Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

За сваляне на отделни песни - едно някой тук беше постнал хитринка - търсиш в гугъл името на песента и "mediafire". Или някой от другите подобни file sharing сайтове.

Примерно "helloween kings will be kings mediafire". Може да сложиш mediafire в кавички, за да търси резултати само свързани с това. Не съм го пробвал от доста време този метод де, че последно време свалям само цели албуми.

 

да, вярно е това

или по-конкретно може да посочиш на гугъл да търси site:"https://www.mediafire.com/"

това го има в "раширено търсене" в полето да търси само в сайт

 

могат да се ползват още http://tfile.co/ и http://rgho.st/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Благодаря :) Довечера, като се прибера от работа ще ги пробвам. Иначе откакто ползвам спотифай дори албуми спрях да свалям, но сега, като имам радио с флашка в колата и май ще ми се налага пак да свалям песни :( (Имам и аукс, но е развален и нямам време да отида до сервиз да погледнат какво му има).

Link to comment
Share on other sites

имам колекция от 440GB метъл музика и.... подредена и т.н.

заслужава ли си да я изтрия и да се прехвърля към Spotify или Google Music?

 

Какво ви е мнението, има ли и други като мен, които обичат да колекционират?

F3nJbl2V.jpg

Link to comment
Share on other sites

имам колекция от 440GB метъл музика и.... подредена и т.н.

заслужава ли си да я изтрия и да се прехвърля към Spotify или Google Music?

 

Какво ви е мнението, има ли и други като мен, които обичат да колекционират?

 

Не. На всичкото отгоре, спотифай е по 10 кинта на месец. :)

 

Ти пак можеш да си я качиш в Google Music тая музика, между другото и да си я слушаш онлайн от всякъде.

Link to comment
Share on other sites

Не. На всичкото отгоре, спотифай е по 10 кинта на месец. :)

 

Зависи как си го направиш. Аз плащам по 3 кинта на месец :) (направили сме си семейство, за което се плаща 8 евро за 5 човека). Иначе преди и аз складирах музика, но в момента през спотифай намирам по - лесно нови песни и изпълнители, което на мен ми харесва :)

 

edit:

Е, сега. Мизерии. На всичкото отгоре, ако решат да проконтролират "семейството" ви, ще изгорите всичките. В условията за ползване пише, че в семейната група могат да влизат само членове на едно семейство, използващи услугата от едно домакинство. Изрично е описано, че не може да се ползва от група приятели.

 

Мислиш си, че на тях не им е ясно, че хората го ползват така ? Явно са доста глупави ... Вече 1 година си го ползваме по този начин и няма проблем. Даже скоро единият човек си смени mail-a, писа на съпорта да му прехвърлят информацията и дори тогава не направиха проблем. Но нека да не продължаваме дискусията тук, защото не сме в спамърската тема :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

Зависи как си го направиш. Аз плащам по 3 кинта на месец :) (направили сме си семейство, за което се плаща 8 евро за 5 човека). Иначе преди и аз складирах музика, но в момента през спотифай намирам по - лесно нови песни и изпълнители, което на мен ми харесва :)

 

Е, сега. Мизерии. На всичкото отгоре, ако решат да проконтролират "семейството" ви, ще изгорите всичките. В условията за ползване пише, че в семейната група могат да влизат само членове на едно семейство, използващи услугата от едно домакинство. Изрично е описано, че не може да се ползва от група приятели.

Link to comment
Share on other sites

Google music и той е някакви левове на месец. Добре де, ще си я пазя на харда и без друго не съм преритал за място.

 

А моята си музика безплатно ли ще я слушам?

Link to comment
Share on other sites

Google music и той е някакви левове на месец. Добре де, ще си я пазя на харда и без друго не съм преритал за място. А моята си музика безплатно ли ще я слушам?

Твоята музика ще си я слушаш безплатно. Имаше лимит от 20 000 песни май.

