Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Няма нищо. Аз и дърта ше оправя. Само да обещае, че няма да работя повече

Чефо, те тия работи само в Холивуд стават, трябва да си го разбрал вече това. :lol:

 

ПП. За да не съм офтопик, да продължа с фукането, след един месец, живот и здраве, съм тук: :)

 

 

el-eden-predator-opt.jpg

 

 

Hotel-Vallarta-Puerto-Vallarta-real-esta

 

VENUES-PERFECT-LOCATION-BEAUTIFUL.jpg

Link to comment
Share on other sites

Чефо, те тия работи само в Холивуд стават, трябва да си го разбрал вече това. :lol:

 

ПП. За да не съм офтопик, да продължа с фукането, след един месец, живот и здраве, съм тук: :)

 

Я дай малко повече информация кога е удачно да се ходи там, как го избра че малкия неясно по каква причина ме ръчка да сме ходили на море в Мексико ама това лято изтървахме, че имах ужасно много работа и не намерих 10 дена свободни.

Link to comment
Share on other sites

Гледа твърде много американски филми и сериали.

 

Изобщо не гледа. Но се самообразова от youtube. И майтапа настрана - неговото произношение е по-добро от моето. Когато диктува нещо на компютъра го разбира 100%, докато при мен едно 20% ми ги хваща грешно думите (или не ги хваща изобщо)

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не гледа. Но се самообразова от youtube. И майтапа настрана - неговото произношение е по-добро от моето. Когато диктува нещо на компютъра го разбира 100%, докато при мен едно 20% ми ги хваща грешно думите (или не ги хваща изобщо)

 

:D Щерката го научи от Cartoon Network.

Когато се яви на Proficiency (CPE), каза, че и се е наложило да ползва изрази, които е чула и запомнила от там...

Link to comment
Share on other sites

Изобщо не гледа. Но се самообразова от youtube. И майтапа настрана - неговото произношение е по-добро от моето. Когато диктува нещо на компютъра го разбира 100%, докато при мен едно 20% ми ги хваща грешно думите (или не ги хваща изобщо)

начи... На йота не ми е мръднал езика, а сега само на английски трябва да говоря и пиша. Не мога. Езиците са ми мъка. Предпочитам математика... В пъти. А исках поне испански и руски да знам още. Курец.
Link to comment
Share on other sites

А исках поне испански и руски да знам още. Курец.

Интересно за какво ти е руски? Аз като го знам на професионално ниво, не ми се е налагало изобщо да го ползвам през последните 20 години, независимо, че работя с много народ, чийто роден език е руския. Испанският е съвсем друга хава. Най-малкото всички курортни дестинации в тропическата част на този континент са испаноговорящи. :)

Link to comment
Share on other sites

Интересно за какво ти е руски? Аз като го знам на професионално ниво, не ми се е налагало изобщо да го ползвам през последните 20 години, независимо, че работя с много народ, чийто роден език е руския. Испанският е съвсем друга хава. Най-малкото всички курортни дестинации в тропическата част на този континент са испаноговорящи. :)

Ей тъй, за да знам повече, а и има много хубави рускини ☺️
Link to comment
Share on other sites

Ей тъй, за да знам повече, а и има много хубави рускини ☺️

Чшшш, за какво ти е рускиня да ти изпие мозъка със сламка бе момко? Бегай от тия като дявол от тамян. Има къде къде по-екзотични и подходящи екземпляри. По-добре кралска кобра, отколкото рускиня.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

За fullHD не мисля, че ще има смисъл за повече.

Вече на 4к ако се минава, това е друга тема. То и в момента няма single GPU, която да подкарва спокойно 4к.

 

А с тоя Beelink снощи за 2 мин си пуснах на HD качество Secret life of pets, с БГ субтитри. Засега съм доста доволен.

Link to comment
Share on other sites

А с тоя Beelink снощи за 2 мин си пуснах на HD качество Secret life of pets, с БГ субтитри. Засега съм доста доволен.

 

Ако няма да ползваш 5.1 няма да имаш проблем. Ако решиш да ползваш 5.1 през усилвател обаче - забрави.

Link to comment
Share on other sites

Чшшш, за какво ти е рускиня да ти изпие мозъка със сламка бе момко? Бегай от тия като дявол от тамян. Има къде къде по-екзотични и подходящи екземпляри. По-добре кралска кобра, отколкото рускиня.  :lol:

 

Че той каза че са хубави, не че ще се жени за тях. Виж за женене - японка ама истинска. По-хубаво от японка няма кой да те гледа :)

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, утре и аз ще правя мили очи на шефа да ме пусне за 3ти път тоя сезон в отпуска за Ривиера Мая. 699 гущери - 7 нощувки. Никак не е за изпускане. С полет и транспорт от и до летището. Ако не ме пуснат - скачам от някъде.... Много високо

☺️☺️

Link to comment
Share on other sites

Кръстник, утре и аз ще правя мили очи на шефа да ме пусне за 3ти път тоя сезон в отпуска за Ривиера Мая. 699 гущери - 7 нощувки. Никак не е за изпускане. С полет и транспорт от и до летището. Ако не ме пуснат - скачам от някъде.... Много високо

☺️☺️

Хапсилютно! Ей за такива далаверки ставаше въпрос! Стискам палци да те пуснат. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Няма такъв късмет. Изпуснах си телефона в асансьорната шахта от 2 етаж. Извадиха го жив и здрав (засега). Добре, че в шахтата имаше някакви боклуци, та е паднал на меко. Иначе това е телефон, който 2 пъти ми е заменян заради фабричен дефект. На 9 месеца е. Просто съм супер щастлива! :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Еми - добутахме я до 40 някак си.... :laughing:

Е честито! Ето един специален поздрав.

 

Baz Luhrmann - Wear Sunscreen (Mau Kilauea's Tropical Remix)

 

И да се заслушаш в текста на песента! :grin:

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Gotta love Google!!!!!

 

14492399_10209903147832912_2634698746791

 

Еми - добутахме я до 40 някак си....  :laughing:

 

Благодаря на всички за честитките тук - знаете, че в онази тема вече не пиша. 

 

Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве, усмивки, щастие и по-малко излишни нерви. :)

 

Това с логото го има и на Google Now на телефона ти (ако е активирано с тоя акаунт). С едно кексче с една свещичка и пише Happy Birthday. Отвори го да видиш, много е яко.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...