Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Браво, Жоре. Поне не ти искат 300 хиляди долара за кенеф строен втората световна.

 

Къщето изглежда добре. Оправяй барбекюто, аз ще взема мръвка като се прибера :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Поздравления, това наистина е за хвалба!

 

Благодаря!

 

Браво, Жоре. Поне не ти искат 300 хиляди долара за кенеф строен втората световна.

 

Къщето изглежда добре. Оправяй барбекюто, аз ще взема мръвка като се прибера :)

Ако трябваше да я купувам готова и с имота, толкова щяха да ми трябват. Не че сега са малко като цяло.

 

Събирай зелени, та едно прасе да влезе в барбекюто, с 1 2 мръвки няма да стане. :D

 

Браво, след къщата и бебето, сега оставя и няколко дървета да засееш, за да те пишат за истински мъж. :)

 

Аз с дърветата първо съм почнал. Имаме 15 декъра трайни насаждения, та доволно съм си засял и продължавам всяка година.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

 

Ако трябваше да я купувам готова и с имота, толкова щяха да ми трябват. Не че сега са малко като цяло.

 

Събирай зелени, та едно прасе да влезе в барбекюто, с 1 2 мръвки няма да стане. :D

 

 

Аз с дърветата първо съм почнал. Имаме 15 декъра трайни насаждения, та доволно съм си засял и продължавам всяка година.

https://www.zillow.com/homes/for_sale/7066-W-Seward-St,-Niles,-IL-60714_rb/?fromHomePage=true&shouldFireSellPageImplicitClaimGA=false&fromHomePageTab=buy

 

В тази къща лично живях. Имаше дупка в покрива накрая и спукан фундамент, тръбите ние лично им ебахме мамата(наводнихме я няколко пъти). Инсталацията и изолацията бяха по-големи от нас...2 пъти. Тогава и искаха 199 хиляди. След една боя и един покрив и нова кухня - 420. Могат да ме хванат за дедовия с брАда ;). Знам как вървят цените и, че от тая къща искат да направят профит между 60 и 100 хиляди ;).(никой няма да си мръдне пръста за по-малко). Балона с имотите почна пак да се надува в Щатите. Няма лабаво. А реално получаваш кенеф...а аз не съм от най-капризните ;) особено като знам колко имам в банката.

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

138 квадрата, 30 квадрата хол, отделна кухня, 3 спални, 2 бани, 2 тоалетни, 66 квадрата мазе. Скоро време ще се и местим, остава и двора да си подредя, да си направя барбекю, масичка да си наредя на двора, гаража да си оправя. Абе имам си работа поне за още 2 години. :D

Браво Жоро, супер е станала къщата! :thumbsup:

 

 

Балона с имотите почна пак да се надува в Щатите. Няма лабаво.

Още нищо не сте видeли вие от балона, Чефо. Глей тук кво ста'а при нас, това е сделка от миналата година февруари - цена на листване $2.4 милиона, окончателната цена на сделката скача с $80 бона до $2.48 милиона. Виж хубаво за каква дупка става въпрос, лота и "къщата" са точно с размерите на голяма тоалетна. :lol:

 

o-VANCOUVER-TEARDOWN-570.jpg

Link to comment
Share on other sites

Октомври 2015

Април 2017

138 квадрата, 30 квадрата хол, отделна кухня, 3 спални, 2 бани, 2 тоалетни, 66 квадрата мазе. Скоро време ще се и местим, остава и двора да си подредя, да си направя барбекю, масичка да си наредя на двора, гаража да си оправя. Абе имам си работа поне за още 2 години. :D

 

Много добре! Сега да се предвиди откриване и закриване на сезона и чувалчета за преспиване на прасета :)

 

 

Още нищо не сте видeли вие от балона, Чефо. Глей тук кво ста'а при нас, това е сделка от миналата година февруари - цена на листване $2.4 милиона, окончателната цена на сделката скача с $80 бона до $2.48 милиона. Виж хубаво за каква дупка става въпрос, лота и "къщата" са точно с размерите на голяма тоалетна. :lol:

 

Тва аз не мога да го повярвам...

Link to comment
Share on other sites

Тва аз не мога да го повярвам...

Ако искаш го вярвай, но това е реална сделка от преди точно една година (разбира се някакъв загубен китаец е броил кеша, за да събори въпросната съборетина и да построи някаква по-луксозна "тоалетна" на това миниатюрно имотче). В момента малко са се "поохладили" нещата, защото в края на миналата година след много туткане местните власти въведоха 15% данък върху продажната цена на всеки имот, закупен от който и да е чужденец.

Link to comment
Share on other sites

Жорката се е справил повече от добре. Още повече, като ми каза, че половината от нещата сам си ги е правил :thumbsup:

Като откриете къщата, мислете за второ с Галя, че три спални с едно дете... :laughing:

Тряа да има лудница... :grin:

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Честито за къщата! В първия момент много ми заприлича на една, която вдигнаха тук до нас зад спирката на Сточна гара.

Трябваше 3 пъти да погледна. :D

 

Жорката се е справил повече от добре. Още повече, като ми каза, че половината от нещата сам си ги е правил :thumbsup:

Като откриете къщата, мислете за второ с Галя, че три спални с едно дете... :laughing:

Тряа да има лудница... :grin:

 

Аз бих си направил медиен център в свободната стая. С екран, прожектор, удобен диван, лавички за дискове и книги, един хубав мокет и Dolby Atmos система. :)

Link to comment
Share on other sites

Две къщи в един двор са, но на Военна болница е така, нямаше къде иначе да строим. В смисъл ниви много, но парцел за строеж нямаше свободен :)
Лъки, много работа хвърлихме, Жоро най-много естествено. И още колко ни очаква... А вие бачкате ли за второ, че даваш акъли, а? :D
Ангеле, три спални за двама родители с две деца (живот и здраве някой ден). Едва ли ще има екрани и пр. :D

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

За какво ви е това второ дете? Едно не ти ли стига? :)

Третата спалня - медия стая. Ще ти излезе същите пари и ще ти лази по-малко по нервите. :D

Link to comment
Share on other sites

Много знаеш и ти :)
С Жоро си искаме две :)

Ти не се мотай, а направи едно да видиш колко е забавно понякога :D

Link to comment
Share on other sites

 

Ти не се мотай, а направи едно да видиш колко е забавно понякога :D

Така е, много е забавно, като ти се събуди в 5 сутринта готово за игра :)

Адмирации за желанието за второ, при нас колкото повече расте, толкова повече се изпарява.

