Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

Мисля да си поръчвам от enzo.bg 2 парфюма, единия ще е Pour Homme, а другия не знам. Някакви идеи? Малко тъпо, че ще е от онлайн магазин и не мога да ги пробвам, а до мол ме мързи да ходя да тествам.  

 

Конкретно от този сайт вие тестери ли си взимате или обикновени ? 

Которе, вкусът към различни аромати е нещо твърде индивидуално. Как очакваш някой да ти даде съвет?  :confused

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мисля да си поръчвам от enzo.bg 2 парфюма, единия ще е Pour Homme, а другия не знам. Някакви идеи? Малко тъпо, че ще е от онлайн магазин и не мога да ги пробвам, а до мол ме мързи да ходя да тествам.  

 

Конкретно от този сайт вие тестери ли си взимате или обикновени ?

 

И тестер да вземеш, и обикновен - все тая.

А за препоръките....какво очакваш да ти кажем? :D

 

А с Pour Homme в името са толкова много парфюми, че дори и идея си нямам кой ще взимаш като не си написал дизайнера.

Link to comment
Share on other sites

Мм да сега се усетих за това :D Bvlgari Aqua Pour Homme .

Ми примерно Huggo Boss Number 6 или може би Azzaro Chrome стават ли  ? Просто ще е на случаен принцип като не съм ги тествал как миришат :D 

Link to comment
Share on other sites

Которе, да не си се напушил с нещо? Какъв е този зор да си поръчваш и то не един ами два парфюма онлайн без да си ги пробвал дали ти допадат изобщо? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега ще ви закова с един въпрос. Някой да знае човек, който може да сложи един корнизи, като ще се дупчи трегер? Но да ги сложи така, че после да го бия с нивелира по главата, както един яде мастари преди няколко месеца. Не се хващам да го правя аз, защото веднъж съм го правил - стана, но ми коства 2 часа, много мами и т.н. Та експерименти не ми се правят, все ще си има хора за тая работа, предполагам.

 

Корнизи за пердета? Може би, но само евентуално, мога и да ти кажа човек  :grin:

 

Которе, да не си се напушил с нещо? Какъв е този зор да си поръчваш и то не един ами два парфюма онлайн без да си ги пробвал дали ти допадат изобщо? :lol:

 

Мисъл се иска, мисъл... Иначе като дойде водичка - ми пиеш водичка...  :shy:

Link to comment
Share on other sites

Которе, да не си се напушил с нещо? Какъв е този зор да си поръчваш и то не един ами два парфюма онлайн без да си ги пробвал дали ти допадат изобщо? :lol:

Само единия ще е на тото, другия свърши онзи ден. 

Link to comment
Share on other sites

Мм да сега се усетих за това :D Bvlgari Aqua Pour Homme .

Ми примерно Huggo Boss Number 6 или може би Azzaro Chrome стават ли ? Просто ще е на случаен принцип като не съм ги тествал как миришат :D

 

Azzaro-то мирише на ароматизатор за тоалетна.

 

Ако искаш да играеш на сигурно си вземи D&G Light Blue. Самоче е дневен. Не знам какъв парфюм искаш. Дали дневен или вечерен.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

И такива ли разделения имало...доста съм изостанал... :shy:

 

Мани, мани - и лични преценки кое било като ароматизатор за тоалетна, Медикс за баня или таблетки за миялна. 

Link to comment
Share on other sites

И такива ли разделения имало...доста съм изостанал... :shy:

 

 

Винаги е имало. :)

 

 

Мани, мани - и лични преценки кое било като ароматизатор за тоалетна, Медикс за баня или таблетки за миялна.

 

Не са лични преценки. Ароматизатор за тоалетна мирисал ли си? Аззаро-то мирише по същия начин.

Link to comment
Share on other sites

Винаги е имало. :)

 

Всъщност да - сега като се замисля едно време за нощен парфюм се натърквахме с някой нощен бозайник, примерно пор, а за дневен обикновено ползвахме скункс, че миришеше по-екстравагантно. :D

 

Между другото и на мен ми е чудно как може човек да си поръча онлайн аромат без да има каквато и да е представа какъв всъщност е...това си е направо стреляне в тъмното. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Дай да не подхващаме - има стотици ароматизатори за тоалетна...

