Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Се смееш!? хахах последният път като се засмях на думите на момиче ме замеряха с цял арсенал от ножици, пили, бонбони и други неща, които се намираха на ръка разтояние. Т'ва толкова гняв в нещо толкова сладко, което трябва да олицетворява любов... нямаш си и на представа.

 

____________________________

 

Колко излизат пътните от Пловдив до Атина по т'ва време на годината с кола, автобус... което е по-евтино? Някой си има на идея?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

П.П. Скоро в друга тема по повод отраженията, изразих недоволство относно гланцовия дисплей на новия ми лаптоп, а сега установих, че повечето от новите модели са с точно такива дисплеи, вкл. и скъпите. :ghost

 

Прочети и на Toshiba No Matter What гаранцията дето сумати народ се излъгаха, защото не четат и видиш ли, без значение кво става, ще ти оправят лаптопа.

Link to comment
Share on other sites

По линия на т'ва >

Айде на море за 2 дни юли?

Не, балгодаря.

Ти не ме обичаш и си простак.

Уморен съм, имам работа, няма да се наспя, няма да си почина и само път ще бием.

Ти си простак и го правиш нарочно, защото винаги правиш каквото си намислиш и никога не мислиш за мен. Не искам да те виждам и да говоря с теб.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Тука Коста 1 брой гледа като тръба и се чуди да се смее ли, да плаче ли... засмях се и стана още по-зле.

Дай ключовете от колата, тя да кара ;)

Що даваш да те манипулира, уж си интелигентен момък? Кат' не и харесва - да си вРЪви откъдето е дошла. Цици под път и над път.

Link to comment
Share on other sites

Кирлив ден, кирлива нощ, още един кирлив ден следва. Пу, тоя живот...

Нещо пъпки, тва-онва, да са те избили?

 

По линия на т'ва >

Айде на море за 2 дни юли?

Не, балгодаря.

Ти не ме обичаш и си простак.

Уморен съм, имам работа, няма да се наспя, няма да си почина и само път ще бием.

Ти си простак и го правиш нарочно, защото винаги правиш каквото си намислиш и никога не мислиш за мен. Не искам да те виждам и да говоря с теб.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Тука Коста 1 брой гледа като тръба и се чуди да се смее ли, да плаче ли... засмях се и стана още по-зле.

А, шамар зад вратът или направо некой нов чифт цици..., помислил ли си върху тези варианти?

 

-------------------------------------------------------

 

Седя си одеве и си пийвам студена количка и в ушите, а в последствие и в погледът ми се набиват две кифли, едната... бива горе-доле (не лош задник и прилични цици), а другата не чак толкова. Тази, биващата непрекъснато каканижи колко много била бързала и как закъснявала вече за намсикваси важна среща (с това ми се наби и в ухото), а другата я навиваше да минели и през намсикъдеси. Както и да е, трябваха им около десетнина минути за да се разберат, че едната много била вече закъсняла и поради тази причина другата да вървяла сама. Речено-сторено, крокодилът се повлече в посока към Марица, а не лошата след около още пет минути показно демонстриране на две шепи задник, се метна в пичата си кола (Микра), сложи си колана, нагласи се..., и прекара следващите (засечени по часовник) осемнадесет минути в пощене, тъкмене и курдисване пред огледалото на сенника. Едва след като приключи с тази, явно жизнено важна за нея процедура (от което не стана по-биваща, ама нейсе), запали и се изнесе с мръсна газ, по диагонала на улицата, добре, че не се движеха и други коли в този момент. Та, така..., а аз си мислех, че само моята демонстрира такава отчайваща липса на чувство за време....

Link to comment
Share on other sites

Нещо пъпки, тва-онва, да са те избили?

