Jump to content
BulForum.com

Тема за кратки въпроси


tankis

Recommended Posts

  • Replies 45.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • RaptoR

    3760

  • w00x

    2882

  • djadomraz

    1772

  • Midex

    1497

Top Posters In This Topic

Posted Images

Момци, някой с познат в Теленор да ми съдейства с прехвърляне на собствеността на номер с малко по-специфични условия от моя страна. Днеска булката в офиса в мол-а ме гледаше е така  :blink: и не знаеше какво да ми каже.

 

Ще почерпя/платя за услугата.

Link to comment
Share on other sites

Ще разгледам там, не съм се сетил.

Къде има луксозни... Баси, как звучи луксозна лампа за коридор.

В Амазон има нелоши варианти, но първо искам да разгледам тук.

Link to comment
Share on other sites

Ще разгледам там, не съм се сетил.

Къде има луксозни... Баси, как звучи луксозна лампа за коридор.

В Амазон има нелоши варианти, но първо искам да разгледам тук.

 

IKEA, но избора не е много голям.

В магазина до Св. Петка също има много, но май повечето са с поръчка.

Link to comment
Share on other sites

Ако имаш предвид гамазина по диагонал до сградата на Циганина - да, там боли - има аплици по 250 лева без цвят и посока. Мои наематели така както дойдоха и си отидоха - имаха полЮлеи по 10 -15 бона, поръчковите стигаха до 150 - да, ХИЛЯДИ. По 1 тон и нагоре тежаха някои животни, монтирани в едни хотели връз дюните на Слънчев.... 

Link to comment
Share on other sites

Имам нЕкои техни продукти от много години - един ключ за лампа може да ти подмине 50 лева - щото е дизайнерски като ювентоско лого (MY ASS), но пък са качествени отвсякъде. 

Link to comment
Share on other sites

И къде им е магазина на тия в Пловдив по-точно, защото точно стоки като тези докато не ги видя и пипна никога няма да ги купя? 

Link to comment
Share on other sites

Ха! Тея добре ги знам, но не съм обърнал внимание на името им. Оставил съм към бон там за осветителни тела - продават предимно боклуци и кич. Има някои бройки съществени неща, но са много малко.  

Link to comment
Share on other sites

Както казах има за всекиго по нещо.Другия вариант е Дени Лайтинг.Но те имат предимно китайско, което хич не е лошо.Може да се каже, че е от хубавите китайски.

А в крайна сметка всичко зависи и от бюджета.

Link to comment
Share on other sites

Да се има предвид, че някои китайски и турски "произведения на изкуството" са такива боклуци и на високи цени, така щото майстор едвам ги сглоби. В смисъл като ти дойде разпарчотено в кашона и 3 часа не можеш го накара - ако изобщо го сглобиш без да строшиш нещо - по никакъв начин да заеме правилен отвес - криво, криво и още малко криво. Говоря именно за телата, които накупих за близо бон от въпросния магазин. Накарах ги там да си сглобят един полилей на място - не можаха и взеха да хъкат и мъкат. Добре че не са в мой апартамент тия тела, че щях да ги вдигам във въздуха... И между другото добре знаят какви боклуци продават. Добре че имаше една девойка там с вид на знойна испанка, порядъчно разголена, та се поуспокоих на третото ходене... Но пак казвам - ако бяха у нас тия тела, а не в апартамент под наем - всичките щях да им ги върна с псувни, ако и да беше чисто гола "испанката"... 

Link to comment
Share on other sites

Аз мислех друго да го правя девойчето и далеч от магазина, ама карай. Иначе баш 3 пъти ходих за разправии, включително и за подмяна на гаранционни крушки-промо. Пълен боклук се оказаха и те. 

Link to comment
Share on other sites

Девойчето аз го познавам много добре.Лично даже. И не само това девойче (го познавам), защото там има няколко... B)

А за лампите, както казах има всичко.Това, че са избрани китайски долнокачествени...Продават също австрийско, немско и 'талянско.Въпрос на бюджет.

Както и да е, кажи сега от Италмодалуче Вимар ли си взе или Ефапел, или пък Гевис?М?

Link to comment
Share on other sites

Девойчето аз го познавам много добре.Лично даже. И не само това девойче (го познавам), защото там има няколко... B)

 

Абе това девойче май всички освен мен го познават....та къде викате бил тоя магазин? :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Девойчето аз го познавам много добре.Лично даже. И не само това девойче (го познавам), защото там има няколко... B)

А за лампите, както казах има всичко.Това, че са избрани китайски долнокачествени...Продават също австрийско, немско и 'талянско.Въпрос на бюджет.

Както и да е, кажи сега от Италмодалуче Вимар ли си взе или Ефапел, или пък Гевис?М?

 

Ти мене не ми давай наклон какво съм избрал, щото ти казвам и умишлено предупреждавам и други потенциални опърлени, че туй дето виси на тавана и то съвсем не на евтини цени, после спокойно може да осъзнаеш какъв точно боклук е. Сега няма да ходя до Жан Жорес да видя точно чие производство бяха въпросните тела, но си бяха среден клас като цена. Иначе например у нас само тялото в хола е около 500 лева и е наистина марково и си го обичам страшно много. Китайците го изкопираха веднага след като излезе модела за смешни пари, но пък какъв боклук е копието няма да разправям. Междувременно аз за 10 години съм сменил 2 от крушчиците на марковото тяло. За сметка на това китайското тяло в коридора съм го надплатил в крушки, тъй като освен че е с идиотски G9 ги гори още като ги сложа понякога... И си мисля да взема диодни, макар да струват 3 пъти колкото тялото, щото ми писнА да се катеря като обезяна.

 

А ти, момче, щом познаваш ония коври там - имаме си обща приказка с тебе, но туй в Йегера... Само да ти кажа, че се втрещих като видях как един от дебилите, работещи на щанда тегли една мегаселска марка на една от мацките на път към склада - добре не падна девойчето, щото я дялна отзад, хамалската... Вървейки най-отзад ми идеше да го ритам в главата... Това нещо от 2-ри клас тия малоумници го имат за свалка явно... Потрес... 

 

А от Италмодалуче имам един единствен многобутонен модул. Взех го 2002. Дали помня какъв е? Ми не. Знам че беше италиански и беше къмто 200 лева. С годините прегоря ключа на бойлера и естествено понеже не се правел вече и тъпчовци го нямат, нищо че го продаваха за една кола пари, се наложи да подменя модула изцяло. В твоя чест станах да видя новия - VIMAR е. 

 

ЕДИТ: Пламене, девойчето е ОГЪН!!! И само като го гледаш пали огън и в тебе. Всъщност теб не те знам как си след толкова години...  :laughing: 

 

Link to comment
Share on other sites

Пламене, девойчето е ОГЪН!!! И само като го гледаш пали огън и в тебе. Всъщност теб не те знам как си след толкова години...  :laughing:

 

И за к'во ти е тоя телефон, дето толкова го спрягаш из темите - само да говориш по него ли или не знаеш, че освен това и снима прилично? А за другото - ти нали пиеш уиски...и знаеш колко струва примерно едно 3-годишно спрямо такова на 18? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...