Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

От форума ли ? :D

Аз от ФОРОМА съм се махнал отдавна :) 

 

От сегашното недоразомение в което работя. 

 

Ако сте в София да знаете къде да не ходите да работите. Internovus. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Аз от ФОРОМА съм се махнал отдавна :) 

 

От сегашното недоразомение в което работя. 

 

Ако сте в София да знаете къде да не ходите да работите. Internovus. 

 

И кое ти е махнатото, като още пишеш редовно? :D

 

Защо не е препоръчителна тая фирма?

 

--------------

 

Намерих наредбата според която са ме глобили.

 

 

 

3) Освен в случаите на ал.2 паркирането е забранено и:

2. Пред стълбища и проходи, входове и изходи, около туристически и исторически места, спортни съоръжения и др., които са пешеходни зони, когато се затруднява движението на пешеходците.

 

Колата ми дори не е в нарушение според нея, защото не затруднява движението на абсолютно никой. Единствено пречи на микробус, който може да иска да се качи пред блока, за да разтовари нещо по-близо до входа.

 

Ако не платя фиша за глобата, кога излизат за плащане? Защото при плащането на данъците не излизат.

Link to comment
Share on other sites

Не излиза никъде, ако е от тия хвърчащите жълтите.  
Аз един път бях спрял в студентски град под едно дърво. Там си правят редовно преди коледа и великден такива акции и бухат на който може, нищо, че няма достатъчно парко места... 


За фирмата. Обичайните неща:интригантчета и хора без никъв мозък се толерират...

 

Ако някой иска да си купува пъзел в Ozone има 50% намаление https://www.ozone.bg/pazeli-2d-3d?utm_source=Newsletter&utm_medium=email&utm_term=Puzzles&utm_campaign=NL-Puzzle022117#1promo :) 

Link to comment
Share on other sites

Още 6 работни дни и се махам от тука.

За фирмата. Обичайните неща:интригантчета и хора без никъв мозък се толерират...

 

Това същата фирма ли е, с която се похвали само преди 2 седмици? Да не си сгафил нещо, че толкова скоро.... :online2long:

 

Днес ми се обадиха с предложение за работа от една фирма в която кандидатствах. Приех веднага :) 400лв отгоре на сегашната ми заплата + ваучери за храна и 30 дена отпуска. Както и много добра възможност за развитие като Automation QA :) Добре започва месеца :P

Link to comment
Share on other sites

 

Това същата фирма ли е, с която се похвали само преди 2 седмици? Да не си сгафил нещо, че толкова скоро.... :online2long:

 

 

Не, това е старата.

Link to comment
Share on other sites

Че той на седмица ли ги сменя?

 

Едит: Аха, схванах - още не е почнал на хубавото място...мислех, че вече е приключил с предишната. :)

Link to comment
Share on other sites

Midex трябва ли да се притесняваме, че ти изневерява паметта?
В темата за Нестандартни въпроси kotora беше питал по спомен "Ако пусна месец предизвестие за напускане и излезна в болнични дали ще ми се удължи срока на предизвестието". 

Link to comment
Share on other sites

Midex трябва ли да се притесняваме, че ти изневерява паметта?

В темата за Нестандартни въпроси kotora беше питал по спомен "Ако пусна месец предизвестие за напускане и излезна в болнични дали ще ми се удължи срока на предизвестието". 

 

Все още не...обаче ако съм му бил отговорил на въпроса и съм забравил - май тогава и аз трябва да се попритесня. ;)

 

А между другото от декември насам, днес е първият ден, в който се чувствам отново човек...поне малко...заради слънцето и температурата навън имам предвид. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

За сефте реших да взема на една позната WD хард диск (blue), че нали ги хвалят, а аз не ги харесвам много и то за каръка се оказа дефектен. От 1TB мога да използвам 32MB :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Ми, то и аз се чудя от известно време какъв хард да си взема...На WD, гледам Purple и Red сериите, че Black скъпички...Ама не знам.Я кажете към коя марка да се насоча?

Link to comment
Share on other sites

Че той на седмица ли ги сменя?

 

Едит: Аха, схванах - още не е почнал на хубавото място...мислех, че вече е приключил с предишната. :)

1 месец предизвестие имам. Пуснах го на 10ти февруари, но имам 7 дни отпуска и ще щракам с пръсти до 12ти март :) На 13ти почвам на новото място. 

Link to comment
Share on other sites

Дано се задържиш по-дълго на новата работа, която изглежда добра, вкл. и добре платена. :) Не че нещо, ама щото малко рандъм го даваш, та... :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Ми, то и аз се чудя от известно време какъв хард да си взема...На WD, гледам Purple и Red сериите, че Black скъпички...Ама не знам.Я кажете към коя марка да се насоча?

