Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Преинсталиране на двугодишен Уинбоуз + ССД + intel rapid storage technology = неочаквано добра комбинация :)

Link to comment
Share on other sites

Вчера се размотавам из МЕТРО и минавайки през секцията за кренвирши, забелязвам един отделен рафт вътре. Заглеждам се да видя какво има на него и забелязвам сред стоката едни вакуумирани х*ища. Любопитсвам какво е туй - бахур. Дотук добре, нищо странно, но чета етикета за спорта и виждам следното: Бахур "СУПЕР МАРИО"... Разпилях се от смях....

Link to comment
Share on other sites

@RaptoR-e не съм прогледнал ни най-малко, андроида за мен има още мнооооооооого път да извърви докато стигне качеството ейпълските продукти. Ако не бях ползвал никога iOS може би щеше да ми харесва доста повече.

Е хайде сега.... Андроида е много по-помислен от iOS. Особено в последните версии. Сега като пуснат и новата архитектура, ще стане още по-бърз и плавен. Въпреки че в сегашния ми телефон не забелязвам грам забавяне каквото и да правя.

 

IOS има страшно много недомислици, които доста сериозно дразнят. Последните две:

 

1. Ако говориш по телефона и получиш СМС, чуваш мелодията по високоговорителя, а не чуваш само пиукане в слушалката като при всеки друг телефон излизал през последните 10 години. Ако мелодията ти е по-дълга ще си я изслушаш цялата докато си говориш по телефона.

 

2. Ако имаш 1000смса и искаш да видиш някой от преди 3 месеца, няма начин да скролираш директно на датата. Трябва да цъкаш по екрана ръчно, докато стигнеш до конкретното съобщение и после обратно надолу.

Link to comment
Share on other sites

Тоя андроид как ме дразни с тия хиляди процесчета, дето може да ги убиеш за 5мин и пак се  пускат...

Link to comment
Share on other sites

IOS има страшно много недомислици, които доста сериозно дразнят.

 

Тоя андроид как ме дразни с тия хиляди процесчета, дето може да ги убиеш за 5мин и пак се  пускат...

 

Доста често засичам подобни мнения и оставам с впечатление, че повечето от хората си взимат смарт телефон, само за да си създадат още някой и друг проблем...

Link to comment
Share on other sites

Ми докато бях на симбиан, нямах такива дертове. Ама тва е мега тъпо. Чак се замислям да рутна телефоня, ма като няма смисъл...

Link to comment
Share on other sites

Доста често засичам подобни мнения и оставам с впечатление, че повечето от хората си взимат смарт телефон, само за да си създадат още някой и друг проблем...

Е те точно това е проблема. Това е много смарт и малко телефон.
Link to comment
Share on other sites

Тоя андроид как ме дразни с тия хиляди процесчета, дето може да ги убиеш за 5мин и пак се  пускат...

Те се пускат с причина в повечето случаи. Ако го руутнеш, може да утрепеш каквото си искаш, но има една голяма вероятност да не ти работят различни функции на устройството. За какво ти е изобщо да ги трепеш? :)

Link to comment
Share on other sites

Ограничени системни ресурси, лакоми програмки, усещане за лаг и човека подхожда Windows-ски - да трепем процеси :D

Link to comment
Share on other sites

Не ме кефи. Ебаси причината, да ми се пускат бележки, ютуб и прочие..

Link to comment
Share on other sites

Ограничени системни ресурси, лакоми програмки, усещане за лаг и човека подхожда Windows-ски - да трепем процеси :D

A правилния подход е.... ?

Link to comment
Share on other sites

Не ме кефи. Ебаси причината, да ми се пускат бележки, ютуб и прочие..

 

Ми спри ги бре, каунь! Каквото не го искаш го деинсталирай и блокирай. 

Link to comment
Share on other sites

Аз за това съм с нокия с фенерче ;)

 

П.С. Преди седмица ми се скапа K800 :( и си имам нужда от нов пфон...

И на мен ми беше много мъчно за моя, но си взех С902 - 99% същият но с 5 бутона в средата вместо изкъртения джойстик :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Атанасе усещаш ли разлика като ги има тия процеси ? Смисъл на моя като ги има се влачи като правец 16,но твоя има 2гб рам и четириядрен процесор ;) 

При андроид не стоят ли тия процеси за да се зареждат после нещата по-лесно ? 

Link to comment
Share on other sites

Вегани?  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Нене, разни атеисти, които вместо просто да кажат "няма бог за нас", казват: "Вие сте супер тъпи, защото вярвате в божество някакво.". И изобщо не разбират, че по този начин дискриминират и проявяват расизъм от висша степен.

Link to comment
Share on other sites

Расизъмъ не беше ли разделение на базата на расова принадлежност? К'во общо имат божествата тук?

Атанасе, ако за теб телефона е слушалка с фотоапарат и пасианс - просто нямаш нужда от смартфон :) Едва ли някой вид би ти харесал. Трябва да имаш предвид, че апчетата стават все по-лакоми и по-лакоми и ако машинката ти е по-стара - хардуера и просто би бил неефективен. Но наистина, ако го рутнеш телефона - би могъл да сложиш някакъв custom rom с повече свобода какво да има и какво не и да си чоплиш, съответно и да имаш повече шанс да си потрошиш OS-а :)

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...