Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Тая тема почвва да заприличва на латино сериал.

 

Все някой е неразбрал, все някой е обиден...

 

Все някой недоразбран...все някой недое...:hump:

 

Ти поне следиш сагата редовно - като стигне до към 2834-ти епизод, пусни едно ЛС да мина да погледам пак, че да не изпусна връзката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе да ва еба, един културен разговор ли не можете да проведете? Само за курове и лигави путки си говорите. Ми ако всеки почне да обяснява как сцепил задното джамче на оная малката лъзгалка от долния етаж, или как му се заплитали пичи косми по мустака, де ше иде тоя свят бе? Ама-ха! А за педеругите да не говорим, те и така са си преебани - да не моеш да усетиш удоволствието от срането...

Това ти изказване за удоволствието от срането..., според Фройд има леееко двуяко тълкуване...! Виж, удоволствието от свършената работа е друго нещо. Така да го изсулиш душманската и да го навъртиш, та чак на фитил да му насучеш крайчеца...

 

Ако беше написано: "само по любов ли ти се дават" или нещо от сорта, нямаше да е толкова многозначно, но в случая - както си го тълкуваш. И ако се загледаш в предишни мнения отправени към мен, в 40% от тях се обръщат към мен като към обратен. Какво да си мисли човек? Просто съм предпазлив. Затова и питах, а не се впрегнах. Защото може да се тълкува по няколко начина ако се гледа в контекста на 3-те мнения.

Така, така, майна..., пареният и таратора духа!

 

Все някой недоразбран...все някой недое...:hump:

 

Ти поне следиш сагата редовно - като стигне до към 2834-ти епизод, пусни едно ЛС да мина да погледам пак, че да не изпусна връзката. :lol:

Развръзката, Пламене, не е планувана преди 12835 епизод от двадесети сезон на сагата ;)

Link to comment
Share on other sites

Това ти изказване за удоволствието от срането...

 

Ти не го слушай Наско какви ги разправя тука, а всъщност тайно им завижда като го хване запека. :lol:

 

 

Едит: Пфууу да ва ева....и аз изпростях покрай ваш'те простотии...:woot

Link to comment
Share on other sites

Не, след изказванията на адаша (gado) и на Sothbiss съдя, че няма никакъв сексизъм във форума, ама НИКАКЪВ! :sayjinБраво, момчета, еваларка... :angry1

галче, нали знаеш, че ти си изключение от правилото и винаги ще останеш номер 1 в нашите сърца! Аз искрено се разкайвам за думите си, вярвам и гадо също, защото той е една нежна и лирична душа :love . Също така се самообявавам за отвратителна шувинистична свиня и ... това е всичко, мисля. Ако искаш да добавя нещо, думай :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

 

Ей, не спряха тия нелепи инциденти, не спряха да загиват невинни хора по пътищата и по тротоарите... Накъде отиваме, хора?

 

Всички отиват към гробищата някой по бързо стигат други по бавно,но в крайна сметка това си е неизбежно.

Link to comment
Share on other sites

Баси кефа. Вързах си двата монитора към картата и ги пуснах да работят като един с резолюция 2560x1024 (лошото е, че единият е 17, а другият - 19 инча, но не е чак такава болка за умиране). Наистина става много удобно за работа. Сега го разбирам дедо ни мраз, който от край време прави подобни шмекерии и фокуси :).

Link to comment
Share on other sites

Баси кефа. Вързах си двата монитора към картата и ги пуснах да работят като един с резолюция 2560x1024 (лошото е, че единият е 17, а другият - 19 инча, но не е чак такава болка за умиране). Наистина става много удобно за работа. Сега го разбирам дедо ни мраз, който от край време прави подобни шмекерии и фокуси :).

Ти дедо ти не го гледай..., той е лигльо от световна величина! Не мож му влезна в пантофите.

--------------------------------------------------

 

Аз само не разбрах, кво и стана на адашката, та така се разсъска и по мен? Баси, а аз така да се въздържам напоследък да я адресирам. Прави са хората, дето са казали, че тва жената е странна птица упорита, не я ли ритнеш, не полита....

Link to comment
Share on other sites

Няма никакви облаци от моята позиция. Между другото вече 00.04, би трябвало да се показва вече - отивам горе да погледна...

