Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Напротив, казах ти, оригинално не е HONG KONG, също е да кажеш, че ОРИГИНАЛНИЯ език в Китай е английски....

Link to comment
Share on other sites

Защо трябва изписването на английски да е "оригинално" аз тва питам? Те на китайски може да са два йероглифа, но всъщност да са цяла песен...

Link to comment
Share on other sites

Ами изпей му я, че да те разбере... :laughing:
 
-------------------------------------------------
 
Баси, тия тотално са се олели...и това в 6-етажен блок в студентски град. :wacko:
 
П.П. Цената я няма на линка. но е 2200 евра, щото мивката и тоалетната били златни (буквално). :Facepalm:

Link to comment
Share on other sites

Ами изпей му я, че да те разбере... :laughing:

 

-------------------------------------------------

 

Баси, тия тотално са се олели...и това в 6-етажен блок в студентски град. :wacko:

 

П.П. Цената я няма на линка. но е 2200 евра, щото мивката и тоалетната били златни (буквално). :Facepalm:

 

Без пари трябва да ме пуснат да живея в тоя апартамент. Ще се събуждам психически натоварен от тоя безвкусен кич.

Link to comment
Share on other sites

К'во му се чудите.Направо го сменете както аз направих :D ((тек | пред) 18:16, 11 април 2014‎ 95.158.128.* (Беседа)‎ . . (46 934 байта) (+2)‎ . . (Хонг Конг) (връщане) (Етикет: VisualEditor))

 

П.С. Все пак не се знае кой и защо е решил, че Хонг Конг трябва да е Конконг.

П.С2. Според booking.com си е Хонг Конг.

Link to comment
Share on other sites

Без пари трябва да ме пуснат да живея в тоя апартамент. Ще се събуждам психически натоварен от тоя безвкусен кич.

Ама дручко си е да тръцкаш на кроасани в златно биде, нали?

Link to comment
Share on other sites

Ама дручко си е да тръцкаш на кроасани в златно биде, нали?

 

Не мисля.

Бих живял там безплатно за кратък период от време, само защото евтините к**ви си падат по подобен безвкусен стил и ще се впечетляват.

Link to comment
Share on other sites

Не мисля.

Бих живял там безплатно за кратък период от време, само защото евтините к**ви си падат по подобен безвкусен стил и ще се впечетляват.

Ще живееш в такъв апартамент заради евтини к..ви. О.о Те евтините не вързват ли и на обикновена панелка?

Link to comment
Share on other sites

Кинг Конг :P

 

 

 

Туй сигурно сме го приели от руснаците, понеже и те го пишат слято.

 

 

@Дедо, у вас ли си си, че да понамина?

 

Не моЖ си представи какви простотии ми минаха през главатa за 5 наносекунди. Обаче язе съм аЦки възпитано дете и няма да ги споделя...за идването, минаването, вземането и...още нещо :D :D

Link to comment
Share on other sites

@Дедо, у вас ли си си, че да понамина?

Сега да, но то е в офиса

 

 

Без пари трябва да ме пуснат да живея в тоя апартамент. Ще се събуждам психически натоварен от тоя безвкусен кич.

Но пък ще се мислиш за цар :)

 

... и всички мангалки ще са твои :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще живееш в такъв апартамент заради евтини к..ви. О.о Те евтините не вързват ли и на обикновена панелка?

 

Не. Евтините са евтини, защото си мислят, че не са, но пък се впечатляват от супер повърхностни неща без дори да се замислят.

Като факта, че имаш скъпа кола. Може да не я караш, защото не можеш да си позволиш горивото и да я поддържаш, но я имаш.

Ходиш по барове през ден. Без значение, че като влезнеш си на минерална вода и един път месечно с 3-ма приятели си разделяте бутилка уиски за 200-300лв някъде.

Link to comment
Share on other sites

Не. Евтините са евтини, защото си мислят, че не са, но пък се впечатляват от супер повърхностни неща без дори да се замислят.

Като факта, че имаш скъпа кола. Може да не я караш, защото не можеш да си позволиш горивото и да я поддържаш, но я имаш.

Ходиш по барове през ден. Без значение, че като влезнеш си на минерална вода и един път месечно с 3-ма приятели си разделяте бутилка уиски за 200-300лв някъде.

Някой ден, живот и здраве ако се видим на кафе или пък на бира, ще ти разкажа едни истории за този начин на живот. 

Link to comment
Share on other sites

Олееее домъкнаха ме в някав метален гараж... Каручка ли е, каруца ли е.... ебахти... По пропаднала работа не бях виждал.

Link to comment
Share on other sites

Олееее домъкнаха ме в някав метален гараж... Каручка ли е, каруца ли е.... ебахти... По пропаднала работа не бях виждал.

Охохохо. Ти чакай сега да излезнат оркестъра и певиците. Като започнат да пеят една и съща песен по 4 пъти, барабани, цигулки, като започнат да ти висят на главата да чакат да им дадеш пари... Само по Фейсбук ще можете да си комуникирате.

 

И цените са само черешката на тортата. Аз по-скъпо заведение в Пловдив не бях виждал. Поне не и от този тип.

Салата домати 200гр - 4лв. Без сирене.

 

Етито и мен ме покани да идвам, но аз реших да си спестя мъчението до 2-3 сутринта.

Link to comment
Share on other sites

Много често зех да карам на ментичка... Никва алкохолна култура няма тоя народ...Мастиката била просташко питие. Абе аланколууу, тя си иска мурафетлъка, сладкото каймаклия кафе и солените бадеми. Не е за всеки. 

Link to comment
Share on other sites

Не мисля.

Бих живял там безплатно за кратък период от време, само защото евтините к**ви си падат по подобен безвкусен стил и ще се впечетляват.

 

Току що го даваха в новините по Нова.За месец е 2,2к еуро, но може и на вечер - 400,500 евра.Смесителя за банята - 8к евра разбира се :)

Link to comment
Share on other sites

Тва си е за баш селските пачи,които в Студентски изобилстват ;) Вечер в студентски около 2те култови заведениица има само от Q7ци нагоре и от 10 икю надолу :lol:

 

Специално за Хост-а от виц от хонда форума ;) 

 

Пиян съм като BMW !
- Защо като BMW ???
- Защото не мога да вървя... 

Link to comment
Share on other sites

Ти щото не си ходил в Студентски скоро, затова.... Там повечето са само с две мозъчни гънки - едната да могат да си вдигнат телефона, а втората - да не серат, докато ходят.

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:afdaffb5f9

 

Тия руснаци пак показаха колко не ги слушат главите... Т'ва не адреналин ми... гъзелин може да те хване :D

 

 

Само за протокола - снощи младежът беше в световните новини - 27 годишен УКРАИНЕЦ, не руснак. Явно му е хоби и е сигурно, че не го слуша главата.  :grin:

 

Руми, няма да споря за нещо, което не ме интересува. Но когато целият свят или поне сериозно болшинство от него, изписва нещо по един и същи начин в пресата, по телевизията, по летищата, на борсата, в банките, и т.н., и т.н., някак си съм склонен да се съглася с него... За повече информация има Гугъл.

 

Относно това апартаментШИ от снощната емисия, много ми е чудно кой точно университет в София и с какво ще привлече сина на шейха, който може да си учи на спокойствие в Харвард... Щото син на родно добиче някак не виждам да влезе там, а пък и да се случи, след първия купон създателите горко ще плачат...  

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...