Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

Star Citizen пробвал ли си?

Не и нямам намерение. Това, което са пуснали в момента е тотална изцоцвация. Плащам си за кораб, плащам си абонамент (застраховка на кораба) и купища други начини да си финансират проекта. Няма лошо принципно, изглежда по-комплексна игра, има и FPS елементи в нея, но не... 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тва продавачите в бестбай... Отидох да си взема нещо за 600 кинта като за сиромаси и тоя ми пусна нано технологията на Самсунг. Ся изплащам еквивалента му ама от LG - 55ца. Лошото е, че струва един път и половина колкото Субаруто дето търкалях

Link to comment
Share on other sites

Тва продавачите в бестбай... Отидох да си взема нещо за 600 кинта като за сиромаси и тоя ми пусна нано технологията на Самсунг. Ся изплащам еквивалента му ама от LG - 55ца. Лошото е, че струва един път и половина колкото Субаруто дето търкалях

Баси, какво е било това Субару? Един 55'' 4K OLED 3D идва само около 3 хилки. :lol:

Честито иначе за покупката и раздуй какви са впечатленията, че и аз се чудя дали да не подменя моя с нещо подобно. 

Link to comment
Share on other sites

Баси, какво е било това Субару? Един 55'' 4K OLED 3D идва само около 3 хилки. :lol:

Честито иначе за покупката и раздуй какви са впечатленията, че и аз се чудя дали да не подменя моя с нещо подобно.

Аа не е олед. Това струва повече от Форда ми, мерси съм. Обикновен 4к, SUHD, SMART, 3D. Разликата в цветовете без и със тая нова технология е осезаема. Има много глезотии и настройки. Дали играеш, дали гледаш филм. Буквално преди 2 часа го взех, но мога да кажа, че има настройки от тука до небето и обратно. Цветовете обаче са уникални. Няма да сбъркаш ама грам особено след като можеш да вземеш олед. Най-доброто в момента.
Link to comment
Share on other sites

Мале, мале... добре, че не гледам телевизия/филми... Като знам как ме засърбяват пръстите за такива глезотийки, представям си в к'ви борчове ще влезна :X

Link to comment
Share on other sites

Аа не е олед. Това струва повече от Форда ми, мерси съм. Обикновен 4к, SUHD, SMART, 3D. Разликата в цветовете без и със тая нова технология е осезаема. Има много глезотии и настройки. Дали играеш, дали гледаш филм. Буквално преди 2 часа го взех, но мога да кажа, че има настройки от тука до небето и обратно. Цветовете обаче са уникални. Няма да сбъркаш ама грам особено след като можеш да вземеш олед. Най-доброто в момента.

Те такива клиенти като теб чакат по цял ден. :) Някакъв абсурд е да отида да си купувам телевизор и да си купя препоръчаното от продавача ако не ми е в списъка с избраните модели.

 

Иначе честит ти телевизор. :)

Link to comment
Share on other sites

Те такива клиенти като теб чакат по цял ден. :) Някакъв абсурд е да отида да си купувам телевизор и да си купя препоръчаното от продавача ако не ми е в списъка с избраните модели.

А стига де, дори да е с марката LG, не може да бъде? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те такива клиенти като теб чакат по цял ден. :) Някакъв абсурд е да отида да си купувам телевизор и да си купя препоръчаното от продавача ако не ми е в списъка с избраните модели.

 

Иначе честит ти телевизор. :)

Аз ги бях гледал уж. И си викам е чак пък толкова разлика и екстра пари, майната му. И тоя го пусна за сравнение и си казах, че няма да купувам телевизори всяка година и преглътнах горчилката на по-скъпата цена.

Link to comment
Share on other sites

След бая години в лагера на и5, днес най-накрая минах в другия на и7 с един стар, но лачен i7 2600k :). За да е завършен процеса, боднах и 16 гъби рам kingston hyperx fury. Първият ми ъпгрейд, който е с цел оптимизиране на работния процес на машината, а не заради игра. Явно съм се повредил!  :moon: 

Link to comment
Share on other sites

Честито! Аз също си я поръчах, ама ще дойде чак в понеделник. :)

Мерси!Задължителна е,особенно след всички ревюта.Ако не си играл The Last of Us я пробвай също,няма други като Naughty dog.

Link to comment
Share on other sites

Много се чудех миналата година нормално s6 или да взема или edge. Накрая ми се стори, че този извит екран би бил повече неудобство, отколкото предимство. Ще се радвам, ако споделиш впечатления след няколко седмици.

Link to comment
Share on other sites

Брат ми има извита шестица. Поиграх со доста с него и да, изкривения дисплей лично мен ме дразни.

Link to comment
Share on other sites

Еджа е предвиден уж да помага за екстри, но като цяло създава повече проблеми и е много непривичен и дразнещ.  Играх си и с двата - не ми харесва, но има хора, които го намират за удобен.

Link to comment
Share on other sites

Брат ми има извита шестица. Поиграх со доста с него и да, изкривения дисплей лично мен ме дразни.

Според мен е въпрос на лични предпочитания, но наистина тарикатите от Самсунг правилно са схванали, че е най-добре да ги има и двата варианта (щото ако бяха Епъл, щяха да заключат, че единия вариант е "перфектния" и толкова). Аз си поиграх предварително доста и с двата вида и Edge просто ми допадна много повече. По-удобно ми стои в ръката и edge-функциите са много приятни.

След като повече от година изкарах с китайския евтинджос, май най-добре си е човек да се върне към сериозните машини. :)

 

ПП. Камерата на това чудо е уникална!

Link to comment
Share on other sites

ПП. Камерата на това чудо е уникална!

 

Абсолютно така откакто съм с NOTE 4 захвърлих всякакви фотоапарати и видеокамери... Станаха излишни...  :grin:

 

Представям си какво животно е S7...  :moon:

Link to comment
Share on other sites

И аз съм с edge,мен лично много ми харесва като дизайн,докато другия си е просто обикновен смартфон като всички останали + функциите които с всеки ъпдейт стават все повече.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...