Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Понеже нийде не видях думите "работа, бачкане" няма как да се помогне - щом и с акъл не е имало успех.

А, акълът мили ми деца, както всички знаят..., не е мензис, та да го чакаш да ти дойде или пишка, та да ти го вкарат...

 

Ред. Мислих и още нещо да изкоментирам, ама адашката, като една ранима душа... пак ще ме налази, че избивам на сексизъм. Само ще кажа, че много злоба се е навъдила днес..., злоба и простотия..., в промишлени мащаби... Народът явно като го понапече слънцето и взе хептен да изперква.

 

Ред.2

Би ли обяснил, като за някой по-прост?

Кое тва? Че понякога си много проЗ ли бе, Пешо...?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Некой път като се изходиш, оправдаваш много пъти, дето си много прост... :lol:

 

Аз хич няма да я отпочвам темата, че съм си изкарал детството в онзи край, който впрочем е най-хубавия в цяла България, и направо ще ми сложат много % ако започна да коментирам...

Би ли обяснил, като за някой по-прост?
Link to comment
Share on other sites

Зависи за какво. На мен вчера ми отидоха 250.

 

Аз пък тоя месец броих на държавата около 4500лв за разни данъци и такси... ако знаете как кръв ми капеше от сърцето като ги давах...

 

ПС: И не става дума за данък печалба на фирмата...

Link to comment
Share on other sites

Би ли обяснил, като за някой по-прост?

На мен ми звучи като леко одобрително потупване по рамото, съпроводено от як удар по врата.
Link to comment
Share on other sites

Омръзна ми от кифли! Дайте ми милинка!

 

Ред. Прегледах предишните постове...Галя, научи се да пишеш, тогава коментирай землячките ми.

Link to comment
Share on other sites

Префърцунени.Курасани им викат. С изкуствени добавки. Не са натурални, И в мноо лъскави опаковки.

Link to comment
Share on other sites

Понеже нийде не видях думите "работа, бачкане" няма как да се помогне - щом и с акъл не е имало успех.

хаха то малко на шега го говоря т'ва ,човек ,ама..попринцип ,все пак казах бърз начин за изкарване на пари :D

нещо от сорта на..днес правя някаква простотия и откъм финанси да съм добре цял месец..

 

1. Пробвай се да си отвориш печатница! В случай, че те е страх от полицията...

2. Стани полицай! Там изкарваш пари от всичко дет се движи бързо...

3. Или играй в бързи пари! Обаче, дефинирай бързо... щото

4. И народното тото става! Иначе...

5. Rob a jewelry store... n tell em make a gril!

 

Отхвърлените вариянти са... работа, продаване на нещо и заем за спешни случаи.

май това с 'Бързи пари' ще е ,хаха :D

Link to comment
Share on other sites

Префърцунени.Курасани им викат. С изкуствени добавки. Не са натурални, И в мноо лъскави опаковки.

 

И най-важното - за еднократна употреба са! При това трябва да се внимава много

Link to comment
Share on other sites

Курасани им викат.

Хмммхаха :)

 

И най-важното - за еднократна употреба са! При това трябва да се внимава много

Да сте чували понятието "лека и здравословна"? хаха

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл... Тц, наистина няма.

Атанасе, никъде не съм казала, че съм перфектна, всеки човек допуска грешки, но е хубаво да са сведени до минимум (не знам на грамотно писане ли точно трябва да ме засегнеш). Но това, на което станах свидетел вчера, беше ужас... Трябваше да им поискам имената на момичетата, за да не категоризирам всички под един етикет.

Както и да е. Прекалено много ми се спи и си имам други неща на главата, че да се връзвам.

Адаш, така е, ранима душа съм, благодаря, че се съобрази от уважение този път.

Кирлив ден, кирлива нощ, още един кирлив ден следва. Пу, тоя живот...

Link to comment
Share on other sites

Би ли обяснил, като за някой по-прост?

Епа, в смисъл, хубав пост, оправдаващ други няколко, нехубави...

Комплименти ли искаш сега да ти правя...?

По темата упорито си мълча, оставям "Гражданките" сами да се бият...

Link to comment
Share on other sites

да бях за 3 дена миналата година супер тъпо е няма къде да се пие , няма къде да се яде ,плажа е гаден , даже и плажните капанчета са гадни колкото и странно да звучи ... само една пицария има на центъра в която правят уникални спагети ма другото е гадост и зараза

Link to comment
Share on other sites

Бахти, ся разбирам за кво мойта иска да ме води там...Добре, че Бургас е наблизо, та има с кой да нарежа като добитък.

Link to comment
Share on other sites

Застраховки

 

бла...бла...бла.........................................

 

Какво НЕ се покрива по настоящата застраховка?

бла...бла...бла.........................................

 

 

Щети, причинени от ядрени продукти и/или ядрени експлозии и последствията от тях.

 

...............................................................................

 

Застраховката е валидна само на територията на Република България.

 

 

 

 

:blink:

 

 

П.П. Скоро в друга тема по повод отраженията, изразих недоволство относно гланцовия дисплей на новия ми лаптоп, а сега установих, че повечето от новите модели са с точно такива дисплеи, вкл. и скъпите. :ghost

Link to comment
Share on other sites

Аз т'ва лято пропускам морето, виках днес да се поразкарам из родопско, обаче планове не се правят преди да си изпил сутрешното кафе.

 

♪♫The Crash Motive - When You Go♫♪

 

 

:blink:

Хахаха От къде го изпипа т'ва?

Нали тря'а се поясни, че ако тук стане нещо (като случката в Япония), тях няма да ги е грижа.

 

П.П. Видях. >_>

Link to comment
Share on other sites

Бахти, ся разбирам за кво мойта иска да ме води там...Добре, че Бургас е наблизо, та има с кой да нарежа като добитък.

По линия на т'ва >

Айде на море за 2 дни юли?

Не, балгодаря.

Ти не ме обичаш и си простак.

Уморен съм, имам работа, няма да се наспя, няма да си почина и само път ще бием.

Ти си простак и го правиш нарочно, защото винаги правиш каквото си намислиш и никога не мислиш за мен. Не искам да те виждам и да говоря с теб.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Тука Коста 1 брой гледа като тръба и се чуди да се смее ли, да плаче ли... засмях се и стана още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...