Link to comment
Share on other sites

Така е, много е забавно, като ти се събуди в 5 сутринта готово за игра :)

Адмирации за желанието за второ, при нас колкото повече расте, толкова повече се изпарява.

 

Още имало трезво разсъждаващи хора. :)

Link to comment
Share on other sites

Васко, такива изцепки още не сме имали... Дано ги прескочим :) (надеждата умира последна) :D

Ангеле, ти не щеш и първо, така ли да го разбирам...

Колкото и да ме ядосва, си е моето прекрасно същество! А тя ме ядосва доста :) Хахаха :)

Link to comment
Share on other sites

Още имало трезво разсъждаващи хора. :)

 

Никак не е трезво мислене това. И все пак всеки си има своите приоритети в живота и е свободен да го живее както намери за добре. Някои постоянно мислят как да угодят на собственото си чурясло, докато други дават всичко от себе си в името на децата си, така щото един ден, когато ги няма, да има кой да разкаже за тях. 

Link to comment
Share on other sites

Браво Жоро, супер е станала къщата! :thumbsup:

 

 

Още нищо не сте видeли вие от балона, Чефо. Глей тук кво ста'а при нас, това е сделка от миналата година февруари - цена на листване $2.4 милиона, окончателната цена на сделката скача с $80 бона до $2.48 милиона. Виж хубаво за каква дупка става въпрос, лота и "къщата" са точно с размерите на голяма тоалетна. :lol:

 

.jpg

Шшш, какво е това надупване. Какви са тия милиони за тоя кенеф. На шефа къщата е милион и половина с вкопан басейн и кино в мазето.. На 2 етажа и тн. Поне здравеопазването ви е по-добре. Че тука и за това шибат без грам смазка.

Link to comment
Share on other sites

Още имало трезво разсъждаващи хора. :)

На мен ми беше много интересно в старата работа - понеделник сутрин дойдат всичките и почнат да реват какво са им причинили чаветата им и после ми викат "що не направиш и ти едно". Звучи ми като стокхолмски синдром...

 

Ред: Джозо - поклон. Ако наистина половината от тази къща си я изградил ти - поздравления. Сравнително пресни са ми впечатленията от строежа на къщата в Марково на наш'те, та... имам наблюдения какъв "кеф" е...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Браво Жоро, супер е станала къщата! :thumbsup:

 

 

 

Благодарим, радвам се че ти харесва. :)

 

Много добре! Сега да се предвиди откриване и закриване на сезона и чувалчета за преспиване на прасета :)

 

 

Ще стигнем и до там, само да се приведе и другите части във вид. Стягай се да вземем цяло прасе и поне 2 3 кега.  :grin:

 

Жорката се е справил повече от добре. Още повече, като ми каза, че половината от нещата сам си ги е правил :thumbsup:

Като откриете къщата, мислете за второ с Галя, че три спални с едно дете... :laughing:

Тряа да има лудница... :grin:

 

 

Така си е, гледам сам да се справям с каквото мога. Както казват хората, майстор да не ти влезе в къщата. Видях какво е с пълна сила..... Даже къщата взе и първата си кръв. Ноември 2016 докато си правих капандурата се "опитах", да си отрежа крака...... За щастие се разминах само с 8 9 шева и 15 дни болничен.....

 

И до второто ще стигнем, има време.  :grin:

 

Честито за къщата! В първия момент много ми заприлича на една, която вдигнаха тук до нас зад спирката на Сточна гара.

Трябваше 3 пъти да погледна. :D

 

 

Аз бих си направил медиен център в свободната стая. С екран, прожектор, удобен диван, лавички за дискове и книги, един хубав мокет и Dolby Atmos система. :)

 

Мерси, не е на Сточна, жената ти е писала къде е. Ама пак сме горе долу там. 

 

С удоволствие, ама както каза и жена ми, там живот и здраве ще има второ чааве.  :laughing:

 

Така като гледам разстоянието между къщите... :grin:

 

Еми това е недостатъка на къща, в центъра на Пловдив, всяко нещо има + и -, няма пълно щастие. Голямата кооперация ни е от север, а там са стълбища, бани и подобни, та не ме бърка. От Юг, запад и изток си имам прекрасна гледка. Както писах преди, имаме и къща в Блеащица, но там си има други недостаъци, както казах няма пълно щастие.

 

Така е, много е забавно, като ти се събуди в 5 сутринта готово за игра :)

Адмирации за желанието за второ, при нас колкото повече расте, толкова повече се изпарява.

 

 

Живот и здраве, искам да са 2 броя. Жена ми е 1 дете, баща ми също, не искам да причинявам същото на дъщеря ми. Да, финансово е по-добре да е 1, то получава цялото наследство и т.н. обаче има други множество причини, да са поне 2 деца.

Link to comment
Share on other sites

Баси, чак ми идва да си посегна! Последните ми сметки показват 54.74% ARORC, което ще рече Annualized Return on Risk Capital. Сега чакам пазарите да се сринат, за да удвоя тази цифра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...