Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се изфукам с.....


Recommended Posts

  • Replies 11.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По-натам, че много се двоумя между голяма семейна, обикновена 3-местна или нова каска...

Link to comment
Share on other sites

Най - накрая 3D принтерът ми е готов. Остава единствено малко финна настройка и да се поредредят по - добре кабелите. Качвам и няколко снимки. После ще кача и няколко клипчета.

 

IMG_0032.JPG

IMG_0033.JPG

IMG_0034.JPG

IMG_0037.JPG

IMG_0040.JPG

Link to comment
Share on other sites

Ванка, ако не го накараш да принтира Сокола като формички за лед, да знаеш си сгафил  :grin:

Аз такива формички имам ;). До момента съм принтирал не много сложни неща освен един тест. Сега му провя финална настройка и после ще му дам да ми принтира една сирена:

 

http://www.thingiverse.com/thing:1176646

 

За момента принтирам само с PLA материал. Имам и ABS, но се иска повечко опит за него.

Link to comment
Share on other sites

Какъв опит? Печатането не е ли напълно автоматично?

Не е точно автоматично. Има си доста настройки. Всеки материал си има особеностите. Специално ABS-а е доста капризен. Печата се на доста висока температура + доста сериозно нагряване на "леглото". За момента все още печатам само с PLA. Който също има особености и днес даже видях зор с един елемент, но успях да се справя. Беше доста дълъг по Х оста и леко тръгна да се огъва в двата края. Причината беше, че при PLA по принцип не загрявам "леглото". Наложи се да прекъсна и да го пусна втори път с нагряване. Идеално се получи.

Ето и няколко клипчета от първият ден. Малко е кофти качеството понеже ги качих през телефона. Нямаше как да го копирам на компютъра и след това да ги кача. В скоро време ще направя по - добри и с по - хубаво качество.

 

Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че телефона ми показва LTE+ като индикация за типа на мрежата и реших да му дам един спийдтест, при което се получи това:

 

1962947464.png

 

Оказва се, че мобилния ми интернет е по-як от домашния. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ниагара... След 10 часа. Тъкмо да зачеркна и Канада в списъка на посетените страни.

Дано следващата да е някоя островна

Да не пропуснеш да посетиш Clifton Hill. Бих ти препоръчал по тъмно. Зарята над водопада също е много готина. Ако си с кола - Niagara on the lake.
Link to comment
Share on other sites

Днес забелязах, че телефона ми показва LTE+ като индикация за типа на мрежата и реших да му дам един спийдтест, при което се получи това:

 

1962947464.png

 

Оказва се, че мобилния ми интернет е по-як от домашния. :lol:

 

 

 

Къде е индикацията за типа мрежа?

Link to comment
Share on other sites

Къде е индикацията за типа мрежа?

На телефона. Има места, на които явно клетките са ъпгрейднати и минава от LTE на LTE+ та точно в един такъв момент реших да пробвам да видя какво вади и се получи това. :)

Link to comment
Share on other sites

Имаш си домашен сървър?

 

Имам си, но този рам е за машина която държа в дейта център. И работа върши, и не ми бучи вкъщи :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...