Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Да те мързи да работиш е разбираемо. Да те мързи да чистиш също е разбираемо. Но да те мързи да цъкаш игрички - това вече е повод за размисъл. Проблемът е, че ме мързи да мисля.

Link to comment
Share on other sites

На тея от горния клип как по-точно им е хрумнало масово да разграбват посред бял ден?!

И собствениците на КАМЕНИЦА прекратиха дейност,но просто изнесоха активите си и що годе организирано разрушиха производствената площадка,изнесоха боклуците и сега ако не са го направили ще си осребрят терена.

Link to comment
Share on other sites

На тея от горния клип как по-точно им е хрумнало масово да разграбват посред бял ден?!

 

Те не разчитат да им хрумне нещо...това тяхното си е начин на живот  - пълно опустошение където и да идат...достатъчно е само да сравниш който и да е панелен блок преди да ги настанят и година след това.

Link to comment
Share on other sites

Да те мързи да работиш е разбираемо. Да те мързи да чистиш също е разбираемо. Но да те мързи да цъкаш игрички - това вече е повод за размисъл. Проблемът е, че ме мързи да мисля.

Мен ме мързи да ги инстална, щото ме обвзема всеки път мисълта: "Дейба ся колко време ще си отрепя с тая игра.." За тва и не си платих WOW щото щях да си изгубя много време, а това време го използвам да чета книга, или да изляза :) 

Link to comment
Share on other sites

новата версия на т'ва я продават за 140 лв

Нямам идея за какво говориш. Исках да видя дали има ПС 4ка на нормална цена, но всеки път се сещам, че трябва да се плаща за онлайн игра и ми минава мерака.

 

И излезна тоя боклук, че и уникален шанс съм бил имал да го притежавам чак ☺️☺️

Link to comment
Share on other sites

Дойдоха ми парфюмите от enzo.bg Ангеле(Woox) мерси за съвета. Number 6 е доста хубав за дневен парфюм и е доста траен. Миришеше си през целия ден. 

Link to comment
Share on other sites

Дойдоха ми парфюмите от enzo.bg Ангеле(Woox) мерси за съвета. Number 6 е доста хубав за дневен парфюм и е доста траен. Миришеше си през целия ден. 

 

За кой съвет бе приятелю? :D За сайта ли?

Защото за ароматите така или иначе не написа нищо.

Link to comment
Share on other sites

Шшш, стига бе, за тия пари ше си взема една е36-ца :lol:

Тука почват да стават скъпи е30ките. И под скъпи имам предвид, брутално скъпи. Обикновен коптор може да гони 10 бона, а М версия под 50 хиляди - трудно.
Link to comment
Share on other sites

И к'во, махнаха се селтаците от Арената, играе се страхотен тенис и публиката е изключително културна и отзивчива. Държат се прекрасно. Сякаш не е в България.

Link to comment
Share on other sites

Оха кеф оказа се, че имам 7 дена отпуска и от 1ви март до 13ти март съм пълен айляк между 2те работи :) 

Ще си ида в Пловдив и ще му отпусна края :D 

Link to comment
Share on other sites

Именно!

Когато я прочетох сефте преди десетина години, направо ми идеше да си прегризя левия крак от яд, че съм я бил пропускал до тогава!

Link to comment
Share on other sites

Знаеш английски, чети я в оригинал ;)

Вече я свалих и започвам да чета. Добре е да се знае, че книгата има uncut, както и някакъв твърде редактиран вариант. Разбира се първият е за предпочитане.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...