Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Лимитирана юбилейна емисия на канадския кралски монетен двор по случай 50 години Стар Трек - $20 доларова монета от чисто сребро 99.99% със съответните сертификати! :punk

Чееснооо...?

Ама да ти е... честита, де :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Браво! Туй струва колкото половин кухня сигурно :)

Цената си му е съвсем прилична. Не е от гриловете които струват по 2-3К лева :D Ако беше от тях сигурно щеше да ме е жал да го ползвам :D

 

Link to comment
Share on other sites

Предполагам, че къщата е в ЖК *ес**ва :)

Не се ли чува много влака и магистралата?

 

Тоя ЖК "ес**ва много секретно изглежда така написан. :P

А и с това "голф игрище" отпред много ме съмнява да се чува каквото и да е освен чуруликане на птички. :)

Link to comment
Share on other sites

И аз не разбрах какъв е този ЖК :))

Малко градче е на няколко километра от Прага и нищо не се чува.

Иначе това отзад е новичък парк с детска площадка, а от другата страна имам поле :)))

Даже си имаме някакво замъче тук

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая с 1 ден работа да си изкарам брутната заплата в бг за месец. Единствено да съм жив и здрав искам и часовете да падат, а сухото да расте.

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая с 1 ден работа да си изкарам брутната заплата в бг за месец. Единствено да съм жив и здрав искам и часовете да падат, а сухото да расте.

Честито. А какво точно работиш в момента?

Иначе и аз действам по някои направления и се надявам и аз в скоро време да се похваля по този начин, но спрямо сегашният ми доход.

Link to comment
Share on other sites

Честито. А какво точно работиш в момента?

Иначе и аз действам по някои направления и се надявам и аз в скоро време да се похваля по този начин, но спрямо сегашният ми доход.

Смятам количества за интериор и екстериор в част архитектура за жилищни и индустриални сгради. И въртя убър(толкова колкото да им изпълнявам промоционалните давания). Просто тоя път малко Върза

Link to comment
Share on other sites

Смятам количества за интериор и екстериор в част архитектура за жилищни и индустриални сгради. И въртя убър(толкова колкото да им изпълнявам промоционалните давания). Просто тоя път малко Върза

Бравос! Keep on rockin' както се казва! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От известно време търсех да си сменя ежедневната Parker писалка с нещо различно. 

 

След няколко неуспешни опита с добре известни марки, в крайна сметка останах доволен от Caran d'Ache 849. Верно, че пълнителите им са малко смотани, но това не пречи на кефа от писането с нея: 

 

CD02634~Caran-dAche-849-Original-Ballpoi

 

CD02634~Caran-dAche-849-Original-Ballpoi

Link to comment
Share on other sites

Какъв обем изписваш на ден? Питам от любопитство, тъй като от доста време (ми се налага да) ползвам химикал само по 1-2 пъти на месец :)

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни успешно приключи експедицията до Арктическия кръг самостоятелно водена и организирана от мен. :) 

 

Artic%202017.jpg

 

Интересното беше, че на един от бейз камповете срещнахме нашенци, които планираха да са в Гренландия на риболов :D

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни успешно приключи експедицията до Арктическия кръг самостоятелно водена и организирана от мен. :)

Поздравления! Това в Норвегия ли е?

Link to comment
Share on other sites

Преди няколко дни успешно приключи експедицията до Арктическия кръг самостоятелно водена и организирана от мен. :)

 

Интересното беше, че на един от бейз камповете срещнахме нашенци, които планираха да са в Гренландия на риболов :D

 

:bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

Интересно би било да пратим там Ники или тоя завидливия, дето под 35 му пада кръвооборота ...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

'Завидливия' знае 2 и 200 и точно затова си позволява да завижда, че не е бил там... :moon:...е, ако му предложат да избира между Арктика и Галапагос, одма е отпрашил на запад, ама и на север също става. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...