Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Шибаните руснаци и още по-шибаните гърци правят дъмпинг на цените на наш немски клиент и след това ми предлагат същите проекти на нас на една трета цена. Днес ще е забавен ден с интересни скандали, заплахи и т.н.

 

И защо не ги оставите да свършат работата те, след като са толкова отворени?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това пъзелче ми срина нервната система. Няма да ги редя вече онлайн. Ще си взема един с 1000 части и се надявам до 2016-та да го наредя :)

Link to comment
Share on other sites

Койо, бе, Чефе?

 

Днес съм с 4 жени в моя офис. Обикновено има не повече от 1. Скандално е. Сега разбирам всичките мохабети, които се говорят за офиси с жени.

Link to comment
Share on other sites

Бременна, обратна, с размерите на малка държава и леля....

 

Общата ни позната няма ли я в твоя офис? :)

Link to comment
Share on other sites

Сложи ми някъв ворнинг, бе. Много е скучно така. Лепни ми няк'ви 20-40 процента. Ако трябва - ще си ги заслужа!

 

Защо ти е? Между другото съм забравил как се прави.... Но пък съм подготвил едни банани за едни боклуци, само чакам съдействие от колегите... Счупиха тъпомера и изродомера... 

Link to comment
Share on other sites

Койо, бе, Чефе?

 

Днес съм с 4 жени в моя офис. Обикновено има не повече от 1. Скандално е. Сега разбирам всичките мохабети, които се говорят за офиси с жени.

http://www.jigidi.com/puzzle.php?id=8DDF9ATB

 

направил съм около 20 % :)

Link to comment
Share on other sites

Бременна, обратна, с размерите на малка държава и леля....

 

 

С бременна е яко. А колко бременна?

Link to comment
Share on other sites

Чефо аз съм редил пъзел 1000 части за 2 дена,но се бях зомбирал и само това правех.И той беше някъв ужасен с индийски мотиви с 2ъ5325 цвята :D 

Link to comment
Share on other sites

За 2 часа ми остана само небето

 

И аз така, само че още 2 часа и кусур ми отне бати небето :) Свърших пъзела за 4:52

Link to comment
Share on other sites

Дайте ся малко за калоферската дантела и плетенето на чорап на една кука :mellow:

Link to comment
Share on other sites

Не, не... ОС срещу ОС, антивирусни, телефони (Епъл съкс ама яко, Самсунг съкс не по-малко) и прочее екзистенциално важен булшит, ще е още по-хипер, мега яко!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

http://www.youtube.com/watch?v=-Bu3JDhXXa4

Ваньо, а!?

Като почнеш и ти тъй, свирни, та да ти стана падауан :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...