Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Тази, която има VSC, Traction Control и като цяло повече подобни системи. 

 

 

Тази,която е в по-добро техническо състояние...и която ти пасне повече.

И двете са с абсолютно еднакви екстри.Имат си и съответните системи.Едната е българка, а другата внос 'талянка.Четох доста разнопосочни мнения, но повечето положителни се оформят около Королата.Била по-здрава и не толкова пластмасова вътре.След мерджо, на мен всички ми се струват пластамасови...ама това е отделен въпрос.

За 9 коня отгоре не ми плаща голям данък...за 23 по съм склонен...де да знам...има време, ще го мисля...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой да знае къде в Пловдив гравират чаши? Ето една примерна снимка.

 

glass-with-horse6.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Трябва ми да видя една страница, как е била онзи ден, а тъпия кеш на Гугъл ми вади как е била на 12 декември миналата година. Мога ли по някакъв начин да разбера как е била онзи ден или поне преди седмица или не?

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде в Пловдив гравират чаши? Ето една примерна снимка.

 

 

 

На ул. Варна до Чайка Фарма има такава фирма, ако на някой му трябва.

Link to comment
Share on other sites

Един въпрос към майсторите на кинкалерията - бях поръчал няколко неща от Ибей, миналия ден получих бележка за малък пакет. Днес пратих жената да мине и какво да видя - носи ми три пратки наведнъж... Като едната е от САЩ, а другите две от различни китайски локации. Останах много приятно изненадан... 

 

Пламене, Звездата беше поомачкан неприятно тубуса, макар да бе добре опакован... Има повреди, но са преживяеми... Тя била еднократна лепенка - тъй ли е?  

Link to comment
Share on other sites

Дай да гадаем, пък може и да улучим отговорите. B)

 

Няма никакъв проблем да получиш 1 бележка, пък да ти дадат няколко пратки, както и няма нищо чудно в това да получиш няколко бележки, а да не могат да ти намерят някоя от пратките.

А Звездата ти е смачкана, защото трябва да е смачкана - не си ли спомняш, че Люк Скайуокър я взриви още в края на 6-ти епизод. :lol:  Проблемът на големите ваденки е опаковането и тубусът не е най-доброто решение. Получавал съм многократно такива и повечето са били с тубуси - 40% от тях са били в добро състояние, други 40% - в не толкова добро, но след разпъване и известно стоене са се самоизглаждали и останалите 20% са били наистина в непоправимо омачкано състояние, като 2 от тях изобщо не искаха да се залепят. Един единствен път получих такъв голям стикер опакован перфектно и не беше с тубус, но пък нямаше намачване ако ще и човек да седне върху него. Така че твоята Звезда предполагам, че не е чак толкова непоправимо намачкана - разгъни я, навий я малко в обратна посока за да се поизправи, остави я да поседи и не я залепвай докато е студено (вече съм я правил тази грешка), а също и гледай там дето ще я лепиш да е гладко - не че няма да се залепи и на нещо с релеф, но няма да стои много време и ще започне да се отлепва след време.

 

П.П. И не, не са еднократни - може да я отлепиш и да я сложиш другаде...стига докато си я лепил на първото място да не си й взел здравето с проби/грешки, щото аз съм лепил сам метър и 30 винил и знам колко "лесно" се наглася само с 2 ръце. ;)

Link to comment
Share on other sites

Въпросът естествено, мисирки, бе как така три пратки идват наведнъж, като са поръчани по различно време и от различни места? Да не говоря, че ги очаквах доста по-късно...  

 

Пламене, демек е като тия коледните дето ги слагам по стъклата? Защото ти разправяш, че постените си ги накачорил, а на стена многократна лепенка не съм виждал... Да не си прецакам стената, не за друго. 

Link to comment
Share on other sites

Случват се чудеса. Колегата получи пратка от бангуда за 7 дни! Абсурд някакъв. Вероятно ползват еу складовете че нали са запразнили яката.

Link to comment
Share on other sites

...на стена многократна лепенка не съм виждал... Да не си прецакам стената, не за друго. 

 

Е...щом ти не си виждал, значи наистина няма. А тая стена със златно покритие ли е, щото като махаш ваденката има вероятност да остави върху 24-те карата лека следа, която после може да забършеш с влажна кърпа.

 

Що се отнася до пратките - получавал съм пратки от другия край на света за по-малко от седмица, както и съм получавал пратка с 6-месечно закъснение, така че коя пратка колко време ще се мотае из летищата и митническите складове е божа работа и понякога се случва в пощата да ми съберат в пакет 3 пратки, едната поръчана преди 15 дена, другата преди 30, а третата преди 50, а в същото време да чакам пратки, които съм поръчал преди 20 или 35 дена..

Link to comment
Share on other sites

Е...щом ти не си виждал, значи наистина няма. А тая стена със златно покритие ли е, щото като махаш ваденката има вероятност да остави върху 24-те карата лека следа, която после може да забършеш с влажна кърпа.

 

Стената e с почти златно покритие, а за мен е важно да знам дали може да се маха или не, защото от това зависи изцяло къде ще я сложа.

 

Моите пратки са от началото-средата на януари. Поръчките са правени през няколко дни. Айде да кажем двете китайски са се засекли някак, но тая дето е от Америка кво прави с тях на едно - не мога да разгадая... Иначе за мен беше супер хипер удобна тази работа...  

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми идеи за евтини нощувки в Германия. 
Някой има ли спомен netrootbg беше споменал преди за сайт, в който се отдаваха апартаменти под наем на прилични цени airbnb.com ли се казваше?
Приемам и други предложения за сайтове с прилични цени. 

Link to comment
Share on other sites

airbnb ще ти свърши перфектна работа за целия свят, а не само Германия.

airbнnb .de не знам само на немски език ли е или има някакви различния от другия сайт.

Link to comment
Share on other sites

Трябват ми идеи за евтини нощувки в Германия. 

Някой има ли спомен netrootbg беше споменал преди за сайт, в който се отдаваха апартаменти под наем на прилични цени airbnb.com ли се казваше?

Приемам и други предложения за сайтове с прилични цени. 

airbnb е добър вариант. booking от известно време имат същата услуга. Все пак airbnb са проверени и тествани многократно. Все пак трябва и добре да избереш този от който наемаш. Чети всичко и най - вече коментарите.

Link to comment
Share on other sites

Мисля да си поръчвам от enzo.bg 2 парфюма, единия ще е Pour Homme, а другия не знам. Някакви идеи? Малко тъпо, че ще е от онлайн магазин и не мога да ги пробвам, а до мол ме мързи да ходя да тествам.  

 

Конкретно от този сайт вие тестери ли си взимате или обикновени ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Сега ще ви закова с един въпрос. Някой да знае човек, който може да сложи един корнизи, като ще се дупчи трегер? Но да ги сложи така, че после да го бия с нивелира по главата, както един яде мастари преди няколко месеца. Не се хващам да го правя аз, защото веднъж съм го правил - стана, но ми коства 2 часа, много мами и т.н. Та експерименти не ми се правят, все ще си има хора за тая работа, предполагам.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...