Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито. Добра цена. Аз съм слушал Сони 1000Х и звучаха много добре.

Благодаря! На тази цена не мисля, че може да се намери нещо по-добро (става въпрос за канадски долари). Не ми се даваха $300 за Bose QC 35 II или дори двеста и кусур за Sony WH1000. Предимството на тия два модела е основно в по-компактния им формфактор и олекотена конструкция. По-нататък ще мисля за нещо по-добро, което да ползвам постоянно в къщи пък тия да отидат перманентно в офиса, за да не ги разкарвам постоянно с мен. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tomorrowland

 

Уникално изживяване за всеки фен на електронната музика. Дилемата дали да идеш да слушаш Tiesto или Eric Prydz, защото свирят по едно и също време не е нещо, което се случва често. Уникално място, изпипано от всякъде откъм детайли. Страхотна организация. Страхотен лайнъп. Дори фаст фууд-а им беше страшно вкусен.

Хора - много по-приятелски настроени от другите партита, на които съм ходил до сега, без значение от локацията и размера.

Сцените бяха нещо, в което си личи, че е влагано творчество и усилие. Страшно впечатляващи, особено главната, заедно с прилежащата хореография, озвучаване, ефекти, пиротехника и др.. Аз толкова хора не съм виждал на едно място през целият си живот. Минимум 100 000 човека имаше на последните актове за вечерите, когато другите сцени бяха приключили.

 

Радвам се, че успях да се сдобия с билети, за да си създам тези спомени за цял живот. А аз не се впечатлявам лесно.

 

Aftermovie: https://www.facebook.com/tomorrowland/videos/10156065746289177/

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Изглежда невероятно просто! Много яко, браво на тях и на теб, че си бил там!

Link to comment
Share on other sites

 

Много добре изглежда. Такива преживявания са много ценни. Аз миналата седмица се насладих на мега яки концерти и то къде... в Пловдив :). Другият месец във Варна се надявам да е също добре.

 

Това място само за този фест ли се използва или и за други неща? Интересни места за настаняване има.

Link to comment
Share on other sites

Само за този фест.

Ние бяхме в Брюксел обаче и пътувахме по 30-40 минути.

Първия ден беше 38 градуса на сянка. Представи си какво е било в тия палатки и т.н.

Изпих не по-малко от 6 литра вода в рамките на 12 часа и ходих до тоалетната веднъж, 11 часа след влизането на фестивала. Прави си сметката за какво потене е ставало въпрос, а ония в палатките изобщо не искам да ги мисля.

Link to comment
Share on other sites

Tomorrowland

 

Уникално изживяване за всеки фен на електронната музика. Дилемата дали да идеш да слушаш Tiesto или Eric Prydz, защото свирят по едно и също време не е нещо, което се случва често. Уникално място, изпипано от всякъде откъм детайли. Страхотна организация. Страхотен лайнъп. Дори фаст фууд-а им беше страшно вкусен.

Хора - много по-приятелски настроени от другите партита, на които съм ходил до сега, без значение от локацията и размера.

Сцените бяха нещо, в което си личи, че е влагано творчество и усилие. Страшно впечатляващи, особено главната, заедно с прилежащата хореография, озвучаване, ефекти, пиротехника и др.. Аз толкова хора не съм виждал на едно място през целият си живот. Минимум 100 000 човека имаше на последните актове за вечерите, когато другите сцени бяха приключили.

 

Радвам се, че успях да се сдобия с билети, за да си създам тези спомени за цял живот. А аз не се впечатлявам лесно.

 

Aftermovie: https://www.facebook.com/tomorrowland/videos/10156065746289177/

Миналата година е имало 180к Тая може да са над 200 :) 

 

И аз се каня да ходя, но не знам кога ще стане това. Сега ще ходя на Sea Dance, но то е общо взето селско забавление. 

Link to comment
Share on other sites

Пак толкова. 180-200 хиляди човека.

За съжаление, само желанието не е достатъчно, както бях написал и в другата тема. Срещнахме Българи на фестивала и нито един не беше взел билет по нормалните канали. Едно момче беше дало 1100 евро за пакет с билет за фестивала, палатка на къмпинга и самолетен билет. Ако искаш да ходиш, опитвай да купиш билети. Планирай около фестивала, а не обратното.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

Само за този фест.

Ние бяхме в Брюксел обаче и пътувахме по 30-40 минути.

Първия ден беше 38 градуса на сянка. Представи си какво е било в тия палатки и т.н.

Изпих не по-малко от 6 литра вода в рамките на 12 часа и ходих до тоалетната веднъж, 11 часа след влизането на фестивала. Прави си сметката за какво потене е ставало въпрос, а ония в палатките изобщо не искам да ги мисля.

Не говорех за палатка.

Ето за тези 2 варианта говорех:

https://www.tomorrowland.com/en/dreamville/accommodations/kokono-packages

https://www.tomorrowland.com/en/dreamville/accommodations/cabana-packages

Не бях видял обаче цената...

А това с дехидратацията ми е доста познато. С мотора го изпитвам доста често. Пиеш зверски количества вода, но почти не ходиш до тоалетна. Много добре си направил, че си изпил толкова много вода.

 

 

И да се изфукам какво яке си взех за мотора:

 

 

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Малко, но от сърце - Redragon Devarajas механична клавиатурка с кафЕви суичове :) Вкъщи ще стане малко по-тихо и малко по-приятно :)

Link to comment
Share on other sites

Браво. Къде? Как?

Плувам под вода за издържливост,в басейн...Иначе се гмуркам за кеф в морето,любителски с маска,шнорхел и плавници :-) Успях да отслабна от 103кг на 86.5кг в момента,като цел съм си поставил 80...След 15 дни отивам за десетина дни в Гърция,там ще си отплувам на воля километри :-)

 

Рапторче не ме дразни с мотора,не съм карал от неделя и съм в мотоабстиненция :-(

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Ти ако паднеш на 80 ще си под мене бре! СТрам ме хваща! :laughing1: :laughing1: :laughing1:

Ще стане,изхвърлил съм всичкия джънк,хляб почти не ям,газирано и сладко също,само салати ,риба и мръвки,Проблема ми е че обичам бира много :-(

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

А аз от края на сезона ограничавам бирата до животоспасяващия минимум и започвам да блъскам в зала. Че мешката нарасна и взех да я усещам като се сгъвам, пък и хилядите километри в кола месечно, взеха да ми се отразяват твърде негативно на тонуса и издръжливостта на гърч.

Та в този ред на мисли скоро ще питам в темата за нестандартните за читав фитнес, дет инструкторите да знаят кой котлон е включен в момента и да си заслужават таксите.

 

П.п. Инак петдесете под вода и в момента си ги правя, ама никак нямам възможността всеки ден да ги правя, та да не опирам до фитнеса....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...