Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Годежа за понеделник е заплануван, сватбата - към септември....Като се върнат родителите на момата. Поне това са предварителните планове. Касапницата е благодарение на некадърен шофер. Ааа, а пичовете вече са на ръба на нервна криза, щот дойде и един приятел да ги дразним заедно. :D

 

КОЯ Е МОМАТА? laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

на ръба на нервна криза, щот дойде и един приятел да ги дразним заедно. :D

Ей, мискини... днес е работен ден... не дразнете животните в зоопарка - на работа сме :D на здраве.

Link to comment
Share on other sites

Съдейки по сайта на 24 часа : "Осем души загинаха тази нощ при тежка катастрофа на магистрала „Тракия" след разклона за Хисаря, съобщиха от МВР. 18 от пътниците са ранени и са настанени в пловдивски болници. В автобуса са пътували 26 човека".

 

Ей, не спряха тия нелепи инциденти, не спряха да загиват невинни хора по пътищата и по тротоарите... Накъде отиваме, хора?

Link to comment
Share on other sites

Абе, zlobil-е, не ми разправяй тука врели-некипели, аз говоря за нашия форум и за това, че малко уважение не е излишно, когато се правят такива изказвания. Не са ми били нужни години, за да открия, че тук сте шайка женомразци (едва ли не, без да обиждам никого, по-подходяща дума нямам) и смятащи, че жената е само за изкорубване отвътре-навън. А после не се обиждай. Ми вие тука ми генерализирате за всички жени, аз се смятам за жена, така че не ми е приятно да се пишат подобни глупости.

Аз мога успешно да отварям бутилка с вино, мога и да го декантирам дори (ако е червено).

Хах, сега се сетих и за един клип със смукане, ама ще си замълча :)

 

 

ще ме прощавате мила госпожице ама аз определено не съм женомразец , по скоро бих казал че съм реалист и тва закво заквото гледам на вас повече като на сексуални обекти отколкото като на нобелови лауреати ..... пък и ако бях женомразец до ся сигурно да съм станал милионер щото вие сте удоволствие за което се плаща за кои повече за кои по малко ..... :)

Link to comment
Share on other sites

пък и ако бях женомразец до ся сигурно да съм станал милионер щото вие сте удоволствие за което се плаща за кои повече за кои по малко ..... :)

 

Ааа. Кой както си го направи тука.

Link to comment
Share on other sites

Видене, не я познаваш :) А мен ме боли кура, че е работен ден, аз почивам...

Link to comment
Share on other sites

 

ти само по любов ли ги ебеш :)

 

Не те разбрах. Пак ли някаква референция към това, че съм обявен за хомосексуалист от форумните шамани?

Link to comment
Share on other sites

заеби май почвам да се съгласявам с другите че ти просто не обичаш да вникваш в написаното ..... кви хомосексуалисти кви 5 лева те гонят ???

 

бавно пиша от айфона но за теб ще поясня - щом не даваш пари за жени значи ги ебеш по любов , възможно най просто обяснено ....

Link to comment
Share on other sites

Абе да ва еба, един културен разговор ли не можете да проведете? Само за курове и лигави путки си говорите. Ми ако всеки почне да обяснява как сцепил задното джамче на оная малката лъзгалка от долния етаж, или как му се заплитали пичи косми по мустака, де ше иде тоя свят бе? Ама-ха! А за педеругите да не говорим, те и така са си преебани - да не моеш да усетиш удоволствието от срането...

Link to comment
Share on other sites

заеби май почвам да се съгласявам с другите че ти просто не обичаш да вникваш в написаното ..... кви хомосексуалисти кви 5 лева те гонят ???

 

бавно пиша от айфона но за теб ще поясня - щом не даваш пари за жени значи ги ебеш по любов , възможно най просто обяснено ....

 

Точно защото вниквам в написаното съм видял подобен смисъл. Аз просто попитах, защото то вече не се знае кой с какво и за какво се заяжда/"шегува" или не знам какво още.

 

Да. По любов. Щото съм готин.

Link to comment
Share on other sites

Абе да ва еба, един културен разговор ли не можете да проведете? Само за курове и лигави путки си говорите. Ми ако всеки почне да обяснява как сцепил задното джамче на оная малката лъзгалка от долния етаж, или как му се заплитали пичи косми по мустака, де ше иде тоя свят бе? Ама-ха! А за педеругите да не говорим, те и така са си преебани - да не моеш да усетиш удоволствието от срането...