Тц, не е от това, свързано с пъпките, т.е. от липсата му... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

 

Седя си одеве и си пийвам студена количка и в ушите, а в последствие и в погледът ми се набиват две кифли, едната... бива горе-доле (не лош задник и прилични цици), а другата не чак толкова. Тази, биващата непрекъснато каканижи колко много била бързала и как закъснявала вече за намсикваси важна среща (с това ми се наби и в ухото), а другата я навиваше да минели и през намсикъдеси. Както и да е, трябваха им около десетнина минути за да се разберат, че едната много била вече закъсняла и поради тази причина другата да вървяла сама. Речено-сторено, крокодилът се повлече в посока към Марица, а не лошата след около още пет минути показно демонстриране на две шепи задник, се метна в пичата си кола (Микра), сложи си колана, нагласи се..., и прекара следващите (засечени по часовник) осемнадесет минути в пощене, тъкмене и курдисване пред огледалото на сенника. Едва след като приключи с тази, явно жизнено важна за нея процедура (от което не стана по-биваща, ама нейсе), запали и се изнесе с мръсна газ, по диагонала на улицата, добре, че не се движеха и други коли в този момент. Та, така..., а аз си мислех, че само моята демонстрира такава отчайваща липса на чувство за време....

Ако наистина си мислел, че е само твоята, то до момента си живял в дълбока заблуда....Моята като ми каже: "Слизам веднага" и отиде 10мин.....Не искам да ги слагам под общ знаменател жените, но познавам само може би една или две, които са в час със скоростта на часовника и са добре с ориентацията...

Така че споко, не си сам. :lol: Много сме...

Link to comment
Share on other sites

:angry:Не ми хареса филма ,изтрах го до средата и го спрях.

:lol: Тоталното доказателство на мнението ми от вчера! Става въпрос за филм пълен с ефекти, който е излезнал пред 2 седмици на кино. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тц, не е от това, свързано с пъпките, т.е. от липсата му... :wacko:

Последно!?

Link to comment
Share on other sites

По принцип не слушам такава музика, но поздрав :D

http://www.youtube.com/watch?v=_YSUVGZ3qAo&feature=related

 

Минава ми през главата, че на харда имам толкова много филми за гледане (специален поздрав за Психара :) ), а нямам никакво време. Но поне знам кога ще имам цялото време на света - на оня свят :).

Link to comment
Share on other sites

Аз примерно, с ориентацията не съм много зле, ама с точността нямам никакви проблеми. Дори избързвам понякога. Не обичам някой да ме чака, пък дори да имам да му връщам за нещо :) Има други начини :laughing:

 

Последно!?

Абе не е до секс работата. Други главоболия имам... И дето се вика : Иде ми да зарежа всичко..............................................

И да стана принцеса! :punk

 

По принцип не слушам такава музика, но поздрав :D

Всички ще имаме вечността на оня свят, Ангеле. Хубаво парче, браво за избора.

 

Ей, одеве на пеещите фонтани беше хубаво. Някаква странна романтика ме обзе.

Оф, то днес събота. С моя скапан график не мога да усетя вече кой ден сме, почивен ли е, какъв е...

Link to comment
Share on other sites

:lol: Тоталното доказателство на мнението ми от вчера! Става въпрос за филм пълен с ефекти, който е излезнал пред 2 седмици на кино. :lol:

 

Ваньо, има няколко човека които ако кажат че даден филм им е харесал значи изобщо не става за гледане (според мен). И колкото по-усилено плюят някой филм толкова повече ми харесва. Преди във Видеозоната на руски имаше един от тоя сорт. Почти съм сигурен че 1-2ма от форума трябва да ги третирам по същия начин.

 

По линия на т'ва >

Айде на море за 2 дни юли?

Не, балгодаря.

Ти не ме обичаш и си простак.

Уморен съм, имам работа, няма да се наспя, няма да си почина и само път ще бием.

Ти си простак и го правиш нарочно, защото винаги правиш каквото си намислиш и никога не мислиш за мен. Не искам да те виждам и да говоря с теб.

:blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Тука Коста 1 брой гледа като тръба и се чуди да се смее ли, да плаче ли... засмях се и стана още по-зле.

 

Що бе какво му е лошото на море за 2 дни... стига друг да кара до там и да плаща за хотела :) Аз бих приел подобно предложение на твое място

Link to comment
Share on other sites

Защо сме толкова прост народ?!??!?!??!??!?!??!?!?!??! ЗАЩО?!??!?!?!?!?!?! МАЛОУМЕН!?!?!?!

