Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

 

Само се чудя дали астрономите са решили да стават астронавти или просто в БТВ не правят разлика между двете, щото то все астронещо си. :lol:

Интересното е как гениите от БТВ са направили сметката с милионите години. Баси идиотите майна, дори да предположим, че са решили да пращат астрономите с настояща "ракета" до там (поради някакви идиотско-странни причини известни само на тях), пак няма как да излезе сметката. Най-бързият космически обект създаден от човешка ръка досега - сондата Юнона (Juno) постигна скорост от близо 40 км/с. Дори с подобна мизерна скорост се стига до въпросната система за по-малко от 300 хиляди години (демек теб можем да те пратим със сигурност на подобна мисия). :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Починал е Роро :(

Сега ще кажете "Какво от това" или нещо по-хомофобско...

Но израснах с ММ и беше забавно с него. Хубави години, безгрижни.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е, няма значение. Тъжно е :(

Само за протокола - имал е тежка бронхопневмония, а е починал от белодробна недостатъчност.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е, няма значение. Тъжно е :(

Само за протокола - имал е тежка бронхопневмония, а е починал от белодробна недостатъчност.

 

Мда.

Знам причината, но наркотиците свалят имунната система страшно много... Не говоря за марихуаната в случая. До колкото разбрах е имал проблеми с по-тежки наркотици.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да е, няма значение. Тъжно е :(

Само за протокола - имал е тежка бронхопневмония, а е починал от белодробна недостатъчност.

Наистина е тъжно, когато млади хора си отиват. Единият ден здрав - на другия вече не си на този свят. Преди години по такъв нелеп начин ми почина личната зъболекарка. Едната седмица се разбираме да отида да ме прегледа, на следващата почина от масиран инфаркт. Направо ми стана лошо тогава.

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно е така. Всеки си носи кръста...

Но млади хора като починат...

Макар че стари, млади, загубата си е загуба...

Link to comment
Share on other sites

разбрах, че са открили някаква система на един х*й разстояние (в космически мащаб естествено) със седем планети като нашата.

*trump becomes president*

NASA: Shit

*a few weeks later*

NASA: we've found 7 planets, 3 we can live on and there's enough room for everyone

 

СЛОЧАЕНОС??? НЕ МИСЛА!!!

:grin:

Link to comment
Share on other sites

trump... :grin:

 

Абе мене ако питаш, при сегашната ситуация и останалите 4 стават...пък и тамошното "слънце" също казват, че не било много горещо, та за зор-заман може и то да стане... ;)

Link to comment
Share on other sites

Welcome. :))

От много години си го слушам и даже навремето, когато разработката на сайта беше все още в начален стадий, бях направил българския превод на менютата му и едно кратко указание (тогава беше с опции на различни езици), но впоследствие му смениха дизайна и го оставиха само на английски.

 

Едит: Даже сега от носталгия реших да си проверя кореспонденцията кога точно е било - таман преди 10 години. ;)

 

 

On 9/24/07, filtermusic.net@gmail.com wrote:

 

Hello Plamen,

 

Thank you very much for your Bulgarian translation..
Would you be so kind to translate for me just a few more phrases:

 

    Electronic and house music
    Online radio stations
    Other languages
    Bulgarian

 

I am going to use these phrases for Search Engine Optimization purposes..

Preview the Bulgarian page here.

Greetings from Greece,
Spyros Papavlassopoulos
www.spyros.name

 

 

Link to comment
Share on other sites

Отново ще похваля Емаг. Поръчах хард от тях, който се оказа дефектен. Описах проблема, на следващият ден куриерът беше пред нас, ден след това парите ми бях преведени под формата на ваучер, за да си взема нов (по мое изискване). Ще продължавам да пазарувам от тях и занапред.

Link to comment
Share on other sites

С неизвестен автор прочетено в фейсбук ,но това не е от значение-всеки свестен човек ще го забележи:

"Има нещо ГНИЛО в България - директор прикрива убиец, момче убива момиче с ритник, убиец бяга от затвора все едно е забавачница, а малоумна непълнолетна се гаври с учителката си в час, докато целокупно-хилещият се клас снима клипче за фейса... Това сме ние - жалка нация от путьовци и сеирджии, с робска психика, която не признава авторитети и стотици години функционира на принципа "Преклонената главица, сабя не я сече!". И всичко това на фона на поредния, но по-долнопробен отвсякога, водевил на политически мекерета, хора тотална тиня, които сменят партии и убеждения като силиконка спонсор, а национални медии се надпреварват да ги канят, да ги гледат в очите като първо либе и чинно, и старателно да им ближат задниците! Не кучетата трябва да се тричат!"

 

Почти всичко е гнило вече в България!

Link to comment
Share on other sites

Починал е Роро :(

Сега ще кажете "Какво от това" или нещо по-хомофобско...

Но израснах с ММ и беше забавно с него. Хубави години, безгрижни.

Откакто го гледах каква превземка беше в Биг Брадър ми стана крайно неприятен.

Link to comment
Share on other sites

И Борислав Грънчаров е починал...

 

А за Роро - и за мен беше малко странен, но все пак много гледах ММ едно време, и някак си пазя приятни спомени...

Link to comment
Share on other sites

С риск да ме обвинят в хейтърство - не го харесвах дори и във времето му в ММ. Не мога да обясня защо, но ми беше крайно антипатичен. Което не означава, че се радвам на смъртта му, напротив.

Link to comment
Share on other sites

С риск да ме обвинят в хейтърство - не го харесвах дори и във времето му в ММ. Не мога да обясня защо, но ми беше крайно антипатичен. Което не означава, че се радвам на смъртта му, напротив.

То си има такива хора.

Аз познавам такива, които без да са ми направили нещо, съм усетила, че са ми странни, антипатични и несвойствени (както ги наричам). Сигурно и аз съм така за някои хора.

Link to comment
Share on other sites

Преди 9 години този форум ни събра!

Да сме живи и здрави всички!

Link to comment
Share on other sites

Хаха, да. Запознахме се на 26-ти, станахме гаджета на 27-ми февруари 2008 г.

Изпреварихте ни, да. Май бяхме сгодени тогава. Вие 2014-та се женихте, нали? Юни ли беше...

Ние се оженихме на 09.11.2014 г.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...