пет

Правил ми е магии за отписани телефони, намира се на гърба на детска градина Малкия принц, но питай по телефона предварително

 

Още веднъж благодаря. Човека беше готов за отрицателно време.

 

On 1/24/2022 at 7:14 PM, RaptoR said:


Непреманно да дадеш отзиви. Ако не е проблем питай го може ли да ми помогне с моите POCO X3 да минем на европейски фърм от индонезийския. Имам необходимите софтове налични. 

 

Питах - каза, че освен софтуера, трябвало да се правят и хардуерни гимнастики по платката. Дали е конкретно за този модел или не, не каза. В момента наваксвал с работата, та не се ангажира кога и дали ще може да ти ги направи.

https://www.google.com/maps/place/ул.+„Граф+Игнатиев“+1,+23,+4000+Каменица+1,+Пловдив/@42.1401506,24.7541825,19z/data=!4m5!3m4!1s0x14acd1af998e0601:0x351c9fb1453f55d0!8m2!3d42.1400135!4d24.7547508 - намира се тук. От 11 до 18 е на линия, ако решиш, мини да се разберете.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея за сервиз за авто врати. Нещо стана с шофьорската врата и отвътре не иска да се отваря, явно вътре механизма се е счупил. Отвън сис е отваря, но отвътре не. Някой сервиз знаете ли из града, ако може направо и части да си имат.. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, MaiconDogg said:

Някой има ли идея за сервиз за авто врати. Нещо стана с шофьорската врата и отвътре не иска да се отваря, явно вътре механизма се е счупил. Отвън сис е отваря, но отвътре не. Някой сервиз знаете ли из града, ако може направо и части да си имат.. 

https://elstakla.com/

 

2 ремонта имам при тях и съм доволен, че не са типичните ехидни майстори с тъпите им шеги все едно си им длъжник

 

Тук се намират
https://goo.gl/maps/GWBm3zySz96HAz3TA

 

Edited by sasshko
Link to comment
Share on other sites

И аз ги препоръчвам. Преди няколко години ползвах услугите им за ремонт на подвижен покрив и останах с много добри впечатления.

Link to comment
Share on other sites

От 2 дена се чудя защо в парното има въздух, е днес разбрах защо. 

Намерих виновника в разпределителната кутия с всичките кранове, въпроса е дали има вътре уплътнение или е само с лента ? 

 

Няма налично описание.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че холендъра е с конус и се навива само лента на врн'то. Но няма как да се каже преди да го развиеш. Развий го.

Link to comment
Share on other sites

Лента нямаше, вътре имаше едно гумено уплътнение, което си беше ок. Навих лента и го завих, и спря да тече. Странно, че беше затегнато на няма и половин оборот, та може би от това е бил проблема. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

On 2/1/2022 at 2:21 AM, sasshko said:

https://elstakla.com/

 

2 ремонта имам при тях и съм доволен, че не са типичните ехидни майстори с тъпите им шеги все едно си им длъжник

 

Тук се намират
https://goo.gl/maps/GWBm3zySz96HAz3TA

 

Тея дни ще го посетя, проблема е малък, но не намирам част, ще видя и те какво ще кажат.

Иначе тази част е счупената

 

IMG_20220202_161752_edit_89811411536151.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...