 

ЕДИТ: Точно там има малка пелена в момента, не се е показала все още. Да им пИкам на прогнозите хахаха

 

ЕДИТ 2 : Тук се твърди, че вчера, т.е. допреди 15 минути, съм имал имен ден confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Ами ха, Честито де :) Да ти е живо и здраво името. За почерпката ще се разберем... Сигурно не съм единствена, а трябва на опашка да чакам, ама аз съм търпелив човек... :laughing:

Оф, яде ми се нещо сладко... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Галя, аз лично за пръв път чувам, че имам имен ден laughing.gif

 

Отгоре на всичко от честитка, получена във Фейса хахахахах

Link to comment
Share on other sites

Галче, нали знаеш, че ти си изключение от правилото и винаги ще останеш номер 1 в нашите сърца! Аз искрено се разкайвам за думите си, вярвам и гадо също, защото той е една нежна и лирична душа :love . Също така се самообявавам за отвратителна шувинистична свиня и ... това е всичко, мисля. Ако искаш да добавя нещо, думай :rolleyes: .

Благодаря ти (макар че може и да си саркастичен в случая) за това изказване. Нямаше нужда да се самоотъждествяваш със свиня, но все пак се надявам да си разбрал поне какво съм имала предвид. Много мило казано. Отново - благодаря :rolleyes:

Аз само не разбрах, кво и стана на адашката, та така се разсъска и по мен? Баси, а аз така да се въздържам напоследък да я адресирам. Прави са хората, дето са казали, че тва жената е странна птица упорита, не я ли ритнеш, не полита....

Упорита, странна, долна, мръсна птица, няма значение. Не може да слагаш всички под общ знаменател, незачитайки и изобщо неуважавайки присъствието на съответния пол (женския) във форумното пространство. Затова ми стана супер криво като го прочетох. Не съм тръгнала да рева, ама все пак не беше много уместно...

Ся, друг е въпросът, че всеки има право да си мисли за противоположния пол всякакви гадости, ама така изказани... Пък и не му е времето и мястото пак да зачекваме темата за жени vs. мъже. Не си заслужава нервите. Хайде, като се видим, ще говорим по-подробно. Ок? Не знам точно колко се въздържаш, ама си на крачка да го направиш както трябва, така че да не се обиждам, малко не ти достига :rolleyes:

 

Видене, нищо де, аз просто ти честитих. Пък оттук-нататък ще знаеш :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз никого не съм тръгнала да линчувам, напротив. Обратното се случи, затова ми се ще да се разберем мирно и цивилизовано, за да не се случва в тази му форма пак.

Казали са ми да се пазя от сайта Bgmama, че много дивотия върлувала в него. И плашели майките колко било страшно всичко около бебетата. И някакви такива спекулации... Никога не съм и влизала там, засега съм мерси по повода.

Link to comment
Share on other sites

Слушайте старшината че ще има непоряд! Т.е. Галя де...

 

ПС: Всички мъже са прасета! Грух

 

PS2: Нищо подобно за БГмамата няма (освен темите за бременни)... даже е изключително забавно в някои теми да четеш живи доказателства потвърждаващи това, което казва злобил

Link to comment
Share on other sites

Галине, виж ся...Идеята с насукването на края на фитил показва приключването на чиракуването в лайнарското майсторство и ставането на калфа. Оня ден ме беше хванала една японска болест с опасното име Кен-дзо...Ако знаеш какви симфонии на кафявото, червеното и светлозеленото рисувах по белия фаянс, ум ша ти зайде...

Link to comment
Share on other sites

Офф що ли се хабя а гледам сутрешният блок.Някакъв репортаж даваха,че рейсовете карали със 130км/ч на магистралата.Или че карат със 65км/ч като ограничението е 50.Голям шум пак се вдигна ама пътищата пак ще си останат толкова насрани.

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, невиждани безредици във Ванкувър, след като отборът по хокей загуби по жалък начин решителния седми мач за Стенли Къп. На практика Даунтаун гори, а полицията не е в състояние да се справи с обезумялата дрогирана тълпа. Горят основно автомобили, а идиотите трошат витрини и грабят магазини в центъра на града. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Офф що ли се хабя а гледам сутрешният блок.Някакъв репортаж даваха,че рейсовете карали със 130км/ч на магистралата.Или че карат със 65км/ч като ограничението е 50.Голям шум пак се вдигна ама пътищата пак ще си останат толкова насрани.

 

Те да карат със 130 е добре, мен лично ме е изпреварвал рейс на магистралата а аз си подържам 135 - 140, за кво говорим. Иначе точно там където се е обърнал рейса магистралата е ужасна.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...