Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Главният експерт и анализатор много добре знае каква е цената (точно 79.99 паунда без пътните), но ще те попита дали предвиди и пътните, щото доколкото виждам този твоят даже не изпраща до BG и сега може да ти каже всякаква цена на доставката. Със същия успех можеше да смъкнеш с бутона 'Make Offer' от офертата на горния линк цената от 79.99 на 73 паунда и да го питаш предварително колко ще излезе доставката до BG и дали изобщо е навит да праща извън UK.  :popcorn:

 

Всичко е предвидено, г-н анализатор и цената не е тази, а моята доставка ще бъде до ... Лондон. Паралелно с моя търг друг приключи днес на 70. Но вече бях купил моя екземпляр... Както и да е -доволен съм. Не само ще го имам, но и ако реша да го продавам ще му взема поне тия пари. 

 

А понеже гледам доста цените на ЛЕГО - какви спекулациЙ са в тоя ибей - не е истина! Особено пък на продавалци от България - ебати наглеците. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Купих си винетка!

А, а, а?

:grin:  :grin:  :grin:

Мхъ..., ламер.... Аз го направих още преди десет дни ;)

 

П.п. И за да съм в духа на фукането и аз... Платих си данъка за колата И ЗА НАСТОЯЩАТА година. Някой? А? А? А!?!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Честито!Поздравления.Аз още не мога да се престраша...

 

Язе имам да зимам 5. Ко праим?

 

Мхъ..., ламер.... Аз го направих още преди десет дни ;)

 

П.п. И за да съм в духа на фукането и аз... Платих си данъка за колата И ЗА НАСТОЯЩАТА година. Някой? А? А? А!?!

 

На ТРИ КОЛИ, ко речи?

Link to comment
Share on other sites

Направих го само за две... щото толкоз имам и не мога да се меря с чооорбаджи, като тебе.... :rolleyes:

 

П.п. Ама винетка си взех само за едната!

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

16299248_242514892868832_844258073987428

 

Един успешно приключен проект, от който съм част. Mtel Viber Bot Chat. Още едно улеснение за проверка и управление на услуги.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми се обадиха с предложение за работа от една фирма в която кандидатствах. Приех веднага :) 400лв отгоре на сегашната ми заплата + ваучери за храна и 30 дена отпуска. Както и много добра възможност за развитие като Automation QA :) Добре започва месеца :P 

 

Link to comment
Share on other sites

Честито, Которе! Това отпуската 30 работни дни ли се води? Много отпуска ви дават бе! Това като за новоназначен, представям си дългогодишните служители колко взимат, че те кога изобщо работят? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Благодаря. Отпуската е такава заради ненормираното работно време. Не плащат overtime, когато се налага, но пък в сравнение със сегашната където има няква тъпа политика от сорта:Стоял си 3 години в компанията получаваш 1 ден... Та да 10 дни отгоре са си супер. 

 

Имам да уча супер много неща, но това ме надъхва още повече. 

Link to comment
Share on other sites

Това с ненормираното работно време ми звучи притеснително... Да не се окаже накрая, че работиш сумарно доста повече от тия 10 дни...

Link to comment
Share on other sites

Амии ще разберем. Ако е системно е гадно, но екипа е голям и рядко има такива случаи. Това не ме плаши. Ако се налага ще работя :) 

Навсякъде е гадно по един или друг начин, но при евреите е тотален шит. Може да дават пари ама всичко друго е кочинка. 

Руми нямаш грижи, ще се съберем някъде в София :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Днес ми се обадиха с предложение за работа от една фирма в която кандидатствах. Приех веднага :) 400лв отгоре на сегашната ми заплата + ваучери за храна и 30 дена отпуска. Както и много добра възможност за развитие като Automation QA :) Добре започва месеца :P 

 

 

 

Поздравления. И успех. :)

Link to comment
Share on other sites

Ще направим и в Пловдив бе. Ама трябва да е събота и да е в Йегерхоф :D Че бирата там е арна ;) Ама ти пък пиеш кола само...

 

Прав си, наблягам на кóлата, ама сега съм в някакъв преходен период на освестване - редувам ги бира/кóла. :P ...ей това долу е от последните десетина дена, още не съм се наканил да ги изхвърля. :evil

 

390d1f2ab59ead6d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Аматьор! :P

 

Не го оспорвам, макар и след снимката да намерих още 4 празни в кухнята... ;)...но и споменах все пак, че съм в преходен период на задобряване...надявам се. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не го оспорвам, макар и след снимката да намерих още 4 празни в кухнята... ;)...но и споменах все пак, че съм в преходен период на задобряване...надявам се. :lol:

Като приключиш с преходния период ще може вече спокойно да ходиш в Йегера. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...