 

Като кажа "ароматизатор за тоалетна", много хора се сещат за един и същи тип миризма. Този, който мирише на чисто. Ако помиришеш парфюма, много добре ще разбереш за какво говоря. Има много такива аромати, които просто миришат на ароматизирана тоалетна.

Link to comment
Share on other sites

Като кажа "ароматизатор за тоалетна", много хора се сещат за един и същи тип миризма. Този, който мирише на чисто. Ако помиришеш парфюма, много добре ще разбереш за какво говоря. Има много такива аромати, които просто миришат на ароматизирана тоалетна.

Wow... :Facepalm: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Wow... :Facepalm: :lol:

 

Начи тоалетната е ароматизирана. Обаче понеже е чиста, нЪли, ароматът няма значение... Аз лично се сещам за поне 5 вида миризма само от Медикс. Понеже тия продукти са се доказали при мене. Но пък има още поне 5 мегафирми с поне по 10 аромата, малките да ги не почваме... Абе мирише си на чисто!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Само единия ще е на тото, другия свърши онзи ден.

Вземи тоя, който ти е с свършил и за другия си вземи Gucci Black. Ще ме чепиш една бира някой ден. Гучито мирише само на секс. Тествано....освен ако не кажеш някоя свирепа тъпотия :D :D :D

 

edit: Въпрос от мен. http://www.ebay.com/itm/Castorland-Jigsaw-1000-Pc-Ferrari-458-Spectacle/262665988216?_trksid=p5713.c100043.m2062&_trkparms=aid%3D999002%26algo%3DURGENT.LUI%26ao%3D1%26asc%3D20140502134130%26meid%3D6af1d686c44e4e5aa6d2fc2ba68a6e2c%26pid%3D100043%26rk%3D1%26rkt%3D1%26so%3Dlastwatched%26sd%3D311739026802

 

Тоя пъзел има ли го някъде където не се оскъпява двойно заради доставката?

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

....земи Gucci Black.Ще ме чепиш една бира някой ден. Гучито мирише само на секс. Тествано....

 

edit: Въпрос от мен. http://www.ebay.com/itm/Castorland-Jigsaw-1000-Pc-Ferrari-458-Spectacle/262665988216?_trksid=p5713.c100043.m2062&_trkparms=aid%3D999002%26algo%3DURGENT.LUI%26ao%3D1%26asc%3D20140502134130%26meid%3D6af1d686c44e4e5aa6d2fc2ba68a6e2c%26pid%3D100043%26rk%3D1%26rkt%3D1%26so%3Dlastwatched%26sd%3D311739026802

 

Тоя пъзел има ли го някъде където не се оскъпява двойно заради доставката?

 

Абе секс, секс...ама не каза какъв точно - да не вземат да го налазят ония с еднополовите предпочитания. :popcorn:

 

А по въпроса ти - естествено, че го има и по-евтино, и с четворно по-ниска доставка (сега ти ще черпиш бира някой ден :D )

Link to comment
Share on other sites

Абе секс, секс...ама не каза какъв точно - да не вземат да го налазят ония с еднополовите предпочитания. :popcorn:

 

А по въпроса ти - естествено, че го има и по-евтино, и с четворно по-ниска доставка (сега ти ще черпиш бира някой ден :D )

Трябва д видя как е доставката до мен. Мисля, че същия продавач го е пуснал на Амазон до мен за 24 долара. Сега проверявам и ако е така - наръчвам. Тва ще ми е второто Ферари. После 5 долара лепило и 40 за рамка, Баси ☺️☺️☺️

Link to comment
Share on other sites

Стефче- какви са тия глупости - що ги лепиш? Купи си ваденка тогава направо

а в дупето ли да си го вра като го наредя. Да си седи. Пък и добре успокоява, пускаш си мазна чалга, уиски и решиш, докато не се напиеш

☺️☺️

Link to comment
Share on other sites

Трябва да представя нотариално заверено копие на международния ми паспорт, като текстът на нотариалната заверка трябва да е на английски език.

Някой може ли да ме насочи към нотариус в Пловдив, който извършва такава услуга.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...