Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За 10 години трудов стаж, доживях да взема 13-та заплата най-накрая. Също няколко стотачки увеличение на заплатата и служебен автомобил.

Link to comment
Share on other sites

За 10 години трудов стаж, доживях да взема 13-та заплата най-накрая. Също няколко стотачки увеличение на заплатата и служебен автомобил.

Първия набор дето дипломата да му върши работа. Браво. Ето кой ще черпи :)

Link to comment
Share on other sites

За шетнадесетте годинки 'дето имам зад гърба само един път съм взимал 13-та.И то беше, когато работих в бюджетния сектор...дет'се вика бях половин държавен служител.И то не беше пълна 13-та...баси...

Link to comment
Share on other sites

Жоре, батьовата - Йегера, шкембенце в масло и ушички на скара обичам. С бира няма да те товаря, че покрай мен ще ти иде 13-тата...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дано да продължава така и в следващите години, понеже и аз преди доста време на много пъти съм взимал 13-та, а една година взех дори 14-та и 1/2 (точно в най-голямата криза - шефът по онова време беше готин и все намираше пари отнякъде), но за съжаление следващите шефове, които застъпиха след него вече не бяха толкова активни и приключиха с бонус-заплатите. ;)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви! Дано наистина така продължава и за напред!

 

Сега остава само едно нещо дето ни липсва, живот и здраве 2017 и с него ще се похвалим. Имаме напредък, ама трябва още много работа.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха. Второто дете ще е на по-следващ етап, за къщата става въпрос. Тя е построена тоест, но имам доста довършителни работи за да се изместим.

Link to comment
Share on other sites

За 10 години трудов стаж, доживях да взема 13-та заплата най-накрая. Също няколко стотачки увеличение на заплатата и служебен автомобил.

Честито и още по-големи успехи занапред! Аз спрях да взимам 13-та заплата, когато се преместих на този континент. Тук на това му викат годишни бонуси и ги дават по различно време (но пък не за всеки), като в моята фирма е в края на май някъде (което пак не толкова лошо, щото точно ми идват за рождения ден). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мене пък ме прецакаха с бонуса, въпреки, че последните 2 месеца работя за 2ма души, също и отпуска не ми дадоха.Но пък на колежката ми, която е в болничен от 2 месеца, заради проблеми със бременността са й дали бонус. Та след нова година при първа възможност им тегля майните и си тръгвам с 200 :) Обяснение разбира се ще искам, но подозирам, че ще е адски неадекватно. Или ще ми бъде казано, че р по моя вина.

Link to comment
Share on other sites

Живи и здрави, дано всичко да е наред! Честито, Атанасе! :)

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...