Всичко започва с киното. Простото човече си мисли, че вкъщи с 40 инчова млазма и чупени 5+1 в комбинацията с TS рип гледа ФИЛМ! И ми обяснява как нямало ефекти, екшън и т.н. :blink: ПРОСТ, ВЕ! ПРОСТ!!!

Като почна да чета темата за лошите филми, където тия хора дори не знаят как изглежда кино на живо и ми иде да отсрелям няколко говеда! Защо го правите?! Защо теглите лайната от Мамунда Марена Майка ти и т.н??!?!?! Какво удоволствие доставя т'ва нещо?! Не си ли давате сметка, че парите за тока за свалянето на филма, пускането на 3 уреда вкъщи, за да го гледате, е равно на 5-те лева, които струва киното в момента!

Николай, мисля, че Ваньо говореше за това... А не за самия филм толкова.

Link to comment
Share on other sites

Брей верно ли? Нямаше да се сетя? Прочетох и единия пост, прочетох и другия и отговорих именно каквото исках да отговоря. Благодаря за помощта все пак

Link to comment
Share on other sites

Не сме народ, а мърша!

 

http://www.dnes.bg/redakcia/2011/06/18/groteskata-kato-nacionalna-psihoanaliza.121707

 

 

А ако беше изрисуван със свастики? И вместо дядо Мраз беше Рудолф Хес? Или пък с полумесец и звезда, и Ахмед ага Барутанлията/унищожителят на Перущица и Батак, за тия дето не си знаят историята./ Тая, дето е писала статията е....мърша.

Link to comment
Share on other sites

Не сме народ, а мърша!

 

http://www.dnes.bg/redakcia/2011/06/18/groteskata-kato-nacionalna-psihoanaliza.121707

 

 

А ако беше изрисуван със свастики? И вместо дядо Мраз беше Рудолф Хес? Или пък с полумесец и звезда, и Ахмед ага Барутанлията/унищожителят на Перущица и Батак, за тия дето не си знаят историята./ Тая, дето е писала статията е....мърша.

Изключително оригинална и знакова идея! Авторът на този фейслифт трябва да бъде поздравен за изключителното решение, но доколкото разбирам щяли да го издирват и да му стоварят цялата строгост на "закона". За първи път между другото България е в световните новини с нещо свежо, оригинално и даващо един съвсем друг поглед към страната ни извън наложените стереотипи. :punk

Link to comment
Share on other sites

Изключително оригинална и знакова идея! Авторът на този фейслифт трябва да бъде поздравен за изключителното решение, но доколкото разбирам щяли да го издирват и да му стоварят цялата строгост на "закона".

e wtf,man? Така ли се прави изкуство ? Това ли е начинът? За всички членове на едно модерно, функциониращо общество това трябва да се счита като случаен акт на вандализъм, но не -те са герои!!! Кое им е геройското ? Протест срещу комунизма-надали. Кристо , който опакова райхстага -така ли го направи ? Или направи проект, съгласува го с общината , изчака 1 година обществото и кметството да го одобрят и тогава направи "инсталацията"? Доброто приемане на целия "underground art rebelion" от българското общество показва цялата негова дисфункция и народопсихологията на българина като цяло. Защото тук и само тук, всеки може да прави каквото иска-да не се съобразява с никой или нищо , не само законово и етично. И всичките малки вратички ,които намира българинът и ги използва , било законово , било "ща прередя на опашката за ляб" , или магазинерката ми върна 20 стинки повече -хванах господ за шлифера, или колко данък мога да скрия, "щото тъпата държава не праи нищо". Всичко това го възприемаме като протест , всеки сам си протестира и с всичко. И не ми казвайте-"ама те комунистите много лоши хора , чрез тази империалистка еклектика , ние ги осмиваме." Еми хубаво лоши хора-факт, композицията има замисъл ама не се прави така.

Link to comment
Share on other sites

Не сме народ, а мърша!

 

http://www.dnes.bg/redakcia/2011/06/18/groteskata-kato-nacionalna-psihoanaliza.121707

 

 

А ако беше изрисуван със свастики? И вместо дядо Мраз беше Рудолф Хес? Или пък с полумесец и звезда, и Ахмед ага Барутанлията/унищожителят на Перущица и Батак, за тия дето не си знаят историята./ Тая, дето е писала статията е....мърша.

