Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито Пешо, много успехи, по-малко визуални бъгове и само нагоре :)

 

Как реши от сисадмин(доколкото помня това работеше) да станеш web dev  ?

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Благодаря!

Которе уморява ме съпорта. Като почвах работа не ми беше проблем да направя 8 часа нощно активити до 3 часа и на следващия ден да съм на работа. В края - това започна да ме опарцалява. И не мисля, че като админ мога да избягам от това. Не тая илюзии, че такива неща няма да преживявам в dev сферата, но си струва да опитам. Отделно - предпочитам да направя някаква крачка напред. Да, мога да продължа да се развивам като админ, в HP ми предлагаха двойна заплата на тази, която ще взимам сега и сигурно щях да науча адски много. Просто... от една страна писането на код ми стана много интересно, от друга - искам някаква промяна, развитие. А и не на последно място - дългосрочния план е завръщане в Пловдив, а като цяло тук сякаш повече се търсят девове.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Дам и на мен започна да ми става интересно писането на код :) До преди 2 години се чудех как да си избутам програмирането в Университета... Иначе и на мен скоро почнаха да ми се въртят мисли за връщане в Пловдив, но на този етап е прекалено рано да го мисля :)

 

Още веднъж, Успех и само напред :)

 

По-голямата част от хората на твое място биха избрали сигурната позиция, защото е по-лесно и защото няма да навлизат в неизвестното :)

 

едит:6363 поста :D

 

 

edit2: В цялата какафония забравих да се похваля. Направих си предколедно предизвикателство от LiveToLift. с доста недоспиване и неспазване на режима на 100% за 1 месец успях да сваля 4 сантиметра от корема и 4 от талията. И общо взето от август до сега съм свалил 5 кила :)  

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аматьор. :) Никога не е бил $99.99...че и даже $49.99 не е бил...че даже и не е бил $......ай' да не продължавам, защото няма смисъл. Целият ми коридор, който е дълъг точно 10 метра е аранжиран с подобни 'джайънт" винилови ваденки с малко по-различна тематика, но покрай издирването на моите следях и доста други, вкл. и Star Wars линията. ;)

 

P.S. Всъщност може и да е бил $99.99 ако са го отпечатали в реалните размери на Звездата. :laughing1:

 

P.S.2 Най-малкия размер на този от линка ти (45х45 см) винаги е струвал долар и нещо си...

Link to comment
Share on other sites

Аз съм наясно че лъжат, но пак си е добра цена. И няма как да е под долар. И не ми пей като още табелките не си ми поръчал! 

 

Поне качествено ли е, че мене това ме тревожи. 

Link to comment
Share on other sites

Ти с тая звезда...какви идеи ми даваш...

 

Набързо ще разкарам на хазяйката умрелите натюрморти :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Моят коридор е целият 'натюрморт'. Всъщност всичките са на тема динозаври и са си живи, ама нали вече са измрели отдавна, та... :lol:

 

Не каза нищо за качеството, мисир! Това е единственото важно в случая. 

Link to comment
Share on other sites

Къде-къде по-добре е от натюрморт тип "Размазана снимка на маслодайна роза в рамка" :lol: На острещната стена имах натюрморт тип "Размазан Исус на кръста", но бързо я смених с 40" LG... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Къде-къде по-добре е от натюрморт тип "Размазана снимка на маслодайна роза в рамка" :lol: На острещната стена имах натюрморт тип "Размазан Исус на кръста", но бързо я смених с 40" LG... :lol:

 

Ский ся, има разлика - ти не си си у вас :)

 

Между другото сайта CELLRIZON биде отсвирен по всички показатели...  :moon:

 

NOTE TO SELF - преди импулсивни покупки ВИНАГИ питай птеромисира!!!  :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Добре, визуализирай следното - сядаш да гледаш телевизор и Иисус та гледа. Сядаш да пиеш една ракия и Иисус та гледа... Сядаш една злобарка да си удариш и Иисус та гледа... Малко не е хава.

Идва ред и на натюрмортите :)

Link to comment
Share on other sites

Не каза нищо за качеството, мисир! Това е единственото важно в случая. 

 

Качеството е според зависи - от мястото, откъдето ти го пращат, от времето откогато е принтвана ваденката и е съхранявана евентуално в някой студен и влажен склад и не на последно място - начинът на опаковането и интервенциите по летищата докато стигне до тебе. По-голямата част от винилите, които съм взимал са пристигали в приличен вид (предвид големината им) и са се залепвали от раз, дори и на сравнително грапави повърхности, но имам и 1-2 стикера, които дойдоха в отвратително намачкан вид (принципно ги опаковат на руло с плътен поливинилов цилиндър вътре за опора и само един получих увит около плътна куха и твърда картонена тръба, като опаковането беше бетон)...мислех, че подобно на другите и тия двата ще се самооправят след като ги разгъна, но точно тия имаха и слабо лепило, та се наложи ръчно да ги дозалепвам с UV лепило, което при тая площ си беше доста тегава работа.

 

 

Моят коридор е целият 'натюрморт'. Всъщност всичките са на тема динозаври и са си живи, ама нали вече са измрели отдавна, та... :lol:

 

...набори, ама явно не могат да държат до стари години...слаб ген - к'во да ги правиш. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Годината започва много добре. Ново увеличение на заплатите! Като добавим и това от преди година и.... и бонуса ми дойде. Изобщо дано така да върви през годината, че съм планувал едни неща финансово и се надявам в края на годината да мога да се похваля тук за нещо конкретно.

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал "под долар", а под 2 долара. ;)

 

...и не съм ти поръчал, защото са ти много сложни размерите на табелката - всичките, които ги има са по-дълги от това, дето ти търсиш.

 

Your order has been canceled

Order Ce-279904 was canceled at your request and your payment has been refunded .

 

Успях да отреагирам навреме на мошениците. Сега ще я заръчам както трябва  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Това заседяване вкъщи почва да ми излиза скъпо... Преди малко спечелих за пръв път търг в Ибей след диво наддаване с един лешпер буквално до последните секунди....

 

s-l1600.jpg

Link to comment
Share on other sites

Като каза "за пръв път", едвам си задържах пръстите да не напишат "аматьор" :laughing1: ...ама поне се похвалѝ с колко го спечели? Или направо дай линк към търга да разгледам наддаванията и да им направя анализ. :D

Link to comment
Share on other sites

Принципно не се занимавам с амблуатна търговия и кинкалерия като някои експерти... Изпратих ти линк да правиш анализи, анализаторе. :grin:

 

Спечелих го със 73 паунда. Можеше да мина с 1-2 по-малко, но исках на тоя да му нашокам главата. Принципно цената е по-висока.   

Link to comment
Share on other sites

Главният експерт и анализатор много добре знае каква е цената (точно 79.99 паунда без пътните), но ще те попита дали предвиди и пътните, щото доколкото виждам този твоят даже не изпраща до BG и сега може да ти каже всякаква цена на доставката. Със същия успех можеше да смъкнеш с бутона 'Make Offer' от офертата на горния линк цената от 79.99 на 73 паунда и да го питаш предварително колко ще излезе доставката до BG и дали изобщо е навит да праща извън UK.  :popcorn:

Link to comment
Share on other sites

Може да използва Gabieli за доставката. Оказаха се доста удобна услуга. Ще му вземат максимум 6лв за тоя конструктор.

 

Далаверка си е...тия не ги знаех.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...