Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Свалям с 6 MB/s и пак ми се струва бавно. First world problems...

По този повод си избирах квартирата и според това какви интернет доставчици има в района :shy:

 

 

 

Джамърчето трябва да го намерят, за да ти се стъжни...иначе си отиваш на съд, там глобата пада щото не знаят с колко си карал и си свиркаш. :).

@Don_Chefo - нз как е там, но в България имат право да ти разглобят колата при съмнения за джамър. :)

Link to comment
Share on other sites

@Don_Chefo - нз как е там, но в България имат право да ти разглобят колата при съмнения за джамър. :)

 

Предполагам, че там правото е да го отстрелят. :lol:

 

П.П. ...а спойлерчето е за Гадо.

 

 

 

@Гадински, скоро немаа са опрай'м - 91592 гледания, 242 :thumbsup:  и само 8 :thumbsdown: . В констатацията включвам и долните коментари...

 

 

 
qko :) :D
Отговор
 · 
1cleardot.gif
cleardot.gif
 
eiii ako nqkoii ima oshte negovi pesni da mi pishe na skype:vladi_6662 :)
 
mnoje li da mi gi pratish sichkite unikalen e :)
 
Ima mn necenzurni pesni koito trudno kachvame v internet
 
kak se kazva vtorata pesen ?? mersi predvaritelno :))
 
ГОЛЕМ Е...!!!! :)
 
Наистина ще се радвам ако може да качиш още песнички всичките са яки точно като за маса :)
 
I U MAKEDONIJA GO OBICAME :D
 
nqma vtori takuv pevec
 
pusnah na ba6ta mi mamino an4e i nali v na4aloto vika dj slavi mix i toi vika tursi dj slavi vsi4kite pesni mu gi iskam na disk :D ako moje na skupe:turbo941 da mi pratite koeto ne moje da ka4ite tiq necenzurnite stiga da ne e problem!
 
Ейй голема работа e :D
 
в data.bg качвай файловете като mp3 няма ядове..харесва ми как пее ,стават страшни пиянски купони !
 
Strahoteenn Pi44 . car si bate
 
Евалаааа СУПЕР ПЕСЕН ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯЯЯ! ! ! КОГАТО БЪЛГАРИТЕ ПРАЗНУВАТ ВРАГОВЕТЕ РОБУВАТ !
Отговор
 · 
1cleardot.gif
cleardot.gif
 
Някой може ли да ми намери текста? :)
Отговор
 · 
cleardot.gif
cleardot.gif
 
евалата
Отговор
 · 
cleardot.gif
cleardot.gif
 
Nqma textove,textovete se izmislqt na momenta xaxa pod upotrebata nadomashna rakiq xaxa

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха, добре дошъл в реалността...

 

 

По-скоро в Матрицата. Реалността е коренно различна, само у нас някак си караме с пиянството на един народ...

 

Ред. Пеевски - евродепутат?

Link to comment
Share on other sites

Влади е Култов :lol: 

 

Чефо гледай да си вземеш някой с по-различни цветове,че ако е половината зелен си ебало капаците ;) Най-лесно се реди като направиш рамката и след тва запълваш наред :P

Link to comment
Share on other sites

Ред. Пеевски - евродепутат?

 

Добър вечер... Между другото това ще да е от последните пирони, с право ще спрат всичко към нас накрая... Наглостта ибрикчийска граници няма...  

Link to comment
Share on other sites

Да спира бе, да спират и да гонят от ЕС, да махат всякакви облаги, да връщат визови ограничения....

Link to comment
Share on other sites

За коктейли - да. За пиене - готов съм да поспоря.

Не ти ли казаха алко-божествата вече, че не разбираш от алкохол?!

Щом не можеш да изпиеш БВП на Руанда в ракия

:lol:

 

Свалям с 6 MB/s и пак ми се струва бавно. First world problems...

 

В офиса на втория по големина телеком на Бангладеш, ако докарам transfer rate 50 KBps си удрям гъза в тавана...

 

Иначе ми предстои поредната делова среща между Банглалинк (въпросния телеком), Ериксон и местни представители на нашата фирма и отново ще е изцяло на Бенгали, а аз ще се ровя в документи и т.н. само и само да изглежда, че правя нещо...

 

П.П. На път съм да си променя позицията относно ризите. Особено и след като попаднах в приятен климат (35+ градуса и средно 60% влажност на въздуха). Определено в памучната тениска просто подгизвам, завирам и докато не влезна някъде с набичен да изсушава въздуха климатик си оставам мокър...

Link to comment
Share on other sites

Полиестер, Пешо. Ама с хубава анти-бактериална обработка. Или лен.

Link to comment
Share on other sites

Мен ме гони патрулка, но ми се размина. Тоя път обаче не съм бил аз в играта. Аз си редях пъзела и си пийвах от уискинцето(което се оказа гадникс).

 

Джамърчето трябва да го намерят, за да ти се стъжни...иначе си отиваш на съд, там глобата пада щото не знаят с колко си карал и си свиркаш. :).