 

"Българското общество от години отказва да даде категорична оценка на новата и най-новата си история и предпочита да се овъртолва във витиевати фрази и аморфна емоционалност. Затова преходът към демокрация, който трябваше да продължи няколко години, се очертава безкраен. Защото не знаем нито откъде тръгваме, нито къде искаме да стигнем. Политиците ни се държат като клоуни, избирателите гласуват за супергерои, ценностната система на децата ни се гради от Макдоналд`с. "

 

Много вярно казано...

Аз също НЕ одобрявам този акт. Може много хора да мразят комунизма, Ленин, Сталин и прочие, но този паметник не е техен! Той е на обикновените млади момчета, дошли тук и проляли кръвта си на наша земя. Считам, че им дължим поне уважение.

 

А същите тези млади "творци" обикалят и драскат по нови сгради, спирки, театри, училища и прочие. Не знам дали може да се направи реална сметка колко излиза на обществото псевдоизкуството им...

Link to comment
Share on other sites

Той е на обикновените млади момчета, дошли тук и проляли кръвта си на наша земя. Считам, че им дължим поне уважение.

Всъщност никой от окупационните войски от въпросния паметник не е проливал и капка кръв на наша зема - това е прост исторически факт. За сметка на това има доста пролята кръв на български граждани, но това е друга тема, както и политическите интерпретации в случая разбира се.

Нещо, което има художествена и особено самоиронизираща стойност по отношение на закърнелите стереотипи е абсурдно да се нарече вандализъм. Ама се иска нещо повече от първосигнално реагиране. Опаковането на Райхстага от Кристо може би също се явява някаква форма на вандализъм в този контекст. Любопитен е факта, че никъде в световната преса, отбелязала широко събитието не се споменава думата вандализъм, напротив - за първи път България влиза с нещо наистина оригинално, интересно, запомнящо се и навеждащо на размисъл.

Link to comment
Share on other sites

Вандализъм е само за псевдопатриотите. На останалите просто им е безразлично.

Абе наистина, я някой да го обясни този "патриотизъм", защото аз така и не мога да го схвана, що за идиотщина е. Какво патриотично може да има в привързаността към паметника на една чужда армия, чиято окупация е поставила началото на масовото изтребление на българската интелигениця, офицерство и бизнес? :confused

Link to comment
Share on other sites

.... псевдопатриотите.....

 

 

..... да го обясни този "патриотизъм"...

 

haha какъв патриотизъм ,какви 5 лева ? Къде го видяхте? И да възприемат го нормално и хубаво световните медии и западния свят , "щото не им е в къщата".

@Godfather , дадох ти пример с Райстага , защото е същото , като идеи,като замисъл като ирония и самоирония , но голямото НО-човека го направил по всички правила и е постигнал много по голям успех , защото застава с името , с възгледите си...

Link to comment
Share on other sites

Обяснявам: аз не съм привързан към паметника като такъв. За мен това е част от българската история, и понеже почитам миналото си, колкото и да е срамно, не понасям да се гаврят с неговите символи. Ами хубаво, чужда армия. А ако бяха постъпили по същия начин с паметника на Шипка? Каква е разликата? Там са загивали руснаци и румънци.Че и финландци, черкези и какви ли не още. Някой ще каже - Опълчението? Колко? 400-500 българи? И? Ситуацията е аналогична. Затова сме мърша.

Благодаря за такова оригиналничене и запомняне от света. Предпочитам да си остана скромен и незапомнящ се, отколкото да ме подиграват, че държавата ми е член на ЕС и не може да си опази културните ценности.

 

Ред.: За влюбените в Америка: а колко невинни жертви тежат на най-големия агресор в човешката история? И за какъв бяс трябва да съм въодушевен от елементите на фолклора и мита в една тепърва зараждаща се нация, нацапани от някой идиот по един от културните паметници в родната ми страна?

Link to comment
Share on other sites

и понеже почитам миналото си, колкото и да е срамно, не понасям да се гаврят с неговите символи.

Супер "патриотично" се явява почитането на чуждата окупация и изтреблението на цвета на българската нация. Мдам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...