Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Добър съм....много...знам си го по принцип, но днес съм особено доволен от себе си. :D

 

П.П. То не е хубаво човек да се харесва чак толкова, ама много съм задобрял...годините опит си казват думата... B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Най-после посетихме НАО Рожен! Уникално място! Вълшебни хора! За съжаление всяка година едва оцеляват - понеже е спешно да се правят канализации за по 2-3 милиона в села с по 200 жители, а от НАО не може да се краде... Следващата ни стъпка ще е прекарване на нощ в обсерваторията по време на работа. 

 

13962497_10209432929037736_6089458997075

Link to comment
Share on other sites

Не може да бъде! Мога да се закълна, че снощи като гледах снимката Виден го нямаше на стълбата! :online2long:

 

П.П. Всяка година поне веднъж прескачам до роженската обсерватория (по пътя към вилата ми е)...тази година май ще е първата, в която ще пропусна...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ще отскоча на екзотична почивка в Мехико някъде около 20-ия паралел. През късна есен, че иначе много жега и текилата не върви. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много ли ти се струват? Тогава ще добавя - на много добре платена работа при НАТО-вците в Босна. А, да...и като бонус не го карат да плаща такси по магистралите, не го проверяват по границите и затова от години трафикира оръжие и наркотици между държавите, а понеже в свободното си време трафикира и нелегални цигари, веднъж ми беше донесъл един стек и на мен, ама баща му ми ги изпуши (по погрешка и с неудоволствие). :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Май не ме разбра.ако приемем участието в едно правителство за сладка работа,което си е така в общия случай то тогава и това ще е не по-малко гарнирано с $ 

Link to comment
Share on other sites

Аааа, ясно...мислех, че разсъждаваш като жена ми - когато спомена пред нея колко време сме женени, тя обикновено възкликва "Баси, че те хората за убийство лежат по-малко!". :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз наскоро направих 5-ка в настоящата си фирма и искам да приключвам отношенията си с тях.

Що бе? Нали беше доволен? Аз Ноември месец правя 6 години в сегашната.

 

Отговори ми в другата тема, да не я мотаме тая. Щях да напиша там мнение, но последното е моето и щяха да станат 2. :)

Link to comment
Share on other sites

Удължиха ми договора, с нови 5 години.... :beer:  :punk  :gangstah:

Честито!

Като бивш служител от системата само хубави отзиви знам за българския екип, който поддържда компютрите ;)

Link to comment
Share on other sites

И Вихрен вече е записан в тефтера....

 

Кога го покори ? Аз бях в събота Вихрен + Кончето :) Бих ти препоръчал да отидеш и до Безбог. В неделя бях там и останах доста впечатлен :)

Link to comment
Share on other sites

Едно от момичетата, с която обикаляме планините от време на време, грабна челно место на Персенк Ултра (100+ км в Родопите за 18+ часа)...

 

Дълбок поклон над постогнатото.

Link to comment
Share on other sites

Вчера...ама и той като Мусала - магистрала...как успях да намеря място да паркирам колата почти до х.Вихрен не знам, абсолютен късмет и може би заради ранното пристигане...

Хубаво място, но гледката и околността на Мальовица ми харесаха повече. Иначе и аз го мислех с коня и после покрай казаните да се върна, но щерката се измори и се отказах. Повод да отида пак...

Edited by magdanoz4o
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...