Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ще върви ли крайния фар на него?

 

Ако някой се опита да го играе на него, то той трябва да бъде помлян с камъни, след което да му се отрежат кайсиите, да се запържат пред него и докато му се сервират топли в дзурлата, да му се направи колоноскопия с бодлива тел. 

Link to comment
Share on other sites

Ще върви ли крайния фар на него?

Страничен въпрос. Защо като "дублирам" дисплея на моя лаптоп и телевизора - играя Асето Корса без никакъв проблем, а като пусна само телевизора... Нищо не става.

 

Много лошо обаче ми се пърже компа

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Страничен въпрос. Защо като "дублирам" дисплея на моя лаптоп и телевизора - играя Асето Корса без никакъв проблем, а като пусна само телевизора... Нищо не става.

 

Много лошо обаче ми се пърже компа

Дефинирай "нищо не става".

Link to comment
Share on other sites

Сигурно има неква настройка на видео картата, която влиза в друг режим като е вързана с телевизора. Пробва ли гейм моуд на телевизора?

Link to comment
Share on other sites

Дефинирай "нищо не става".

Резолюцията отива по дяволите. Не мога да карам. Общо взето нищо не се вижда нормално. И не помня дали насичаше. Трябва да проверя.

Сигурно има неква настройка на видео картата, която влиза в друг режим като е вързана с телевизора. Пробва ли гейм моуд на телевизора?

Не. Не съм пробвал. Като остане време.

 

Обаче е много яко да чертая на телевизора. Музичка, уискинце... Хубавини

Link to comment
Share on other sites

Що бе, аз си цъкам всичките игри на лаптоп. Вързан ми е към една 24-ка, сложил съм го на една охлаждаща станция и съм идеален :)

Link to comment
Share on other sites

Изглежда много добре, ще кажеш как е и като го ползваш малко :) Иначе сега ще изкочат епъл зомбитата и ще кажат, че няма как да е яко колкото мак бука :lol:

Направо съм изненадан - лаптопа пристигна за отрицателно време! Засега мога да кажа само едно: У-НИ-КА-ЛЕН!!! :punk

На практика цената му е колкото на Macbook Air, но възможностите и параметрите са от друга вселена. :)

 

Ще върви ли крайния фар на него?

Няма как да върви, графиката е интелска, а не хемВдивия. Аз лично не виждам как могат да сложат мобилна хемВдивия в тази уникално тънка и олекотена машина. Но на мен не ми трябват игри на лаптопа - имам си конзола за това, което ме ограничава само в домашни условия. Иначе бих се изкушил да играя навсякъде, което никак не е за предпочитане. :lol:

 

Ако някой се опита да го играе на него, то той трябва да бъде помлян с камъни, след което да му се отрежат кайсиите, да се запържат пред него и докато му се сервират топли в дзурлата, да му се направи колоноскопия с бодлива тел. 

Мисир, няма никакъв проблем, стига да си вземеш нещо, което да има поне хемВдивия GTX 1050. Ама лаптопа на Микромек (Surface Book 2) с това нещо и същите параметри като на Азуса е $3300. :blink:  :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Ами, и аз като Кръстника изгорях с един Playstation VR в Събота.

Сега остава да намеря и какво да играя. :D

 

Кръстник, ти какво играеш на твоя?
И между другото, ако не си пробвал Wipeout Omega Collection във VR - поправи грешката.

Пробвах всички възможни демо дискове и Wipeout е просто над останалите игри. Страхотно изживяване. Ако ги нямаше дефектите на самия хедсет - щеше да е като истинско преживяване.

 

3-то поколение от тия хедсети ще е лудница.

Link to comment
Share on other sites

Ами, и аз като Кръстника изгорях с един Playstation VR в Събота.

Сега остава да намеря и какво да играя. :D

 

Кръстник, ти какво играеш на твоя?

И между другото, ако не си пробвал Wipeout Omega Collection във VR - поправи грешката.

Пробвах всички възможни демо дискове и Wipeout е просто над останалите игри. Страхотно изживяване. Ако ги нямаше дефектите на самия хедсет - щеше да е като истинско преживяване.

 

3-то поколение от тия хедсети ще е лудница.

Честито! Аз напоследък нямам много време за игра, ама от истинските VR много се накефих на Star Trek: Bridge Crew и Pinball FX2 VR.

Тази Wipeout Omega Collection не я виждам като исктинска VR, поне няма такова нещо в PSN. Иначе всяка обикновена игра се играе уникално с хедсета в екран на голям формат (почти все едно си в IMAX), но все пак не е истинско VR, защото игрите са си на двуизмерен екран, макар и с огромни виртуални размери. 3-то поколение ще е лудница със сигурност, ама трябва да пуснат и новите конзоли, че тия ще издиашат като параметри.

Link to comment
Share on other sites

Честито! Аз напоследък нямам много време за игра, ама от истинските VR много се накефих на Star Trek: Bridge Crew и Pinball FX2 VR.

Тази Wipeout Omega Collection не я виждам като исктинска VR, поне няма такова нещо в PSN. Иначе всяка обикновена игра се играе уникално с хедсета в екран на голям формат (почти все едно си в IMAX), но все пак не е истинско VR, защото игрите са си на двуизмерен екран, макар и с огромни виртуални размери. 3-то поколение ще е лудница със сигурност, ама трябва да пуснат и новите конзоли, че тия ще издиашат като параметри.

 

Не ме кефи да я играя на големия екран през очилата. Прекалено размазано ми е и ме дразни.

 

Не е само VR. Съвсем нормална игра си е, но пуснаха и VR режим с безплатен ъпдейт миналата седмица.

Изиграх всичките демота и какво ли не (Можеби като изключим X-Wing мисията на Star Wars: Battlefront 1) - Wipeout VR беше най-доброто VR преживяване. Най-малко си личат дефектите на технологията. Освен това е цялата игра, а не само определени състезания. Цялата игра пък включва ремастъра на 3 класически WIpeout игри. Можеш да си направиш сметката колко много съдържание има.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Не дадоха ли и някой лев или го минават като безплатна реклама? ;)

Чае, де. Докато пешо стигне до халтурката, бая фурни трябва да изяде  :D

Инак Честито! Таз година за полу проводници, до година и за цели!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм заявил в прав текст, че от Прас Прес не очаквам хонорари. За мен това е кауза и се радвам, че мога да помогна. А и че явно съм достигнал някакво минимално ниво, че и да влезна между шамарите :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм заявил в прав текст, че от Прас Прес не очаквам хонорари. За мен това е кауза и се радвам, че мога да помогна. А и че явно съм достигнал някакво минимално ниво, че и да влезна между шамарите :)

 

Коя карикатура ти публикуваха :) Според мен добре ти се получават карикатурите :)

Link to comment
Share on other sites

Публикуваха моя карикатура във вестник Прас Прес :)

 

Браво!

 

Сега остава и на biodesign признанието да заслужиш, и ще си на върха на пирамидата!

Link to comment
Share on other sites

Коя карикатура ти публикуваха :) Според мен добре ти се получават карикатурите :)

Тази. Благодаря!

 

 

Браво!

 

Сега остава и на biodesign признанието да заслужиш, и ще си на върха на пирамидата!

Предпочитам да си поставям реалистични цели :lol: Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...