Най-доволен съм като че ли от Хитачи. Не знам дали вече ги произвеждат обаче :D

 

Не че нещо, ама щото малко рандъм го даваш, та... :laughing1:

I see what you did there! :moon:

Link to comment
Share on other sites

I see what you did there! :moon:

 

Ласт съмър ли?

 

А що се отнася до 3.5" дисковете - имам 2 еднакви WD Black (освен още десетина други от различни марки и с различни обеми), но най съм доволен от "черните".

Link to comment
Share on other sites

Някой гледа ли в момента live-пресконференцията на NASA, относно така пазеното "секретно" откритие, за което толкова ни подготвяха? Сетиха се те, че годните за обитаване планети във Вселената всъщност са многократно повече, отколкото мислеха преди време, което и без телескопа си ми беше пределно ясно - проста логика и статистика, основаваща се на безбрежното пространство и неизброимия брой твърди тела навсякъде, дори и без да можем да ги видим. :)

 

П.П. Кръстника от другата страна на голямата вода, ако вече се е събудил, със сигурност следи пресконференцията - най-малкото заради оная с дръпнатите очи и "интересния" тембър, щото знам, че си пада по разни такива китайки. :lol:

Link to comment
Share on other sites

П.П. Кръстника от другата страна на голямата вода, ако вече се е събудил, със сигурност следи пресконференцията - най-малкото заради оная с дръпнатите очи и "интересния" тембър, щото знам, че си пада по разни такива китайки. :lol:

Кръстника ти имаше толкова бачкане и срещи днес, че хич не му беше до пресконференции на НАСА. Добре, че накрая деня завърши в близкия бар. Иначе разбрах, че са открили някаква система на един х*й разстояние (в космически мащаб естествено) със седем планети като нашата. Като ми остане време ще гледам записа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дано се задържиш по-дълго на новата работа, която изглежда добра, вкл. и добре платена. :) Не че нещо, ама щото малко рандъм го даваш, та... :laughing1:

Това какво трябва да значи точно ? На сегашната ми работа съм от година и 6 месеца. Да де то това за теб е като 1 секунда :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Иначе разбрах, че са открили някаква система на един х*й разстояние (в космически мащаб естествено) със седем планети като нашата. :lol:

 

Абе тоя х*й бая дългичък излезе, поне за БТВ - копи/пейст от сайта им с новините:

 

Въпреки че 40 светлинни години не звучат твърде далеч, на астрономите ще са им нужни милиони години, за да достигнат тази звездна система.

 

Само се чудя дали астрономите са решили да стават астронавти или просто в БТВ не правят разлика между двете, щото то все астронещо си. :lol:

 

 

На сегашната ми работа съм от година и 6 месеца. Да де то това за теб е като 1 секунда :lol:

 

Прав си, на последната ми работа не се задържах много...има-няма някакви си трийсетина години...ама и аз като тебе обмислям да я сменям...мисля си го отскоро - някъде откъм 3-4 години, но смятам да помисля още няколко...има време... :ghost ...и Кито така мисли, ако ме разбираш за какво говоря. :moon:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Само се чудя дали астрономите са решили да стават астронавти или просто в БТВ не правят разлика между двете, щото то все астронещо си. :lol:

 

Все пак, добре че не казаха "астролозите"  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Все пак, добре че не казаха "астролозите"  :lol:

 

Преди малко предложиха по-добра оферта - нали БТВ щели да пращат астрономите там за милиони години, а НоваТВ оферира, че може да прати хора (и астролози вкл. :P ) само за 400 хил. години....как бързо само се развива техниката на придвижване...това наричам прогрес :lol:

 

Абе...от бая години писачите са под всяка критика. Отделно, че за да им четеш новините правят едни заглавия, дето само тоя, който е гледал филма "Кит" може да го разбере. ;)

 

Пример: Новина със заглавие "Автобус с ученици пламна в движение" и таман притеснено отиваш да прочетеш новината и да разбереш аджеба какво е станало с горките деца, разбираш всъщност, че "...Автобусът не се е  запалил...Причината е задимяване откъм двигателя на рейса.".

 

Даже направо им се чудя как не го озаглавиха "Автобус с ученици се взриви в движение и изгоря напълно" - щяха да имат още по-голяма посещаемост, а вътре можеха да добавят "Няма пострадали.". :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

Возих се в най-бързата Тесла. Сега вече знам защо соята замества чистото месо. Набира зверски бързо и след 60 почва да хвърля котвите лека по лека. Няма звук, няма дявол. А няма да повярвате колко е зле отзад за кола струваща 100 бона. Нещо, което не искам д притежавам никога дори всички уранови и златни мини да са мои. LS1 с компресор и нещата отиват на трепане. И имаш истински мотор в коша, а не някви бъждялки

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...