Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

ПП. Най-любопитният момент от масовата кретения: дрогиран идиот се опитва да прескочи горящо BMW, но се спъва и пада в пламъците. Разбира се, в потвърждение на максимата, че на пияни и дрогирани нищо им няма, после става и излиза от пламъците без особени последствия.

 

'Бах маа му!!! Алармата продължава да работи в пламъците! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това с правилното смесване на цветовете и полагането на пластове е въпрос на техника, която се постига с практика. Истинското майсторство и будещ страхопочитание висш пилотаж обаче, е да го тръснеш във вид на кубче с идеално равни лица и страни! Но дори и това не е онова съвършенство, което е характерно за истинските творци. Шедьоврите в областа се характеризират с добре балансирана консистенция, меко преливащи се нюанси, обхващащи богата гама от цветове и онази типична, леко неправилна форма, която е белег на творческото виждане на истинския майстор. Като към всичко това прибавим и финните инкрустации от различни семки (най-често динени и гроздови), оформени в тривърхи, планарни конфигурации (в най-добрите традиции на икебаната) и щрихите от доматени и пиперкови люспи които придават баланс на рисунъка, произведението заживява свой собствен живот, носейки частица от душата на твореца. Всичко друго което се създава в тази облас е изкуство до толкова, до колкото е и овчарската резба - може го всеки с мерак и достатъчно свободно време. Въпреки, че в противовес на горното, мога да кажа, че съм се натъквал на забележителни образци от тенденцията "Рибарски пльохлюф", които са оставяли в безмълвен потрес дори моята обръгнала на много работи душа...

 

:bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Е той не падна вътре а само отгоре.

Е пробвай да го направиш същия номер, без да си изгориш задника. Аз не бих. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, макар че съм станала преди 1,5 ч.

Спорен ден на всички :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

"The soul knows no greater anguish than to take a breath that begins with love and ends with grief. But there are other anguishes, many others. They unfold as they will, and to dwell within them is to understand nothing.

"Except, perhaps, this. In love, grief is a promise. As sure as Hood's nod. There will be many gardens, but this last one to visit is so very still Not meant for lovers. Not meant for dreamers. Meant only for a single figure, there in the dark, standing alone.

"Taking a single breath."

Link to comment
Share on other sites

по добре на най тъпия моабет отколкото на най хубавата работа....

 

А ако тази работа ти доставя удоволствие, че и на всичкото отгоре ти плащат за това удоволствие? Ще предпочетеш ли "тъпия моабет", който обикновено правиш всяка вечер и който би трябвало отдавна да ти е втръснал?

 

 

Едит: Чефо ако го назначат на щат да тества ферарита, не че няма да иска да му плащат заплата, ами и сам ще си плаща за работата. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А ако тази работа ти доставя удоволствие, че и на всичкото отгоре ти плащат за това удоволствие? Ще предпочетеш ли "тъпия моабет", който обикновено правиш всяка вечер и който би трябвало отдавна да ти е втръснал?

Мечтая си за работа като на Кларксън :D

Link to comment
Share on other sites

На мен лично би ми било по-приятно да работя нещо, което ми харесва и да се развивам докато го работя, отколкото да седя и да ръся тъпи приказки с някой, умирайки от скука.

 

Разни хора...

Link to comment
Share on other sites

:lol: Ти ОТНОВО не си разбрал! :lol:

 

Няма какво да се разбира погрешно. Просто цитирах мидекс, а не злобила. На който реално отговарям.

Link to comment
Share on other sites

На мен лично би ми било по-приятно да работя нещо, което ми харесва и да се развивам докато го работя, отколкото да седя и да ръся тъпи приказки с някой, умирайки от скука.

 

Разни хора...

Ангеле, вЕрвай ми, аз си харесвам работата и ми доставя удоволствие да си я бачкам. Въпреки това мога да си ръся простотии с някого (до като си я върша), от тук, та до второто пришествие... при това без да умирам от скука!

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, вЕрвай ми, аз си харесвам работата и ми доставя удоволствие да си я бачкам. Въпреки това мога да си ръся простотии с някого (до като си я върша), от тук, та до второто пришествие... при това без да умирам от скука!

 

Ама съчетаването на двете неща не се брои.

 

Въпроса е: Кое би предпочел, да си работиш работата или да си ръсиш само простотиите?

Link to comment
Share on other sites

Ама съчетаването на двете неща не се брои.

 

Въпроса е: Кое би предпочел, да си работиш работата или да си ръсиш само простотиите?

Що да не се брои?

Едното с какво пречи на другото... и по каква причина си мислиш, че се изключват взаимно?

Link to comment
Share on other sites

Що да не се брои?

Едното с какво пречи на другото... и по каква причина си мислиш, че се изключват взаимно?

 

Не се брои, защото не дава конкретен отговор на така зададената дилема.

 

"Кое предпочиташ, синьо или зелено?"

"Синьо, ама ако може да зеленее."

Link to comment
Share on other sites

Не се брои, защото не дава конкретен отговор на така зададената дилема.

 

"Кое предпочиташ, синьо или зелено?"

"Синьо, ама ако може да зеленее."

Напротив, отговаря много точно, даже! И примера който даваш няма нищо общо с казуса ;)

Ръся си простотии, защото някъде трябва да се дява отпадъкът от мисловната дейност.

Link to comment
Share on other sites

Божееее, боже...

 

Стегнах колелото, изпекох си елфическите курабийки, сега лепя гуми за резерва и.... утре поемам за 5 дни в Родопите...

Link to comment
Share on other sites

Тая тема, на едно ряяяяяяяязко и късо кафе + един пъпешов сладолед (с бяла глазура и парчета плодове) как айляк се чете... и при това съм на работа и до преди 3 минути не можеше да се седи.

 

Идва събота и неделя, :beer: да отбележим петъка.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...