Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Абе вие си знаете. :). Аз пък все още не съм пенсионер и не ми се ходи по такива тихи и уютни местенца ;). Отделен е въпроса, че от грешната страна на океана тия тихи и уютни местенца мога да ги гледам само в гуугъл мапс къде точно се намират ;).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Абе вие си знаете. :). Аз пък все още не съм пенсионер и не ми се ходи по такива тихи и уютни местенца ;). Отделен е въпроса, че от грешната страна на океана тия тихи и уютни местенца мога да ги гледам само в гуугъл мапс къде точно се намират ;).

Еми то и аз не съм пенсионер. За тая цел си има дискотеки. Тия Фемили, Каляски, Каручки, при бат Жоре, дето ми надуват главата разни певци и певици с полу-правилното си пеене и не мога да чуя нищо от това, което ми говорят отсрещните - заеби тая работа. Аз ако не исках да си говоря с хората с които излизам, щях или да излизам сам, или нямаше да излизам изобщо и щях да ходя направо на дискотека към 00:00.

Link to comment
Share on other sites

Фейсбук е най-лошото нещо, случило се на човечеството след WW2 :moon:

Не, сериозно - това е баси ужасния сайт-секта. Много се радвам, че преди четири години го разкарах и до ден днешен нямам. Единственият шанс да си направя наново акаунт е, ако ми потрябва за работа, иначе съм силно незаинтересован кой каква снимка е качил, кой къде е бил, кой е ебал, как се чувства, как си оре фермата и убива гангстери в мафиауарс (ако има още такова нещо) и т.н. и т.н.

 

Лошото е когато видя някаква компания, излезнала да пийне или на кафе и цъкат ли цъкат по тоя фейсбук - дейба и социализирането...

И всеки път нещо в мен умира, когато кажа на отсрещния индивид (в 99% от случаите от женски пол), че нямам фейсбук и се започва едно вайкане - мале как нямаш, ако искам да се свържа с теб как ще го направя и т.н. Веднага контрирам, че имам 2 телефонни номера, скайп, email, whatsapp, viber и ако това е малко - здраве му кажи.

 

 

Ако ги имаш тия в комбинация, нямаш право да критикуваш ползващите фейса...  :laughing:

 

Едната карта трака, другата свисти - не мога повече, ще се хвърля през терасата! 

 

Дебитната или кредитната? 

 

То същата цървулщина... Само, дето Каляската е за подбрани селски беци, пък в каруцата могат да се мъкнат и обикновени селяци....

Ебахти и коптора тенекиен..., пък и като се вземе предвид за кво иде реч... Remove - remove...

 

Силно ме притесняват познанията ти по въпроса....

 

Това, че пия всяка вечер проблем ли е?(не ми отговаряйте)

 

Не ти отговарям.  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Силно ме притесняват познанията ти по въпроса....

Нещо се шашкаш ли ве, бОхал?

Link to comment
Share on other sites

Ся...очертават се тежки първи седмици на май...

 

Ред. Чефо, мамин златин, турбо-гъзарията не е да идеш в най-пропаданалата поф-фолк тоалетна, колкото и ще да е реномирана и рекламирана, а именно това, което ти е написал Ангел - малки, симпатични ресторантчета, с изискана храна, приятна обстановка и ниво на обслужване, дето като ти носят бутилката вино, я бършат пред теб, а не сервитутката да затиска сметката с пепелатора. Има си гъзария и гъзария брат. Тия, дето са със сребърните ланци(щот нямат достатъчно пари да са селяндурите, които искат), винаги ще бъдат много назад от хората, които посещават подобни заведения. Сам си го казал - можеш само по гугъл да ги гледаш къде се намират...

 

Ред.2 Куртоазия и гъзария, рийш ли?

Link to comment
Share on other sites

Чефо да беше видял кво беше обслужването на мината форумна среща в Даяната.Немам думи.Тоя сервитьора беше тотал щета...

Link to comment
Share on other sites

Моооооомчеееееее , те са тотал щета в целия град с изключение на 3-4 заведения. НАЙ-ДОБРЕ са ме обслужвали във ВОДОЛАЗА! Преди 3 седмици, ходих за храна за вкъщи от там... облужването беше класи на всякви даяни, каруци  и други шопари.

