Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Оф... че пиците в Pizza Hut и Pizza Inn са люти - ОК, бяха ме предупредили. Ама разтворимите спагети са люти, че дори и едни сладки, дето си взех налютваха! Баси...  Тия хора да не са като мен с кафето - да имат вроден дефицит на люто в организма и да се налага да компенсират с храната :O

Link to comment
Share on other sites

Ахъм, фейсбук пристрастяването е сериозна диагноза - някои дори си купуват смартфон единствено с тази цел...а аз даже си нямам акаунт там...все още...

Link to comment
Share on other sites

"Проблемът на цитатите във фейсбук е, че никой не се съмнява в тяхната автентичност" - Иван Вазов.

Link to comment
Share on other sites

Бахти, има хора, които взимат фейсбук толкова насериозно, че чак е страшно.

 

Фейсбук е религия уе, глупав!

 

Почти съм сигурен, че това го е казал Ейбрахам Линкълн.

Иисус го е казал на 3-тия ден от разпятието.

Link to comment
Share on other sites

Фейсбук е най-лошото нещо, случило се на човечеството след WW2 :moon:

Не, сериозно - това е баси ужасния сайт-секта. Много се радвам, че преди четири години го разкарах и до ден днешен нямам. Единственият шанс да си направя наново акаунт е, ако ми потрябва за работа, иначе съм силно незаинтересован кой каква снимка е качил, кой къде е бил, кой е ебал, как се чувства, как си оре фермата и убива гангстери в мафиауарс (ако има още такова нещо) и т.н. и т.н.

 

Лошото е когато видя някаква компания, излезнала да пийне или на кафе и цъкат ли цъкат по тоя фейсбук - дейба и социализирането...

И всеки път нещо в мен умира, когато кажа на отсрещния индивид (в 99% от случаите от женски пол), че нямам фейсбук и се започва едно вайкане - мале как нямаш, ако искам да се свържа с теб как ще го направя и т.н. Веднага контрирам, че имам 2 телефонни номера, скайп, email, whatsapp, viber и ако това е малко - здраве му кажи.

 

И да се пофаля, че за по-малко от месец стигнах 74 кила (от 81) и от утре започвам тренировки за възвръщане на теракотата, като от корема се отказах, защото е мисия невъзможна :). И всичко това с намалено хранене, изключване почти напълно на джънк фуда (позволявам си веднъж на 2 седмици), малко повече ходене и никаква храна (освен някой друг плод) след 8 часа вечерта. :)

Link to comment
Share on other sites

И да се пофаля, че за по-малко от месец стигнах 74 кила (от 81) и от утре започвам тренировки за възвръщане на теракотата, като от корема се отказах, защото е мисия невъзможна :)

Ква теракота, кви 5лв. Истинските мъже не се занимават с плочки, те направо слагат мивки!!

Link to comment
Share on other sites

Ква теракота, кви 5лв. Истинските мъже не се занимават с плочки, те направо слагат мивки!!

:rofl: :rofl: :rofl: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Олееее домъкнаха ме в някав метален гараж... Каручка ли е, каруца ли е.... ебахти... По пропаднала работа не бях виждал.

 

доста тежко заведение....... не бих повторил и аз по никъв повод.  :thumbsdown:

Link to comment
Share on other sites

доста тежко заведение....... не бих повторил и аз по никъв повод.  :thumbsdown:

 

За Каляската говори той. Не за Каручката.

Link to comment
Share on other sites

За Каляската говори той. Не за Каручката.

То същата цървулщина... Само, дето Каляската е за подбрани селски беци, пък в каруцата могат да се мъкнат и обикновени селяци....

Ебахти и коптора тенекиен..., пък и като се вземе предвид за кво иде реч... Remove - remove...

Link to comment
Share on other sites

За Каляската говори той. Не за Каручката.

 

да бе знам и там съм бил на един рожден ден  :nugget:

макар че не съм сигурен дали каляската е по-зле от каручката...... 

Link to comment
Share on other sites

Нали едно от двете заведения го хвалеха, че било поне евтино. И ся последно - Каляската е оня хамбар до Метро. Каручката е до Копи центъра? Нъл тъй?

Link to comment
Share on other sites

Абе мама му стара. Като ви чете човек...все едно само в 5 звездни ресторанти вечеряте на тихата музика на Моцарт. Ай сиктир. Какво очаквате? Всичко си е ток. По ли е добре да отидете или да ви замъкнат в ресторант дето да не можете да платите само 4-те бири дето сте пили.

Link to comment
Share on other sites

Абе мама му стара. Като ви чете човек...все едно само в 5 звездни ресторанти вечеряте на тихата музика на Моцарт. Ай сиктир. Какво очаквате? Всичко си е ток. По ли е добре да отидете или да ви замъкнат в ресторант дето да не можете да платите само 4-те бири дето сте пили.

Бате, снощи бях в един Италиански ресторант с хубава храна и тиха обстановка.

Малката водка Руски Стандарт беше 3.20лв.

В Каляската Абсолют-а беше 5лв.

За какви ниски цени говориш по-точно?

 

Един приятел яде някакво пилешко с пюре и не знам си кво там за 7.30лв.

Толкова е в Каляската овчарската салата.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...