 

:lol: :lol: :rofl:

 

Заплитане на пичи косми по мустака... ахахахахаха :lol:

 

За другото : ЧЕСТИТО ОТ МЕН!

 

 

Точно защото вниквам в написаното съм видял подобен смисъл. Аз просто попитах, защото то вече не се знае кой с какво и за какво се заяжда/"шегува" или не знам какво още.

 

Ангеле, кажи ми честно КАК успя да стигнеш до извода щото от одеве недоумявам... и почвам да си мисля, че гузен негонен бяга...

 

ПС: Като го каза "кой как се уреди" реших, че всъщност ти си тоя на когото "плащат" - имам и такива приятели - единия налиташе на разни лели с по 10тина години по-възрастни от него защото го "гледали добре и го глезели"... ама съм те виждал с Теди и тя изглеждаше от другия вид...

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, кажи ми честно КАК успя да стигнеш до извода щото от одеве недоумявам... и почвам да си мисля, че гузен негонен бяга...

ПС: Като го каза "кой как се уреди" реших, че всъщност ти си тоя на когото "плащат" - имам и такива приятели - единия налиташе на разни лели с по 10тина години по-възрастни от него защото го "гледали добре и го глезели"... ама съм те виждал с Теди и тя изглеждаше от другия вид...

 

 

Веднага ще ти споделя, защото аз пък от това, дето злобила го написа, разбрах това, което ти си разбрал от моята реплика.

 

ти само по любов ли ги ебеш :)

 

Ако беше написано: "само по любов ли ти се дават" или нещо от сорта, нямаше да е толкова многозначно, но в случая - както си го тълкуваш. И ако се загледаш в предишни мнения отправени към мен, в 40% от тях се обръщат към мен като към обратен. Какво да си мисли човек? Просто съм предпазлив. Затова и питах, а не се впрегнах. Защото може да се тълкува по няколко начина ако се гледа в контекста на 3-те мнения.

Link to comment
Share on other sites

Точно защото вниквам в написаното съм видял подобен смисъл. Аз просто попитах, защото то вече не се знае кой с какво и за какво се заяжда/"шегува" или не знам какво още.

 

Да. По любов. Щото съм готин.

 

даже незнам как да ти отговоря.....да нямаш шизофрения нещо ? къде в 4 думи видя някъв скрит замисъл незнам.... пък и като цяло ако исках да те нарека хомо щях да си го кажа директно без особени терзания дали ще нараня крехката ти напоследък форумна душа.....

Link to comment
Share on other sites

даже незнам как да ти отговоря.....да нямаш шизофрения нещо ? къде в 4 думи видя някъв скрит замисъл незнам.... пък и като цяло ако исках да те нарека хомо щях да си го кажа директно без особени терзания дали ще нараня крехката ти напоследък форумна душа.....

 

Какво наскочихте всичките като ощипани? Нямам шизофрения. Това, което си написал може да се тълкува по 2 начина. Нямам намерение да обяснявам.

Решен е проблема. Никой, никого не е обидил. Жените ми пускат, защото съм готин. Точка.

Link to comment
Share on other sites

Това, което си написал може да се тълкува по 2 начина.

Жените ми пускат, защото съм готин.

Това също може да се тълкува по няколко начина - пускат ти какво? Слабително в кафето? Клипчета по скайп? Тони Стораро? :)

Уточнявайте ги тия работи, че стават грешки. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

... пускат ти какво? Слабително в кафето? ....

 

 

Почти се изкуших да го сменя с "Виагра", но като знам Ангел колко е изнервен в последно време, реших да му спестя стреса. laughing.gif

 

Link to comment
Share on other sites

пък и ако бях женомразец до ся сигурно да съм станал милионер щото вие сте удоволствие за което се плаща за кои повече за кои по малко ..... :)

 

Ааа. Кой както си го направи тука.

 

 

ти само по любов ли ги ебеш :)

 

Не те разбрах. Пак ли някаква референция към това, че съм обявен за хомосексуалист от форумните шамани?

 

 

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly:

Link to comment
Share on other sites

:Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :Facepalm: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly: :JC_golly:

 

Това, което си написал може да се тълкува по 2 начина. Нямам намерение да обяснявам.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...