 

А за цените ... ми понякога ти искаш да си платиш ама те не искат... нали са сещате.

Link to comment
Share on other sites

Ако ги имаш тия в комбинация, нямаш право да критикуваш ползващите фейса...  :laughing:

Нали се сещаш, че едното е заместител на скайп и е за комуникация с други хора през телефона, докато фейсбука е за губене на време. Не виждам нищо лошо в последното, стига да го ползваш да гледаш снимки на роднини и приятели или да четеш вицове си е супер. Това, че много хора се зарибяват по олигофренски страници е отделен въпрос и си е техен проблем. Докато имаш 20-30 човека като приятели (с които наистина сте приятели а не просто да сте се виждали 2 пъти в живота или пък недай си боже да сте колеги) всичко е ок.

А за цените ... ми понякога ти искаш да си платиш ама те не искат... нали са сещате.

Преди години в 19ти век след 20 минути молби да си платим и отговори "ми вие сте при колежката, сега ще я извикам" станахме и се огледахме с надежда да дойде колежката ама тя и тогава не благоволи да дойде и ние си тръгнахме. После ни беше срам да идем пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Аз ти говоря за цени и за нищо друго. Обслужването си е на ниво винаги. Искат, не искат... Задължават ги.

Цените там ли имаш предвид или тия тука в заведенията? Както ти казах, по-скъпо заведение от Каляската не съм посещавал. Дори в Мегдана е по-евтино, а е класи отгоре.

 

За една Кола (кен), 200гр салата домати и малка водка, оставих 11лв. Тва евтино ли ти се вижда?

Link to comment
Share on other sites

Това 19век онова недоразумение на заведени до кръстовището на Руски и 6 септември ли беше? Ако е онова - браво, хи ч да не ви пука. Аз там на празно заведение 2 кафета и две безалкохолни ги чакахме 20 минути да ги донесат след 10 минути чакане да ни вземат поръчката. Тия трябва да перат пари, да седят толкова време с толкова лошо обслужване и липса на клиенти.

Link to comment
Share on other sites

Откак го има 19-ти век, все имат проблеми с обслужването... Все се чака като за световно. Но пък като знам собственика, не съм особено учуден от това. Иначе винаги съм бил доволен от храната, която съм поръчвал. 

Link to comment
Share on other sites

Да почна и аз тогава?! Баси мамата. Теб те замеря с итеми под път и над път, майна. Чак не е забавно...

 

Трябва просто да почнем да играем колкото него :)

Link to comment
Share on other sites

Не. Просто има акаунти като неговия, на асасина и няколко други, които ги спуква. И има акаунти като моя, като на Гено... Където като видя легендарно и го вадя и го удрям по масата.

Link to comment
Share on other sites

Много е относително това с предметите. Нам мен ми хвърли и доста рецепти - факт. От там са ми едните предмети(Кейн нещо си) Един ден играх - правя 2 рифта в единия 2 предмета, в другия 2 рецепти. После 3 рифта нищо - ни соул ни предмет. Преди 2-3 дена играхме със Стоил - преди него имаше 1-2 предмета, като почнах да играя с него, на него му падаха на мен не. Вчера влизам в игра - излезе, че биеха боса и беше на 10-15% кръв. Умря и ми падна някъв стаф за 10 сек игра :), после играх няколко рифта нищо - тук там соул. Вечерта ми падна ризница и един сорс за виз-а триумвират ли кво ли, ама нямам достатъчно материали да го бъзикна малко с енчанта. Чат пат от каката с блъд шардовете пада нещо зелено или оранжево, но е 1 от 30 някъде.

Иначе оръжието дето съм с него, се падна на Жоро и той ми го даде :), моето беше някво келяво.

Обаче има доста келеши, сигурно са 90% от играещите, които като убият боса и за тях рифта свършва. Това, че има сигурно още едно две нива не ги интересува - ходят и затварят. Много ме дразнят такива, вместо да обикалят и да оберат всички.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...