Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

С комплекта Lansky си наточих иначе фашливото туристическо ножче до такава степен, че си обръснах част от ръката, без особен натиск. :lol: Свърших си в гащите от кеф. Обожавам ножовете да са остри като бръснач. След това наточих всичките ножове на село. Ебаси детската радост :D

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ами... там вече мисля, че зависи от ъгъла, под който е заточена първоначално.

Ники майтапа настрана, едно китайско швейцарско ножче... се бях престарал с него, та ми седи една резка на палеца от него :)

Link to comment
Share on other sites

След консултация със сАтанас се сдобих с този комплект. Дет' се вика - скъпи на триците, евтини на просото, не ща да дам 50-100 лева за качествен нож, та давам пари за качествени точила :lol:

А от г'де ги налази?

Link to comment
Share on other sites

Ами... там вече мисля, че зависи от ъгъла, под който е заточена първоначално.

 

Ники майтапа настрана, едно китайско швейцарско ножче... се бях престарал с него, та ми седи една резка на палеца от него :)

 

Да де, знам за ъгъла и затова питах дали няма нещо специализирано за ножици, понеже и аз имам разни подобни "острилки", но всичките са за ножове.

 

А иначе и аз съм се порязвал лошо на един самурайски меч на сина ми. Беше си го поръчал да го изработят ръчно по негови размери някъде от Азия и когато пристигна, от нездрав интерес само пипнах заострената част и то без да движа ръката си...и моментално ме поряза...гадост, като макетен нож беше, ама то там закаляването е на пластове - на острието е едно, нагоре е друго. ;)

Link to comment
Share on other sites

Китайския телефон се счупи, аз му счупих и зарядното, сега ще го забия и с пирон някъде. Тя трябваше да взема OnePlus 3T. Не можах да изчакам за следващия. А колкото и да исках да си купи айфон 7 плюс...не мога. Ебах ги, не мога да се пречупя да дам 1000 долара за телефон. Същото и с новия ПС4 про...не мога да се прежаля да давам пари само заради една фифа 17 онлайн. Педали :)

 

Дано новия телефон да ме изкара поне 3 години, че имам да го ебавам. Много мразя да си купувам телефони.

Link to comment
Share on other sites

noj.bg - има ги и по други магазини.

 

Изпълняваш ли поръчки? Че у нас имам 10-15 ножа за точене :)

 

Ergohuman.Сега ще го сглобявам. :grin:

 

Поздравления. Отличен избор.

Link to comment
Share on other sites

ХАха, не съм чак такъв професионалист :) Ииии... 10-15 надали :) Виж 2-3 може да си помисля :)

Обещавам да те поя с истинска бира а не Пиринско през цялото време. Имам и няколко вида уиски също така (и нито едно не е малолетно). 

Link to comment
Share on other sites

Благодаря дедо.

Много масивен и интелигентно направен стол. Сглобих го точно за 3 минути. Сега започва проблема с настройването...ще мине време докато се наглася.

След 4-ри часа седене ме заболя гърба :lol:...тялото ми не може да възприеме все още новата поза. Но първите ми впечатления са много добри.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Май за този - преди време дедото го беше похвалил.

Че тези столове са на много достъпно цени - дано само да не е за сметка на качеството :). На времето взех много подобен стол от Vitra за близо 2пъти повече пари, пък и не беше с толкова много опции.

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

От 10 години са на подобни цени и полския и на този. Този не е много ясно къде се произвежда - ужким фирмата е американска ама то май и другия се прави в китай, но като са масивни и се следи качеството проблем с това няма.

Link to comment
Share on other sites

Ха не знаех. Това е повече от супер значи. А на мрежата няма какво да се притесняваш - моята вече 10та година не е мръднала. За сметка на това едни болтове дето са половин сантиметър дебели ги чупя вече трети път.

Link to comment
Share on other sites

Тези които захващат облегалката към седалката?

Същите. Принципно изглеждат доста яки, но ги счупих няколко пъти вече

 

Поне се намират лесно и се сменят елементарно

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Октомври 2015

9083758L.jpg

9083760e.jpg

 

 

Април 2017

9083756h.jpg

9083759Q.jpg

 

138 квадрата, 30 квадрата хол, отделна кухня, 3 спални, 2 бани, 2 тоалетни, 66 квадрата мазе. Скоро време ще се и местим, остава и двора да си подредя, да си направя барбекю, масичка да си наредя на двора, гаража да си оправя. Абе имам си работа поне за още 2 години. :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...