Стефчо, има една постановка - той кара след теб и камерата снима неговия километраж. Няма нужда нито от радар нито от чудо. След като кара зад теб със същата скорост, тя ясно се вижда колко е. Единствения ти шанс да го обориш това е неговия километраж да докажеш че е грешен, което става като го пратиш на технически преглед. И като се окаже, че е верен нали се сещаш...

 

А джамърчето ще го намерят - ти не бери грижа. В момента в който радара почне да показва глупости и те спрат си толкова загазил, че няма накъде.

 

ПС: Толкова ли е трудно да спазваш ограниченията?

Link to comment
Share on other sites

ПС: Толкова ли е трудно да спазваш ограниченията?

 

 

Не си готЯн и пич, ако спазваш ограниченията. Да не говорим, че е в разрез с основния балкански закон:"Он че ми каже, ко ке праим"...

Link to comment
Share on other sites

Абе оставете го момчето бе! Има си мечта - да работи за полицията в 'Murica. Стига сте го юркали.

Link to comment
Share on other sites

Не ти ли казаха алко-божествата вече, че не разбираш от алкохол?!

Щом не можеш да изпиеш БВП на Руанда в ракия

:lol:

Ами че аз не мога да пия. Аз му се наслаждавам на хубавия алкохол. Затова не-дотам хубавия не го и близвам. Финансово положението вероятно е същото, като отчетем че аз 1 бутилка я пия цял месец...

 

П.П. На път съм да си променя позицията относно ризите. Особено и след като попаднах в приятен климат (35+ градуса и средно 60% влажност на въздуха). Определено в памучната тениска просто подгизвам, завирам и докато не влезна някъде с набичен да изсушава въздуха климатик си оставам мокър...

... или да започнеш като мен да си носиш 2-3 резервни тениски :)

Link to comment
Share on other sites

Нося си 5 резервни тениски... Просто на тоя климат не вАжат...

Той нямаше предвид за цялото пътуване, а за деня просто. В раницата.

Link to comment
Share on other sites

По-скоро в Матрицата. Реалността е коренно различна, само у нас някак си караме с пиянството на един народ...

 

Всъщност по-правилно беше да кажа "българската реалност".Белите страни изобщо не ги коментирам....И тая нашата българска криза няма свършване....едно от другите основни извинения за не-увеличаването на заплатата...

Абе Насе, свиркай си и да не ти пука...После тях ще ги е яд, не теб...Те парите все не стигат, така или иначе.

Link to comment
Share on other sites

 

Абе Насе, свиркай си и да не ти пука...

 

Силно ми е похуистично за фирмата, да ти кажа... Някак си вече не мога да имам уважение към работодател, който заявява:"Не ми пука кой изкарва парите, нали ги изкарва". И говорим за текучество от 20 човека за една година...

 

А след Великден как ще се намаймуним с кума...

Link to comment
Share on other sites

случвало ли ви е се е да съберете всичко което е пред разваляне от хладилника да го объркате и да стане страшно вкусна манджа.....шанса която да успеете да повторите някога е към 0  :grin:

Link to comment
Share on other sites

Стефчо, има една постановка - той кара след теб и камерата снима неговия километраж. Няма нужда нито от радар нито от чудо. След като кара зад теб със същата скорост, тя ясно се вижда колко е. Единствения ти шанс да го обориш това е неговия километраж да докажеш че е грешен, което става като го пратиш на технически преглед. И като се окаже, че е верен нали се сещаш...

 

А джамърчето ще го намерят - ти не бери грижа. В момента в който радара почне да показва глупости и те спрат си толкова загазил, че няма накъде.

 

ПС: Толкова ли е трудно да спазваш ограниченията?

 

Няма такъв момент. С джамър ли си - няма актове. Освен ако не го намерят. Само, че без заповед нямат право да ти докоснат колата(така знам аз). Могат да гледат, но без да пипат. Няма да тръгна да ги правя тия глупости на колата, която карам сега. А и освен това не искам да летя по пътищата. На въпроса с ограниченията. В момента е адски лесно да се спазват. След тая зима освен с танкове, с друго е трудно да се движиш по някои уилици. Състянието им е по-лошо от всичките около 1.5 километра път на село където последната асфалтова машина е минала от времето преди аз да бъда роден. Поради тази причина аз лично съм спиран НЯКОЛКО пъти защото заобикалям мъжката. Куката ме пита пил ли си? Аз му отговарям....ти видя ли какви дупки има?

Link to comment
Share on other sites

Нося си 5 резервни тениски... Просто на тоя климат не вАжат...

Той имаше предвид..., една върху друга....

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

А аз най-сетне ще взема да си посегна, щот вече не мога да се трая. Изобретих нова смеска от подправки за мръвки, която жив човек в гроба вкарва, а в не редки (според мен) случаи ще може и мъртвите да съживява. И отново ми се получи ЖЕСТОКО!

Дали да не взема да отворя едно фирме за бутикови мерудии... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Абе оставете го момчето бе! Има си мечта - да работи за полицията в 'Murica. Стига сте го юркали.

Никак не лоша идея. Никоя фирма няма да ти предложи техните социални придобивки....изключваме варианта да си начело на бизнес за милиони.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...