Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, RaptoR said:

На клапан сме казали трудно се случва. Аз последно купих някакъв за 15-16 лева и се оказа добър. 

 

Най-скъпия в Практикер взех - 8 лв.

За такива по-скъпи вероятно трябва да отида в някой по-специализиран магазин за такива материали. 

И като стана дума, не са ми искали сертификат, така че ако някой има нужда от нещо в практикер, да не се притеснява. 

Link to comment
Share on other sites

То, никъде не искат…. Най-много да те попитат имаш ли, казваш да и толкоз…. Даже на две, три места тръгвам с отключен телефон да им показвам, а те ми викат давай влизай, без изобщо да го погледнат. 

Link to comment
Share on other sites

Ти мани ама на един познат му бях дал моя :D Влиза в един бар, сканирали са му го и нищо. След тва сканират моя и тоя охраната вика, за втори път я виждам тая фамилия. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, kotora said:

Ти мани ама на един познат му бях дал моя :D Влиза в един бар, сканирали са му го и нищо. След тва сканират моя и тоя охраната вика, за втори път я виждам тая фамилия. 


Те гледат дали е валиден. Ако ГЛЕДАТ наистина трябва да да ти вземе и личната карта да свери - познай колко време ще се влиза където и да е 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, RaptoR said:

Още един малко тъп въпрос на тема книжки - медицинското да си играя ли да го снимам или взимат оригинала?

Оригиналът взимат. Доколкото разбрах в МВР искат и копия на личната карта и книжката, а в КАТ не.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SpI7_FiRe said:

Оригиналът взимат. Доколкото разбрах в МВР искат и копия на личната карта и книжката, а в КАТ не.


Чудесно, благодаря. Искат копие на старата книжка и на синия талон. 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:


Чудесно, благодаря. Искат копие на старата книжка и на синия талон. 

На мен лелчето в КАТ ми ги върна копията. И накрая не ми даде квитанцията за плащането, а като питах няма ли да ми я даде, тя ми изкара само нова бележка от ПОС терминала с думите "То ни ти трябва ама ай"

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, SpI7_FiRe said:

На мен лелчето в КАТ ми ги върна копията. И накрая не ми даде квитанцията за плащането, а като питах няма ли да ми я даде, тя ми изкара само нова бележка от ПОС терминала с думите "То ни ти трябва ама ай"


Аз не съм в КАТ, в районното го правя - затова е цялата разправия. 

Link to comment
Share on other sites

Привет, някой да се е борил с FRP unlock? Преди доста време бях купил един Galaxy S9 със счупен дисплей. Покрай ремонтите го бях отсвирил и мина бая време. Сега му смених дисплея, но е имал вписан акаунт и сега си го иска :)

Пробвах, доколкото ми е възможно, но без успех. Та, ако някой се е борил или знае човек/сервиз, който може да свърши работата, ще съм благодарен да сподели.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, dvdrw said:

Привет, някой да се е борил с FRP unlock? Преди доста време бях купил един Galaxy S9 със счупен дисплей. Покрай ремонтите го бях отсвирил и мина бая време. Сега му смених дисплея, но е имал вписан акаунт и сега си го иска :)

Пробвах, доколкото ми е възможно, но без успех. Та, ако някой се е борил или знае човек/сервиз, който може да свърши работата, ще съм благодарен да сподели.


Това с акаунта е ОТВРАТ! Прочети из нета и ще видиш. Трябва ти човек да го оправи. В Пловдив такъв не познавам, но със сигурност ще намериш. 

Link to comment
Share on other sites

Четох, трябваше да му нашия и нова инсталация, след това гледах, четох, свалих няколко тула, step by step следвах ръководството на hardreset.info и от едно положение нататък не се случват нещата. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dvdrw said:

Четох, трябваше да му нашия и нова инсталация, след това гледах, четох, свалих няколко тула, step by step следвах ръководството на hardreset.info и от едно положение нататък не се случват нещата. 


Знам, същата работа. И ти търси акаунт, дето не съществува. Нали дадох един Ноут 5 на баща ми - подлуди ни, малко остана да лети от последния етаж... Накрая едно момче го оправи, но това в София. Тук не знам. 
Мисля че е свързано с някакви ъпдейти на телефона - пълна отврат. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, djaba said:

Пробвай Сотир - о8седем86едно918пет

Правил ми е магии за отписани телефони, намира се на гърба на детска градина Малкия принц, но питай по телефона предварително

 

Мерси, обадих му се, утре ще го посетя. Хубава вечер.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dvdrw said:

 

Мерси, обадих му се, утре ще го посетя. Хубава вечер.


Непреманно да дадеш отзиви. Ако не е проблем питай го може ли да ми помогне с моите POCO X3 да минем на европейски фърм от индонезийския. Имам необходимите софтове налични. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, RaptoR said:


Непреманно да дадеш отзиви. Ако не е проблем питай го може ли да ми помогне с моите POCO X3 да минем на европейски фърм от индонезийския. Имам необходимите софтове налични. 

 

Дадено.

Link to comment
Share on other sites

Автомобила ми се води на лице което живее в София. В момента е в чужбина лицето. Как да платя данък МПС към Столична община? До тази година го правех през сайта на ОББ. Тази опция вече я няма. На сайта на Столична община може, но трябва да се вади ПИН от общината. Целта ми е всичко да стане онлайн, да не ходя до София. Идеи?

Link to comment
Share on other sites

Just now, pamporov said:

Автомобила ми се води на лице което живее в София. В момента е в чужбина лицето. Как да платя данък МПС към Столична община? До тази година го правех през сайта на ОББ. Тази опция вече я няма. На сайта на Столична община може, но трябва да се вади ПИН от общината. Целта ми е всичко да стане онлайн, да не ходя до София. Идеи?


epay разбира се. Трябва ти само номера на партидата.  

Link to comment
Share on other sites

Не става. Столична община я няма регистрирана там. Иначе номера на партидата я имам, досега плащах през ОББ, но и там са я премахнали от списъка.

Edited by pamporov
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pamporov said:

Не става. Столична община я няма регистрирана там. Иначе номера на партидата я имам, досега плащах през ОББ, но и там са я премахнали от списъка.


Най-отгоре, първа в списъка е. Понеже ме шокира веднага погледнах. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...