Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Чичо Видене :santa: , честито ти помъдряване. С пожелания за много здраве на теб и близките ти хора, защото останалото се купува :). Тази година и аз сменям 2ката с тройка и влизам в категорията, от която ти излизаш.

 

Наздраве! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Честито Танасе :)

 

Аз пък си взех  последния изпит от магистратурата и сега остана само да си защитя дипломната работа, и приключвам завинаги с недоразумените ТУ-СОФИЯ.  

Link to comment
Share on other sites

Прекарах 5 незабравими дни в уникалната и неповторима Барселона. Един тотално различен, магически свят. Моите приятели ще могат да се насладят на изключително подробен и мащабен снимков материал във ФБ до няколко дни. Останалите - горещо препоръчвам да посетите този невероятен град. 

Link to comment
Share on other sites

Днес официално станах чичо! Ето го и племенника, роден преди броени часове, за съжаление в чужда държава...

 

o2Z38dt.jpg

 

rJHWKXs.jpg

 

Снимките са мармалад, но засега само това имам... 

 

Една мощна 1800 REPOSADO по тоя повод! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

http://www.emag.bg/televizor-led-samsung-40j5100-40-101-sm-full-hd-ue40j5100awxbt/pd/D0F17MBBM/
Ей това си подарихме с жената за Коледа(отделно за нея миксер, за мен пистолет за топло лепене, ултразвукова ваничка и пирограф).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Минах  и аз към гейминга на конзоли :))
PS4 Pro + едно новичко 4К 60 инчово ТВ, че си нямах в хола все още. А в последствие разбрах, че при тв-тата размера никога не стига ... Ама по-голям щеше да счупи касичката :D 

За сега изпитвам леко разочарование от Сони, имат леко досадни политики - искаш да играеш онлайн, плати си за PSN+, купуваш си екстра джойстик, спестяват ти USB кабелчето. Дребни, но досадни нещица :))

Link to comment
Share on other sites

Да са ти честити ;) Взимай един VR и ще си тотално във филма.

 

П.С. PSN ти дава още доста неща и като теглиш чертата, може да се окаже, че ти излиза без пари.

Link to comment
Share on other sites

Мерси, за ВР-а ще изчакам да има повече игри (и да са пълноценни такива) и тогава. По принцип той ми е водещото, че да взема PS-ка
Знам, че е така, но принципиално ми се вижда досаден метода им, идвайки от света на PC гейминга. Особено когато си си купил плейстейшъна, играта, накефил си се, пускаш всичко, и изведнъж ти казват - а сега дай още парички мили мой :D 

Link to comment
Share on other sites

Мерси, за ВР-а ще изчакам да има повече игри (и да са пълноценни такива) и тогава. По принцип той ми е водещото, че да взема PS-ка

Знам, че е така, но принципиално ми се вижда досаден метода им, идвайки от света на PC гейминга. Особено когато си си купил плейстейшъна, играта, накефил си се, пускаш всичко, и изведнъж ти казват - а сега дай още парички мили мой :D

 

Аз първо си активирах 14 дневния Trial. Изтече преди няколко дни и още не съм си активирал абонамента за 12 месеца, който също си купих с конзолата. Не ми се е наложило да го ползвам. Зависи какво искаш да играеш.

Link to comment
Share on other sites

Минах  и аз към гейминга на конзоли :))

PS4 Pro + едно новичко 4К 60 инчово ТВ, че си нямах в хола все още. А в последствие разбрах, че при тв-тата размера никога не стига ... Ама по-голям щеше да счупи касичката :D

За сега изпитвам леко разочарование от Сони, имат леко досадни политики - искаш да играеш онлайн, плати си за PSN+, купуваш си екстра джойстик, спестяват ти USB кабелчето. Дребни, но досадни нещица :))

 

Ясене - от една страна честито - особено за телевизора. От друга - welcome to the world of wasting time... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз първо си активирах 14 дневния Trial. Изтече преди няколко дни и още не съм си активирал абонамента за 12 месеца, който също си купих с конзолата. Не ми се е наложило да го ползвам. Зависи какво искаш да играеш.

Аз набързо го активирах, че да не ми се мотка :D

 

 

Ясене - от една страна честито - особено за телевизора. От друга - welcome to the world of wasting time... :laughing:

Хихихи, дамм бях поприключил с игрите, но сега нещо ми е мерак да поцъкам :)))

Даже покрай форума вече съм си набелязал едно две заглавия за тестване, като Fallout-а :))

Link to comment
Share on other sites

Този петък съм го отписал като работа - в 9 сутринта - company private screening of Star Wars Rogue One. След това продължаваме с фирмен обяд в Boston Pizza, след което директно се прибирам и му удрям една яка следобедна дрямка и започвам уикенда! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...