Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

За мен района на Безбог е от най-красивите в Пирин. Попово Езеро, Самодивски Езера, Полежан... ох, почти не остана и ще го видя отново :wub:

Не знам колко е за фукане, но ми приключи курса по php/mysql. Май се оказвам единствения отличник в групата...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вчера...ама и той като Мусала - магистрала...как успях да намеря място да паркирам колата почти до х.Вихрен не знам, абсолютен късмет и може би заради ранното пристигане...

Хубаво място, но гледката и околността на Мальовица ми харесаха повече. Иначе и аз го мислех с коня и после покрай казаните да се върна, но щерката се измори и се отказах. Повод да отида пак...

 

Да... За съжаление е доста достъпно и има много хора. В събота обача беше малко по - спокойно :)

 

За мен района на Безбог е от най-красивите в Пирин. Попово Езеро, Самодивски Езера, Полежан... ох, почти не остана и ще го видя отново :wub:

 

Не знам колко е за фукане, но ми приключи курса по php/mysql. Май се оказвам единствения отличник в групата...

 

Да беше много красиво, но на мене любимото ми място си остава Синаница :) Каквото и да видя се сещам за синанишката порта, върха, езерото, хижата и мекиците :) Между другото в неделя май имаше някакво състезание по планинско каране (колела) :)

Edited by Stasio
Link to comment
Share on other sites

След 8 месеца ползване успях да разпоря доволно Скарпите от снимката. Тъй като съм ги ползвал единствено за разходки в парка, пък и струваха 250+лв, някак си очаквах да оцелеят поне година.

 

Та така, вчера от спортния магазин ми дадоха нов чифт. Да видим този за колко време ще издаде багажа. :)

 

mojitoleather-cocoa16.jpg

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

ASUS ZENBOOK Flip UX360UA, с и7-чка, 8г рам, 512 ссд, 3200х1800 

Ъпгрейдче за половинката, че нали аз и правя хоум офиса :)) Вече завиждам за екранчето :))

Хубава машинка се оказа, лекичка, тъничка, перфектна за мъкнене насам натам, че и за таблет става ако човек е много убеден, че иска таблет с уин 10 :))

и7-

Link to comment
Share on other sites

След 8 месеца ползване успях да разпоря доволно Скарпите от снимката. Тъй като съм ги ползвал единствено за разходки в парка, пък и струваха 250+лв, някак си очаквах да оцелеят поне година.

 

Та така, вчера от спортния магазин ми дадоха нов чифт. Да видим този за колко време ще издаде багажа. :)

 

mojitoleather-cocoa16.jpg

Какво означава това, скъсали са се от само себе си, само от ходене? Гаранционно са ти дали други?

Link to comment
Share on other sites

Какво означава това, скъсали са се от само себе си, само от ходене? Гаранционно са ти дали други?

Разпориха се в предната част, там където гумата е залепена с кожата. Предполагам, че качестовото на продукта е ниско, тъй като не са подлагани на тормоз. И да смениха ми ги с нови в магазина.

 

За последните няколко години, това е 5-я чифт туристически обувки, които унищожавам в гаранционния срок. Другите по-спомен бяха Lowa, Mammut и HanWag. За отбелязване е че scarpa-та са първия чифт, който не успя да изкараха една година. Всички другите обувки заминаха в кофата в началото на 2-рия сезон :)

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

Разпориха се в предната част, там където гумата е залепена с кожата. Предполагам, че качестовото на продукта е ниско, тъй като не са подлагани на тормоз. И да смениха ми ги с нови в магазина.

 

За последните няколко години, това е 5-я чифт туристически обувки, които унищожавам в гаранционния срок. Другите по-спомен бяха Lowa, Mammut и HanWag. За отбелязване е че scarpa-та са първия чифт, който не успя да изкараха една година. Всички другите обувки заминаха в кофата в началото на 2-рия сезон :)

Иди срещу мола един приятел имат магазин SportBox продават Salomon и други спортни обувки и са добри доколкото знам, щом и професионалисти ги ползват. Аз лично не нося такива, защото не ми харесват моделите като цяло на туристическите обувки. 

Да не съм офтопик: Снощи се роди на един колега детенце и изпих сумати узо, а днес съм шест точки :D

Link to comment
Share on other sites

E, ako e Amepuka, сто и няколко долара са като тука рънърс за 40 лева, което обяснява защо се разлепят... но поне държат на гаранцията, а тука...

 

Цените в САЩ са същите като тукашните за същия продукт, че дори и по-ниски. Това, че е в САЩ - не означава нищо.

Link to comment
Share on other sites

... сто и няколко долара са като тука рънърс за 40 лева...

Както писаха по-горе, цената няма общо. Scarpa е една най-добрите марки за тур. обувки и те нямат (или по-скоро не бо трябвало) да имат нищо общо с endurance качеството на Мейнстрийм обувките като Найк, Пума, Адидас и т.н. Знам, че сравнявам круши с ябълки, ама го пратя тъй като по подразбиране тур. екипировка е създадена да бъде подлагана на големи натоварвания.

 

По отношение на Саломон - аз лично избягвам да купувам тяхни продукти поради ред лични причини :).

Edited by Ferante
Link to comment
Share on other sites

ASUS ZENBOOK Flip UX360UA, с и7-чка, 8г рам, 512 ссд, 3200х1800 

Ъпгрейдче за половинката, че нали аз и правя хоум офиса :)) Вече завиждам за екранчето :))

Хубава машинка се оказа, лекичка, тъничка, перфектна за мъкнене насам натам, че и за таблет става ако човек е много убеден, че иска таблет с уин 10 :))

и7-

Честито!От къде го взе?  :))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баси, вече съм директно подчинен на двама босове с трибуквени титли, започващи със "C" в комания, която е част от индекса S&P 500 и разполага със 125 хиляди служители. :)

Link to comment
Share on other sites

Баси, вече съм директно подчинен на двама босове с трибуквени титли, започващи със "C" в комания, която е част от индекса S&P 500 и разполага със 125 хиляди служители. :)

Браво, а коя е компанията?

Link to comment
Share on other sites

Баси, вече съм директно подчинен на двама босове с трибуквени титли, започващи със "C" в комания, която е част от индекса S&P 500 и разполага със 125 хиляди служители. :)

Хехехе, честито :)))

Това върви ли с разни буквички от типа VP/ EVP ? :)))

Link to comment
Share on other sites

Благодаря на всички, то това стана от една седмица, ама чак днес се замислих какво всъщност се е случило. Просто шефката ми напусна и голямата боска от централата в щатите (CISO & SVP, на женско управление съм попаднал) дотърча тутакси и вика от утре рапортуваш директно на мен, та така. И понеже за някои неща трябва да имаш и местен шеф (HR простотии), трябва все пак да се водя подчинен и на местното CIO & VP.

 

Хехехе, честито :)))
Това върви ли с разни буквички от типа VP/ EVP ? :)))

Хехе, още ми миришат чорапите за тия буквички, те са за босовете (като и двете са жени). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...