Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Без да ти ги свалят от колата малко трудно. Или по края няма да са ти полирани, или ще ти полират и ръба на бронята/капака заедно с фаровете. :) Машината не е толкова прецизна.

Ако ти ги направят без сваляне ще е с ръчните комплекти от магазините. Нещо, което и сам можеш да си направиш.

Зависи с каква машина го правят, а и от фара и разположението му спрямо бронята и капака. При мен няма някакви ръбове и хлътвания и спокойно може да се облепи защитно около фара и да се действа. :)

Мерси за инфото за човека!

Link to comment
Share on other sites

...ако има как да се спре централно водата. Болшинство от панелките и централните на вертикалните щтрангове не работят.

Еми има. Ако не работи крана, ВиК спират централно водата на цялата сграда.

При нас сменихме всички кранове, като добавихме и нови - за всяка отделна вертикална магистрала. По спомен, около 400 лв. бяха крановете и за водопроводчик платихме към 250 лв. Може да е било и обратното, но 650 лв. беше цялата сметка и почти ден без вода.

Рязане на тръби за новите кранове, резби и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Преди малко се обадих на телефона от профила и ми каза, че от скоро е затворил работилницата и не извършва вече автодейности...

Link to comment
Share on other sites

Аз имам отлични впечатления от

https://www.facebook.com/faroveplovdiv/

 

старата ми кола я правих преди повече от 8 години, като я срещна из града с новия собственик - нямат никакво потъмняване или помъняване фаровете ми правени там.

Edited by dubo
Link to comment
Share on other sites

Верноооо? Никакви? :( Егати. Сега къде ще си правя колата..

Като се сринат криптовалутите, ще отвори отново ;). Сега е копач.
Link to comment
Share on other sites

Верноооо? Никакви? :( Егати. Сега къде ще си правя колата..

 

Като го няма бухала, викаш неволята. 100% проверено, че работи!

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

Като го няма бухала, викаш неволята. 100% проверено, че работи!

 

Освен да си купя една машина за полиране/пастиране и да започвам да се упражнявам на баща ми на старата кола. :)

Link to comment
Share on other sites

Освен да си купя една машина за полиране/пастиране и да започвам да се упражнявам на баща ми на старата кола. :)

Чудесна идея! Обаче, внимавай с ръцете! Задължително ти требват лева и десна! С две леви не става. Научно доказано!

Link to comment
Share on other sites

Аз имам отлични впечатления от

https://www.facebook.com/faroveplovdiv/

 

старата ми кола я правих преди повече от 8 години, като я срещна из града с новия собственик - нямат никакво потъмняване или помъняване фаровете ми правени там.

За пръв път, откакто имам колата си - мога да видя какво има във фаровете :lol:

Уникална разлика! Да видим и колко време ще изкара :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча добър магазин за климатици - трябва ми малък 9 или по-малък, ако има.

 

И отново да повторим - Климаком, Мицубиши

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми препоръча добър магазин за климатици - трябва ми малък 9 или по-малък, ако има.

Това Хеви заслужава всеки лев. Разтърси се, може да се намери по-евтино мисля. Аз го взех на 1120лв., но с отстъпки от София.

Mitsubishi Electric нямат подобен модел, Хевито е по-добро. Предполагам, че става дума за малка стая/помещение, където не трябва да се усеща много навяване. Хевито работи мноооого мазно.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Като се сринат криптовалутите, ще отвори отново ;). Сега е копач.

 

Е добре де, седи и им бае на машините или верно тръгнАл да копа? Какво му пречи и да работи?

Link to comment
Share on other sites

Годините и артрита. Говорил съм си с него, всичко го боли от натискане на тея машини, кашля от тея прахоляци и така. Иначе е много кадърен. Просто е уморен...

Link to comment
Share on other sites

Това Хеви заслужава всеки лев. Разтърси се, може да се намери по-евтино мисля. Аз го взех на 1120лв., но с отстъпки от София.

Mitsubishi Electric нямат подобен модел, Хевито е по-добро. Предполагам, че става дума за малка стая/помещение, където не трябва да се усеща много навяване. Хевито работи мноооого мазно.

Честно казано 1500 лв за малко климатиче не ми се дават, спрях се на този май, че до сега съм ползвал Дайкин и съм доволен от тях, дано е така и занапред. Благодаря иначе :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...