Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Явно са се сетили, че е време да ги огрее. В крайна сметка без деца живота си остава егоистичен паразитизъм, завършващ безславно и в забвение. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не мога обаче да я разбера тази мания с децата...

Я кажи честно това на колко питиета го написа? Не виждам емотикони та...

Link to comment
Share on other sites

Явно са се сетили, че е време да ги огрее. В крайна сметка без деца животЪТ си остава егоистичен паразитизъм, завършващ безславно и в забвение.

+ 1.

За всеобщо учудване ще добавя, че след появата на децата животът се променя много, но не свършва (говоря за социалния такъв). Винаги се намира начин да се свърши и направи всичко или почти всичко планувано. Не се затваряш 18 години в пещера...

Няма друг такъв вид щастие. Не го казвам като майка само, говорила съм с много мои познати, както жени, така и мъже. Няма емоция, която бееегло да се доближи до "Обичам те" от детето ти...

Link to comment
Share on other sites

Честито.

 

Не мога обаче да я разбера тази мания с децата. Покрай мен също колегите масово им се народиха.

+1

 

.... щото нали определянето на нечие решение и/или невъзможност като егоистичен паразитизъм е признак на висок интелект.....

не знаете какви са причините довели тези различните от вас до това положение.

та айде ако обичате, тези които сте имали късмета да създадете поколение, да го карате една идея по-скромно и по-полека с определенията.

радваме се за вас, нека са ви живи и здрави. пък и вие покрай тях.

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че говорим на развален телефон :)

Решение и невъзможност са две различни неща. Особено когато има желание, но биологията е на друго мнение...

Не всеки, имащ/искащ деца е интелигентен, годен за родител и пр. Това е ясно и без думи.

Смятам, че става дума за мнението "Не искам деца, че ще ми развалят живота".

Всеки си има негов смисъл, за някои е кариера, за друг пътуване, за трети висока скорост... Но не вярвам да има нещо, придаващо смисъл на живота повече от това да създадеш поколение и да направиш детето Човек.

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Мисля, че говорим на развален телефон :)

Решение и невъзможност са две различни неща. Особено когато има желание, но биологията е на друго мнение...

Не всеки, имащ/искащ деца е интелигентен, годен за родител и пр. Това е ясно и без думи.

Смятам, че става дума за мнението "Не искам деца, че ще ми развалят живота".

Всеки си има негов смисъл, за някои е кариера, за друг пътуване, за трети висока скорост... Но не вярвам да има нещо, придаващо смисъл на живота повече от това да създадеш поколение и да направиш детето Човек.

 

Галя, не знаеш ли, че тук има индивиди, с които не си заслужава да си губиш времето? 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :))

 

 

В нашият офис е като болест това .. за последните шест месеца, петима станахме татковци :D Приятелите ми и те са на тази вълна .. Всички правят бебета тези дни :D

 

Хората като нямат работа, кво да правят :)

Така де, и аз съм в това число :D

 

Честито :) интересно име :)

Edited by pavlan
Link to comment
Share on other sites

Големият ми син на състезанието за купа Долчини в Дупница. Няма нещо на света което да те зарадва повече от успехите на собственото ти дете.

 

33773975_2045472468857089_75136693458645

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер за първи път ще спим в собствената ни къща! :)

Тежка ми беше раздялата с квартирата, 6 прекрасни години... Буца ми беше застанала в гърлото като излизахме, но дано да е за добро!

Link to comment
Share on other sites

Собствена къща? И съжаляваш за някаква си квартира? Колкото и хубави моменти да сте имали - не съжалявай...и по-хубави ще имате в къщата, а няма по-хубаво да имаш нещо, което си е само твое. ;)

Link to comment
Share on other sites

Гале, живях 5 години на квартира. Страхотен апартамент със страхотни хазяи. Мъчно ми беше точно един ден. Друго си е всяка инвестиция която правиш, да знаеш че е за теб и че ще ти се отплаща с годините, и ще ти доставя удоволствие... И да правиш каквото си искаш... И още много други неща...Не ги приемай толкова навътре нещата....

Edited by Mockingbird
Link to comment
Share on other sites

Аз съм си сантиментална, все едно не ме знаете :)

Ще ми липсва, макар че няма нищо общо - и големината, и удобството на новото, и дворът...

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер за първи път ще спим в собствената ни къща! :)

Тежка ми беше раздялата с квартирата, 6 прекрасни години... Буца ми беше застанала в гърлото като излизахме, но дано да е за добро!

Честито, но хич не мисли квартирата :)

Най-досадните ми месеци бяха когато се преместихме от апартамента ни в квартира, преди да си вземем къщата. :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм си сантиментална, все едно не ме знаете :)

Ще ми липсва, макар че няма нищо общо - и големината, и удобството на новото, и дворът...

 

И все още не сме се напили в тая къща... Трябваше да го направим докато още е в строеж, та да са по-леки щетите! 

Link to comment
Share on other sites

И все още не сме се напили в тая къща... Трябваше да го направим докато още е в строеж, та да са по-леки щетите! 

Ще стане и това :) Имаме много багаж за оправяне, мебели не ни достигат малко :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

След много чудене, най-накрая взехме багажници за велосипедите: 

 

Общо взето си заслужава парите при положение, че по-добрата алтернатива (при монтиране на теглича) струва 4х повече. 

 

Следващата стъпка е да се организираме да покараме по тези пътеки:

Ако има някой желаещ да пише на лично :) 

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

А аз да се похваля, че нямам полипи в дебелото черво :-)

Колоноскопията как мина?

Link to comment
Share on other sites

Не знам. Проспах я. Любовната игра преди туй обаче беше... освобождаваща :D

Ммм... Предиграта е от съществено значение. Останалото е пошлости и чиста механика ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...