Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Ваню,бре,намери си приятелка.Или аз да ти намеря...

Защо, бе, готин? Аз си имам. А когато си нямам, си имам Аню. Ама дали си имам или нямам, пречи ли ми да харесвам други жени?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не си имал взимане-даване с боклуци, които си мислят, че си им длъжен нещо и каквото и да кажеш реагират агресивно разбрали-недоразбрали. Същите боклуци, които по цял ден се чудят с каква простотия да се захванат, освен да се хванат на работа.

 

Принципно е прав w00x, става дума конкретно за черните пиявици в щатите и то даже не за всички, но като цяло са много по-зле от циганите тука. Кажи ми как да реагираш, когато подобно леке те гледа с презрение, крещи ти все едно нещо си виновен и на всичкото отгоре половината време изкарва черното-бяло - примерно объркал се е, че е пуснал поръчката, но не е и се обажда след 20 минути в call center-a да крещи "къде са ми нещата", при положение, че даже не си е въвел кредитната карта, освен това времето за доставка е било ясно написано 75 минути, но той на 20тата вече ти се дърви. После като му занесат поръчката почва с претенциите - "ама къде ми е това, защо това е толкова малко и т.н." и определено ти отказва бакшиш (на място където 10-15% бакшиш е едва ли не задължително).

 

Тъй де какво отношение да имаш към подобни хора? Да е отделен случай да кажеш - всяко стадо си има мърша.

 

Една такава мърла идваше в call center-a надрусана. Изритаха я като мръсно куче след като осра 10тата си поръчка и повърна на работното си място. След което ги осъди за расизъм и адвокатите посъветваха фирмата да сключат сделка за не знам си колко пари и да и плащат заплатата още 6 месеца затова че на смяна са били само други 2ма и те били бели, а освен това нямало медицинско доказателство че е била надрусана (пича толкова се беше афектирал че едвам се сдържа да не и забие един в тъпата муцуна, та забрави да я ескортира до болницата да и направят тест за наркотици).

 

Индийците принципно са свестни като хора, като изключим че 90% са тотално некадърни (причината поради която аз хич не ги обичам) и смърдят кофти освен това имат абсолютно дразнещия цървулски навик да си носят готвена храна от вкъщи и да си я претоплят на газово котлонче в офиса... ама говорим за храна яко наблъскана с чесън и други ужасии, която само като я отвори и офис от 500квадрата ведната се изпълва с миризми...

Не бих могъл да се съглася. В случая щом употребявам човечеството, едва ли може да се обобщи с няколко прости примера. Както сам казваш. "Всяко стадо си има мърша", но ти не можеш с лека ръка да заклеймяваш цели раси и да не даваш шанс на някой само, защото си предубеден.. (както всъщност прави и запада за нас)...

 

А и тук по-скоро става дума за една идея, идея за идеалистичен свят... Защото постоянното разделение (независимо какво) поставя огромни прегради пред човешкото развитие. Това е породено по-скоро от животинския ни инстинкт, а не от нещо друго... 

Човека като разумно същество трябва да е над нещата.

Но днешният свят е изроден, обществата болни, хората все по-глупави, превърнали се единствено в разменна монета за всичко. Рай за робовладелци, политици и т.н., но крах за цялото човечество...

Темата е много по-обширна, а не мисля, че много са хората, които ги интересуват тези съждения, затова няма да продължавам :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, защо тогава излиза статистика че 90% от циганите напускат училище? Защо не четем 90% от българчетата напускат училище? Преградите си ги слагат сами, защото им отърва. Та ето ти извадка за етнос.

Link to comment
Share on other sites

:Drool:

 Тази бих я натъпкал като йегне, бих я порнал кат рибе, пък ако и да няма мустаки, косми по гърба и таралеж между краката emoticon-0144-nod.gif

 

 

Намери и на мен една. :)

Едва ли е възможно, Ангеле... Тая примерно, сабаля друса крушата кат звяр. А такива като теб, дет да акат кроасани с масло и да пръцкат на лале-зюмбюл НЯМА!

Освен евентуално в непосредствена близост с чернобилската АЕЦ или в краен случай в покрайнините на Припят.

Link to comment
Share on other sites

Не бих могъл да се съглася. В случая щом употребявам човечеството, едва ли може да се обобщи с няколко прости примера. Както сам казваш. "Всяко стадо си има мърша", но ти не можеш с лека ръка да заклеймяваш цели раси и да не даваш шанс на някой само, защото си предубеден.. (както всъщност прави и запада за нас)...

Ти по диагонал ли четеш или какво. Говоря за чернокожите в щатите - там освен по изключение някой и друг образован, повечето са лекета като нашите цигани.

 

 

 

А и тук по-скоро става дума за една идея, идея за идеалистичен свят... Защото постоянното разделение (независимо какво) поставя огромни прегради пред човешкото развитие. Това е породено по-скоро от животинския ни инстинкт, а не от нещо друго... 

Човека като разумно същество трябва да е над нещата.

Но днешният свят е изроден, обществата болни, хората все по-глупави, превърнали се единствено в разменна монета за всичко. Рай за робовладелци, политици и т.н., но крах за цялото човечество...

