Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Що да недей? Мир да има! 

 

Не знам дали помниш и познаваш котарака Леополд. 

 

Не го помня и не го познавам.

 

То мир и сега има. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Детски работи са това. Виден си има своите мнения и си ги защитава и аз го уважавам заради това, също като теб, Кръстника, Антарес и т.н. Аз също понякога не съм съгласен с него...ама тва да му скриеш мненията щот не мисли като теб си е точно детинщини. В края на краищата нали за това е форум, всеки да си каже кво мисли.

Питах само. Аз лично не съм го блокирал... Засега.

Link to comment
Share on other sites

Аз ги ползвам и двете ако няма нещо в Арена-та или няма сийдъри. В крайна сметка, избирай си тая, която ти харесва повече като визия и функционалност и си ползвай нея. Другата я отваряй ако в първата няма това, което ти трябва.

Link to comment
Share on other sites

нет има повече раздаващи ама скриптовете на самия сайт са много гадни и тромави. типични български сайтове, вървят криво-ляво а за оптимизации и инвестиции  и дума не може да става, само парички от реклами е важно да капят.

Link to comment
Share on other sites

Къде са истинските замунденци, администратори и в коя замунда е измамника Turn off this option! Nexus 6P Turn off this option!

 

Трудно може да се даде еднозначен отговор на такъв въпрос... Един обра партньорите си - туй е сигурно. И понеже силно, ама много силно мразя такива хора, посещавам само и единствено .se. Според приказките почти всички преводачи също са там, вероятно по подобни причини. На практика не ми се е налагало да отварям .net откакто стана скандала... 

Link to comment
Share on other sites

Искам да си взема комплект инструменти за колата. Имам си накрайниците за отвертка, затова ми трябват предимно тресчотка със съответните накрайници.

 

Някакви предложения от къде мога да взема нещо на далавера? Предложения за марки?

 

Днес видях това в Практикер и като комплект е точно каквото ми трябва.

https://www.amazon.co.uk/d/Sockets-Socket-Sets/Michelin-MSS-42-1-4-Pieces/B00792CQAY

 

79лв е тук.

Нищо не съм чувал за инструменти Michelin обаче.

 

Гледах и това, което също покрива нуждите ми.

 

http://suneuropa.com/product/3092/komplekt-treschotka-s-vlozhki-1-4-46-br.html

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Добре ще е да уточниш и точно какво мислиш да съсипваш по колата. Защото и двата посочени комплекта са все с камъни до 14 и съответно малки тресчотки. А това ограничава доста полето за съсипия...

Link to comment
Share on other sites

Ами нямам конкретни цели за разрушение. Няма да правя ремонти.

 

Трябват ми за основните дейности. Сваляне на някой капак, някоя кора, затягане на нещо, което се е разхлопало - ей такива.

Link to comment
Share on other sites

Ангел с ключове в ръцете и грес под ноктите! ИСКАМ СНИМКА!!!

 

Каквото и да купуваш, гледай да е марково и в никакъв случай китайски и турски боклуци! Инструмент като се купува е добре да е веднъж завинаги.

Link to comment
Share on other sites

Значи тогава не ти е нужен подобен комплект. Трябват ти просто кутийка битове с подходящ държач, тип отвертка.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да купуваш, гледай да е марково и в никакъв случай китайски и турски боклуци! Инструмент като се купува е добре да е веднъж завинаги.

 

Точно това е, че не знам кое е марковото. :D Mannesmann, Troy, Michelin, намсиквидругитам...

 

Значи тогава не ти е нужен подобен комплект. Трябват ти просто кутийка битове с подходящ държач, тип отвертка.

 

Аз битовете повечето ги имам. И държач отвертка имам.

С отвертката не винаги става обаче. Ей сега примерно, като свалях акумулатора, ми трябваше дълго рамо, за да отвия последния болт, който държеше ремъка. Един път пък някъде пак отвинтвах нещо и ми трябваше тресчотка, защото с отвертката не можеше да се бръкне и да се направи ход. Пък тресчотките са по 10-15лв и не е ясно какви са. Затова реших, направо един комплект с куфарчето, да си ми седят и подредени, а и ако се наложи нео - да не се занимавам с глупости и 14320 пъти да се качвам до горе да търся инструменти.

Link to comment
Share on other sites

Манесман е китайско до мозъка на костите си.

А относно другото. Произволен малък комплект, плюс допълнителен удължител от руския пазар би ти свършил работа.

Във всеки случай аз за леки работи(дори и в професионалната си сфера) ползвам едно малко комплектче на Форс. Докато за тежки ремонти и здраво напъване съм се оборудвал с инструменти на Гедоре, от ключове, до скоби за лагери. Само че тия струват колкото първородно чедо ;)

Link to comment
Share on other sites

И аз това се зачудих защо му е марков комплект на Ангел, след като само ще притяга по някой и друг болт/винт от дъжд на вятър. ;) За такива цели си имам едно комплектче с магнитен телескопичен удължител + гъвкав удължител, който се върти както ти е кеф...и о, чудо - не съм си го поръчвал от Китай, а го взех преди няколко години от нашенски магазин...което не изключва комплектчето пак да е китайско де... :)

Link to comment
Share on other sites

Някой да знае къде точат в Пловдив вериги за резачки?

 

По препоръка от хора, които се занимават с коли на части имам комплект на King Roy, Тайванец, но адски здрав. Ето как изглежда:

451.970.jpg

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...