Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

http://vbox7.com/play:bb2d1bfcab

 

Лелиииии леле леле.На този от 3:04мин. му сипаха с големи черпак.Ако не беше Саня, тоя щеше да се прибира с линейка :D

Напоследък май май има все повече набити.

 

Интересното в случая е, какво/кой им стои зад гърба на тези момчета?Или правосъдната им система няма нищо общо с нашата.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

"Ти си ценен кадър, но това не е повод да ти увеличим заплатата"

 

 

:wtf:

Link to comment
Share on other sites

Можеби са ти я увеличили скоро?

 

По-скоро: Ти си ценен кадър, но все ще се намери някой баламурник дет да върши същото (поне така си мисли той) за по-малко пари.

 

П.С. Ценен би трябвало да е взаимоизключващо се с "не е повод".

Link to comment
Share on other sites

За 2 часа ми остана само небето

 

за час и 40 мин. почти е събран...

 

Чефо, тая вечер само гадни мангали да ти звънят! :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://vbox7.com/play:bb2d1bfcab

 

Лелиииии леле леле.На този от 3:04мин. му сипаха с големи черпак.Ако не беше Саня, тоя щеше да се прибира с линейка :D

Напоследък май май има все повече набити.

 

Интересното в случая е, какво/кой им стои зад гърба на тези момчета?Или правосъдната им система няма нищо общо с нашата.

А ония на 7та минута дали не са се надрусали като катерицата от Over The Hedge 

Link to comment
Share on other sites

http://www.jigidi.com/puzzle.php?id=8DDF9ATB

 

направил съм около 20 % :)

 

Чефо, ще пратя черните да те навестят!! :woot

Преди 1 час като четях какво пишат останалите си виках "Баси, тия с к'во си губят времето...", ама преди 20 минути набързо подхванах един от по-лесните (medium) - баси, нервите ме хванаха, понеже реших да не гледам оригинала, а да се осланям единствено на логиката си...17.17 мин. :unsure:  Втори не почвам! :ghost

 

П.П. Абе няма ли начин за някакъв 'шейк' на парченцата така, че първоначално да не са препокрити едно над друго и да трябва да се местят едно по едно? (ей тоя е як :thumbsup: )

Link to comment
Share on other sites

BacardiOakheart-300.jpg

 

Много приятно ромче, препоръчвам :)

 

Никога не можеш да сбъркаш с Бакарди....

 

================

 

Вари го, печи го, чукундурът си е чукундур....

 

==============

 

Васе, стига реклама, знаем, че сме топ ъф да топ....

Link to comment
Share on other sites

http://www.ebay.com/itm/EAGLE-ANTHEM-1000-Pc-Puzzle-Nature-Eagles-Mountains-SunsOut-/141238782100?pt=Puzzles_US&hash=item20e27cc894

 

Чудя се кой да си купя. Нямам никакво време да го редя обаче ме човърка. От дете не съм нареждал пъзел. А тия ще са страшна свинщина.

Този, защото е Равенсбургер. Аз имам 3 наредени в рамки и 1 под леглото 2000 части, но като погледнах картинката на големия по от близо след като го купих и видях как е правен монтажа, и ме хвана яд. Сигурно няма да го наредя.

Link to comment
Share on other sites

Никога не можеш да сбъркаш с Бакарди....

 

================

 

Вари го, печи го, чукундурът си е чукундур....

 

==============

 

Васе, стига реклама, знаем, че сме топ ъф да топ....

 

кой тва?

Link to comment
Share on other sites

Кви са тия глупости, няма ли нещо с Ферари? :lol:

 

Има...на Клементони ли Клементини не помня. Ферари Ф310 на високо качество. Едно по едно, че сега купих един от Уолмарт с 1000 части и си таковало таковата :)

 

Този, защото е Равенсбургер. Аз имам 3 наредени в рамки и 1 под леглото 2000 части, но като погледнах картинката на големия по от близо след като го купих и видях как е правен монтажа, и ме хвана яд. Сигурно няма да го наредя.

 

2000 части ама като стана мастър :)

 

 

Не се доверявайте на радар-детекторите си. Само с "джамър", че иначе си ебало капаците. Съквартиранта изгоря днеска много жестоко, а вчера си монтира Валентин 1 за една шапка пари. Валентинката не е пиулнала точно когато трябва и то при изпреварване на щатския полицай. Радара не е показал, че има опасност до момента, в който патрулката не му е била на гърба с включени сирени. Какво е станало не знам. Но полицая му е засякал и скорост и всичко.

Link to comment
Share on other sites

Само с "джамър", че иначе си ебало капаците.

 

И като ти набарат джамъра, такива капаци ще ти сложат, че пак ще оревеш форума колко е зле там и к'ви гадове има около тебе... :CryBaby:

Link to comment
Share on other sites

И като ти набарат джамъра, такива капаци ще ти сложат, че пак ще оревеш форума колко е зле там и к'ви гадове има около тебе... :CryBaby:

Мен ме гони патрулка, но ми се размина. Тоя път обаче не съм бил аз в играта. Аз си редях пъзела и си пийвах от уискинцето(което се оказа гадникс).

 

Джамърчето трябва да го намерят, за да ти се стъжни...иначе си отиваш на съд, там глобата пада щото не знаят с колко си карал и си свиркаш. :).

Link to comment
Share on other sites

За коктейли - да. За пиене - готов съм да поспоря.

 

Ти сЮриозно за РОМ ще ни говориш? Силно любопитен съм...  :laughing:

 

------------------------

 

Стефчо, батьовата, ке до'ем в Чикаго да ти налепим шамарите. Не разбра ли вече, че на тия хора чалгарски номера не им минават?

Link to comment
Share on other sites

Ти сЮриозно за РОМ ще ни говориш? Силно любопитен съм...  :laughing:

 

------------------------

 

Стефчо, батьовата, ке до'ем в Чикаго да ти налепим шамарите. Не разбра ли вече, че на тия хора чалгарски номера не им минават?

Че го разбере, ама още бая клепари и чембери трябва да изяде щот щракащите и пльокащи звуци са съществено важна част от мнемониката на хомо чалгарикус emoticon-0144-nod.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...