Link to comment
Share on other sites

Така. Тази сутрин гръмна и пералнята, бутайки бушона и вероятно изгаряйки захранването на втората ми машина... 

 

Някой знае ли приличен техник, който да не чакам до понеделник? 

 

Между другото - Candy повече няма да си купя в тоя живот... Не знам дали изкара и 10 години... 

Link to comment
Share on other sites

митническите служители, ако се заядат (а те го могат) и те върнат обратно в държавата

Митническите служители не могат да те върнат. Гранична полиция се занимава с тези неща. 

 

 

 

Вторият е повече адресиран към netrootbg, но и някой друг може да даде мнение. Решихме да ходим в Босна на някакъв рафтинг началото на юни. Въпросът е дали ще може да го съеденим с едно море в Черна Гора? Дали морето или времето няма да е прекалено студено ?

Къде ще ходиш на рафтинг? Неретва или Дрина?

Адриатика е минимум 2 градуса по студено от Черно море. Почти е сигурно, че ще е студено тогава, но може да го съчетаете с едно посещение до Дубровник и Сплит. Дай ми повече подробности къде ще ходите и колко време. От къде смятате да пътувате?

Link to comment
Share on other sites

Твоята музика ще си я слушаш безплатно. Имаше лимит от 20 000 песни май.

 

Доста добре изглежда, но за сега ще се въздържа (9 лв на месец е):

 

TWEHbGTI.png

Edited by vikktorpenchev
Link to comment
Share on other sites

 

 

Между другото - Candy повече няма да си купя в тоя живот... Не знам дали изкара и 10 години... 

+1 И аз съм с шибаната Candy и все проблеми с нея.

Link to comment
Share on other sites

 

Доста добре изглежда, но за сега ще се въздържа (9 лв на месец е):

 

TWEHbGTI.png

 

Абонамента не е нужен, за да добавиш собствената си музика. Абонамента е нужен, за да слушаш тяхната. Твоята можеш да си я слушаш без ограничения ако я качиш на Google Music.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах го още първия път като го каза.

 

Пък и го пише в скрийншота. Предполагам ggl имат изгода от това

 

Оу, извинявай. Като го спомена заедно с месечната такса и показа скрийншота с облагите за абонати, помислих, че не си ме разбрал.

Освен това, те самите са го написали при облагите за абонати, въпреки че е достъпно и за безплатните. Явно с подвеждаща цел.

Link to comment
Share on other sites

Питанка към Ангел - искам да купя ресивър и две колони. Някъде мернах, че си препоръчал нещо скоро на колега от форума, но не намирам темата.

Тааа - какво да си купя? Дали 2 или 4 колони?

Link to comment
Share on other sites

Ами беше в темата за Букшелф колоните май.

Напиши си по-подробно питането в онзи раздел и ще го дискутираме. :) Има и други потребители, които могат да изкажат мнение.

 

https://www.bulforum.com/index.php?showforum=55

Link to comment
Share on other sites

Тъй, никой ли не знае по какво се различават бял и черен силикон за топло лепене? Освен по цвета.

Link to comment
Share on other sites

Предвид предимно декоративната употреба на топлия силикон - не виждам просто... Знам как само спасих два кактуса от идиотщината по хелоидиът с триста зора... Налепили им бяха отгоре едни шапки - една година да се възстановят и да тръгнат нормално... 

Link to comment
Share on other sites

Искам да си премеря температурата на въздуха, която излиза от новия климатик.

С нормален стаен термометър няма да стане, защото до колкото разбрах трябва да се наблюдават температури до 45-50 градуса.

Някой има ли термометър, който мога да използвам за един час да си направя замерването?

Имам и електронни термометри за тяло, но те са абсурден вариант. Най-малкото, защото максимума им е 45 градуса.

Link to comment
Share on other sites

Повечето мултицети вървят с термосонда, за 10-15 лева ще ти свърши работа. Питай някой комшия дали има да ти заеме за пробата.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...