Темата е много по-обширна, а не мисля, че много са хората, които ги интересуват тези съждения, затова няма да продължавам :)

Сега ми се ще да признеш какво точно си пушил или пил.. или ял преди да напишеш горното (освен ако не си на под 20 години - тогава ти е простено и ще ти се извиня, защото аз вече съм дрЪт циник и гледам на света по малко по-различен начин отколкото когато бях на тази възраст)

Link to comment
Share on other sites

Изгоря ми лампата или инвертора на лаптопа.Ся се чудя кво да правя,защото ми трябва за другата седмица ;( Голяма греда :lol:

Link to comment
Share on other sites

Бах тая криза..... петък вечер не може да се намери свободна маса из Пловдивските кръчми.... бате тва ние сме най-простият народ, не Американците ние сме най-простият народ , щом има пари за бира и водка в петък/събота всичко е чук, нищо че цяла седмица сме брояли стинки  :Facepalm:

 

Наистина ми е мноо трудно да проумея как е възможно излизането петък/събота на толкова мнооо народ да им е основен приоритет в живота..... 

Link to comment
Share on other sites

Не си имал взимане-даване с боклуци...

В интерес на истината съм имал взимане даване с боклуци от Египет, Мароко, Тунис, Лаос, Виетнам, Малайзия, Бангладеш, Словения, Канада, Фиджи и може би и други. На базата на негативни впечатления от един, двама, петима човека трябва да си вадя извод за цял народ?

 

Също така ми се е случвало да ми помагат адски много хора от доста от изброените горе държави. И ся к'во? На кой вид предразсъдък да се доверя?

 

Човек ако се държи с останалите като задник - за него всички ще са задници. 

Много съм съгласен с казаното от Vetim.

__________________________

Ред:

 

Наистина ми е мноо трудно да проумея как е възможно излизането петък/събота на толкова мнооо народ да им е основен приоритет в живота.....

+100000
Link to comment
Share on other sites

Намери и на мен една. :)

 

 

Е,айде-айде,сигурен съм,че точно ти не се нуждаеш от нечие съдействие тука :grin:

 

Защо, бе, готин? Аз си имам. А когато си нямам, си имам Аню. Ама дали си имам или нямам, пречи ли ми да харесвам други жени?

А-ха,ясно.решил си пак да ни провокираш.Обаче с Аню не можеш да правиш всичко,нали? :))

 

П.С. дедо,струва ми се,че не разбра поста на Vetim.Човека  каза някои неща доста точно относно човешката природа.

Link to comment
Share on other sites

Е,айде-айде,сигурен съм,че точно ти не се нуждаеш от нечие съдействие тука :grin:

 

Абе проблема е, че и други хора са сигурни в същото, а то реално не е така и се получава един кръг.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

Чефич, какво толкова е станало, че такъв реидж настава? :online2long:

 

Ела, имай взимане даване малко с тая утайка....и ще разбереш. Каквото и да кажа - няма смисъл. Сит на гладен не вЕрва ;).

 

Гледам, че на Дядото му се е занимавало да попише повечко :)

Link to comment
Share on other sites

бате тва ние сме най-простият народ, не Американците ние сме най-простият народ , щом има пари за бира и водка в петък/събота всичко е чук, нищо че цяла седмица сме брояли стинки

 

 

Дааа....Мислех да напиша една тирада...Ма няма, че ми свърши пиенето...

Link to comment
Share on other sites

Бах тая криза..... петък вечер не може да се намери свободна маса из Пловдивските кръчми.... бате тва ние сме най-простият народ, не Американците ние сме най-простият народ , щом има пари за бира и водка в петък/събота всичко е чук, нищо че цяла седмица сме брояли стинки  :Facepalm:

 

Наистина ми е мноо трудно да проумея как е възможно излизането петък/събота на толкова мнооо народ да им е основен приоритет в живота..... 

 

- Иванчо, какви времена настанаха да няма пари за хляб !

- Абе то за цигари и за пиене нестигат, ти за хляб ми говориш!

 

Всеки си има приоритети баце :)

Link to comment
Share on other sites

$5 може и да не се усетят ... но един наглец разправят мои приятели се опитал да си прибере $80 при сметка около $200... и те се обадили на банката и анулирали цялата транзакция без грижи

Link to comment
Share on other sites

Фейк. СтопХам ВИНАГИ внимават да няма щети. Щото директно заминават.

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно клипче, което може би е с лека предистория, която не се видя, но някъв пак така надъхан пич, изпревари, засече и спря пред човека с камерата в колата. Излезе, каза му нещо, върна се и извади една тръба и тръгна към колата. В следващия момент се чува зареждане на пистолет и оня с тръбата както се беше засилил изведнъж се спече, вдига ръцете, хвърля тръбата. Само дето не се насра :) Та разни отворковци никога не знаеш кога ще си намерят майстора :)

Link to comment
Share on other sites

Имаше едно клипче, което може би е с лека предистория, която не се видя, но някъв пак така надъхан пич, изпревари, засече и спря пред човека с камерата в колата. Излезе, каза му нещо, върна се и извади една тръба и тръгна към колата. В следващия момент се чува зареждане на пистолет и оня с тръбата както се беше засилил изведнъж се спече, вдига ръцете, хвърля тръбата. Само дето не се насра :) Та разни отворковци никога не знаеш кога ще си намерят майстора :)

 

Дам, сещам се.Скоро даже имаше едно пак така от камера, някво надъхано типче с мисля X5-ца, спря да се разправя.В следващата минута тичаще между колите да не го лепне другия, че щеше да го спука :)

Но @Grimjaur ще се окаже прав. И аз до сега не съм виждал да ломят.Бой да ама чупене...

От друга страна, за всичко си има 1ви път :D

Link to comment
Share on other sites

Е то тия не са руски стоп хам. Иначе бмв-то ми изглежда старо, та може и да е жертвано за да поуплашат бъдещите нарушители, сблъскали се с тези.

Link to comment
Share on other sites

Безуспешно търсих едно с някакъв чеченец или дагестанец, с някво скъпо возило. Засече колата с камерата и ритна вратата. Съответно пича в колата се засили и му смля цялата дясна страна, след това се обади на ченгетата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...