Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

сега пак връщам старата форма/гоня 94/

Гониш 94 килограма или някой рейс/трамвай с този номер? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Това по-тъпо животно от жената - нЕма. Какво ли не правя и колко нерви хабя за едната дупка...

Link to comment
Share on other sites

Това по-тъпо животно от жената - нЕма. Какво ли не правя и колко нерви хабя за едната дупка...

Ш'съ сетиш!

------------------------------------------

 

А, аз се чудя дали да не излезна малко пред нас и да откъсна главата на един келеш, после да му се изсера на мястото и.... и да му я залепя отново? Т'ва..., много тъпо да слушаш как някакъв одървен пикльо, се мъчи да къпе щерка ти...

Link to comment
Share on other sites

Гадински, на твое място бих излезнал и бих му прошепнал на ушенце намеренията си :lol: Забелязал съм, че шептенето е доста по-ефикасна психо атака :)

Link to comment
Share on other sites

Той Гадо ся само ни базика, ей сега ще слезе да викне момчето на една ракия (без салата, да го види дало държи).

Link to comment
Share on other sites

Той Гадо ся само ни базика, ей сега ще слезе да викне момчето на една ракия (без салата, да го види дало държи).

Мда.., ще му сипя две ракийки за упойка!

Както и да е..., щерката явно схвана целият драматизъм на ситуацията и го разкара (естествено след дискретно позвъняване по телефона, от моя страна :devil )

Link to comment
Share on other sites

Мда.., ще му сипя две ракийки за упойка!

Както и да е..., щерката явно схвана целият драматизъм на ситуацията и го разкара (естествено след дискретно позвъняване по телефона, от моя страна :devil )

Свиквай! С тая твоя щерка те пъврва ще почват да идва всякви индивиди с неизвестен произход.

Link to comment
Share on other sites

Их, бе...Ако имаш мъжко, мислиш само за една пишка...Ама имаш ли женско, мислиш за всички пишки в града...А ако си по-извратеняк - и за своята собствена. Или иначе казано - квото си родиш, това ще си ебеш....

Link to comment
Share on other sites

Да ама ако имаш дъщеря, храниш само една курва, ако имаш син, храниш курвите на цялата махала!

Link to comment
Share on other sites

Ъхъ, и по-добре дъщеря курва, отколкото син - педерас.

И по-добре дъщеря курва, отколкото син общинска охрана!

хм това не помня от де го знам!

Link to comment
Share on other sites

Мда.., ще му сипя две ракийки за упойка!

Както и да е..., щерката явно схвана целият драматизъм на ситуацията и го разкара (естествено след дискретно позвъняване по телефона, от моя страна :devil )

Пусни си Лоши Момчета 2. Там ония негра наредиха 15 годишния сваляч така яко, че и сега ме напушва на смях.... :D

Link to comment
Share on other sites

Мхъ, тя такава ще е от тук нататък, то е ясно..., ама като го слушах този пъпчан, имам чувството, че ако продължава да я кара така..., ще си умре девствен. Бахти, т'ва ако всички са такива хентелигентни като този..., (Боже, колко мъка има по този свят...) много тъпо поколение се е пръкнало.

Link to comment
Share on other sites

Не, след изказванията на адаша (gado) и на Sothbiss съдя, че няма никакъв сексизъм във форума, ама НИКАКЪВ! :sayjinБраво, момчета, еваларка... :angry1

Link to comment
Share on other sites

Мхъ, тя такава ще е от тук нататък, то е ясно..., ама като го слушах този пъпчан, имам чувството, че ако продължава да я кара така..., ще си умре девствен. Бахти, т'ва ако всички са такива хентелигентни като този..., (Боже, колко мъка има по този свят...) много тъпо поколение се е пръкнало.

 

Дам, не знае детето, че всичките му приказки са излишни просто ако беше взел произволни 2л бира или 0.700 концетрат + сок за "разговори"... нито щеше да му се налага да мисли, нито щеше девойката да го види колко е "добре"... но все пак и ние бяхме малки :beer:

 

_________________

"изми" тука нЕма има само "такъв е живота" , но не и по БТВ. :D :lol:

 

(ся е момента татковците да бъдат наредени как щерките като кажат "тати" и им се предоставя света на чиния и се пита дали на "тати момичето не иска още нещо" )

Link to comment
Share on other sites

А, аз се чудя дали да не излезна малко пред нас и да откъсна главата на един келеш, после да му се изсера на мястото и.... и да му я залепя отново? Т'ва..., много тъпо да слушаш как някакъв одървен пикльо, се мъчи да къпе щерка ти...

 

Колко пъти съм те питал подготвен ли си за тоя момент!!! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

За разлика от антуража тука аз съм виждал дъщеря ти. И мога да си представя как са те сърбяли ръчичките. А като знам и каква седмица караш - келешът трябва да палне две свещи поне хахахахаха

 

Навремето като си ходехме на село и задявахме тамошните щерки през ваканциите имаше едно много важно правило - изпращаш девойката, НО не приближаваш дома й. Границата от 50 метра е много важна! В смисъл ако те погне дядо/баща, който я дебне кога се прибира с тояга и/или брадва имаш приличен аванс! Неспазването на това правило неведнъж е водило до силно комични ситуации laughing.giflaughing.giflaughing.gif

 

Помня култов случай с бягане от брадва на мой приятел през покрив, по керемиди и приземяване в канавка след опит за слизане по олук. Да се вземе предвид, че е близък на девойката и няма никакви ХХХ намерения, но обясни го на дядо в тъмното tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

В случай когато съдбата е представлявана от нещо без съвест (а именно к*р) не е желателно тя да бъде оставяна (съдбата) насаме с него :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

В случай когато съдбата е представлявана от нещо без съвест (а именно к*р) не е желателно тя да бъде оставяна (съдбата) насаме с него :D :D :D

 

На колко питиета сме? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

В случай когато съдбата е представлявана от нещо без съвест (а именно к*р) не е желателно тя да бъде оставяна (съдбата) насаме с него :D :D :D

 

Ъ?

Link to comment
Share on other sites

0, просто до одеве водиh дУлбоко мислен разговор за това как може да се скараш с милата част от себе си за нещо безмислено (за всеки нормален мъж) в съм потънал в морето наречено "тия жени са луди". Та явно тяхната концепция за света е нещо като горното на което се дивите. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...