Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Стегнах колелото, изпекох си елфическите курабийки, сега лепя гуми за резерва и.... утре поемам за 5 дни в Родопите...

Това значи, че имат дрога вътре ли, к'во ли?

И като идеш в Родопите, кажи на ония "моми" да си седят там, че една приказка на български не могат да обелят, камо ли да четат на български... Колко мъка има по тоя свят... А може би наистина невежеството е блаженство.

Не знам, ама щу нерви брах заради такива "девойки", "убави", "мамини", "златни" днес... Рисковете на професията... Пфу, хубаво, че работният ден приключи.

Киро (a.k.a. Dreamer), да се оправяш бързо... :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Защо сме толкова прост народ?!??!?!??!??!?!??!?!?!??! ЗАЩО?!??!?!?!?!?!?! МАЛОУМЕН!?!?!?!

Всичко започва с киното. Простото човече си мисли, че вкъщи с 40 инчова млазма и чупени 5+1 в комбинацията с TS рип гледа ФИЛМ! И ми обяснява как нямало ефекти, екшън и т.н. :blink: ПРОСТ, ВЕ! ПРОСТ!!!

Като почна да чета темата за лошите филми, където тия хора дори не знаят как изглежда кино на живо и ми иде да отсрелям няколко говеда! Защо го правите?! Защо теглите лайната от Мамунда Марена Майка ти и т.н??!?!?! Какво удоволствие доставя т'ва нещо?! Не си ли давате сметка, че парите за тока за свалянето на филма, пускането на 3 уреда вкъщи, за да го гледате, е равно на 5-те лева, които струва киното в момента!

 

Защо сме толкова прост народ?!??!?!??!??!?!??!?!?!??! ЗАЩО?!??!?!?!?!?!?! МАЛОУМЕН!?!?!?!

Как може да се наредиш да направиш ляв завой от СРЕДНА ЛЕНТА, ДОКАТО В ЛЯВА ЛЕНТА ИМА РЕЙС, А СПИРКАТА МУ Е ТОЧНО СЛЕД ЗАВОЯ?!?!?! Да не знаеш - разбирам. Ама ти цял живот си живял в тоя град, квартал и т.н., и половината от тоя живот си се возил в тоя рейс! ЕМИ, ЕСТЕСТВЕНО - ЗАТВАРЯ ТЕ РЕЙСА И СЕ КАЧВАШ НА 40 САНТА БУРДЮР! ЕСТВЕНО, ЧЕ ЩЕ ИМАШ ПОРАЖЕНИЯ ПО КОЛАТА, НЕЩАСТЕН СЕЛЯНИН!

 

Защо сме толкова прост народ?!??!?!??!??!?!??!?!?!??! ЗАЩО?!??!?!?!?!?!?! МАЛОУМЕН!?!?!?!

ТОЛКОВА ЛИ НЕ РАЗБРАХТЕ, ЧЕ ПЪРВО СЕ ИЗЧАКВА ДА ИЗЛЕЗНАТ ХОРАТА И ЧАК ТОГАВА ВЛИЗАТЕ?!?!?!?! Няма как, когато магазинчето е за 2-ма души, а има вече 3-ма вътре да влезеш. Също няма и как да се разминем на входа, докато напъваш да влезеш. ПРОСТО НЯМА НАЧИН.

 

Защо сме толкова прост народ?!??!?!??!??!?!??!?!?!??! ЗАЩО?!??!?!?!?!?!?! МАЛОУМЕН!?!?!?!

Защо тооооооооооолкова време не разбра, че ако си момиче нямаш оправдание да си на 20 и да си с размерите на малка държава?!?! Не разбра ли, че тези "заболявания" са просто оправдание за факта, че НЕ ИСКАШ ДА СЕ ПОГРИЖИШ ЗА СЕБЕ СИ! МОМИЧЕ СИ. В 21 ВЕК СИ. ДА, ИМА ЗНАЧЕНИЕ КАК ИЗГЛЕЖДАШ. ДА, ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЗНАЧЕНИЕ КАК ИЗГЛЕЖДАШ! И НЕ, МОЛЯ ТЕ, СПРИ ДА СЕ ОБЛИЧАШ СЯКАШ НЯМАШ КОМПЛЕКС ЗА ТЕГЛОТО ТИ, ЗАЩОТО ТРЯБВА ДА ИМАШШШШШШШШ!!!!!

 

 

 

 

 

Таааа... така. Друг път - повече. :)

Link to comment
Share on other sites

ВаньУ ат хис бест... Патрон, това за вляяаниту и изляяяниту го обяснявам N-пъти на ден. Ифект(:D) = 0.

 

И аз така им обяснявам на пещерняците от Шитекс, че да пуснеш поръчка в 08:00 и да ти я потвърдят в 14:00 (т.е. тогава се товари) е лайнарско... ама нейсе.

Link to comment
Share on other sites

"Шитекс" са си таковали таковата... По мои наблюдения.

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Ваньо!

Спокойно бе, човек... кво ти стана? Освободи напрежението, че ще вземеш да си докараш някоя фекална инконтиненция. Ама така е.., като се занимаваш да бараш по топките на хората, нормално е да си леко пренапрегнат.

Link to comment
Share on other sites

Единственото нещо, което се оправя като го чупиш... са идиотите, та ако имаш сили се впрягаш, давай. :)

Link to comment
Share on other sites

Това значи, че имат дрога вътре ли, к'во ли?
Не, има мюсли, яйца, мед и суроватъчен протеин, тоест - доста калорична и питателна храна, предназначена за продължителни планински преходи с доста сериозни натоварвания.
И като идеш в Родопите, кажи на ония "моми" да си седят там...
Галя, ще ме извиняваш, ама за разлика от теб доста обикалям по селата и високопланинските райони и мога да ти кажа, че момичетата там повече ми харесват. Първо, че там са повечето стройни и добре сложени, за разлика от глиганите, които са вече мнозинството от момичетата тук, второ - доста по-скромни и земни са, за разлика от надъханите и арогантни нечивтокопитни добитъци, с които са изпълнени градовете ни.

 

Освен това, когато плюеш по селските моми, не забравяй, че и ти произхождаш от нещо, което съвсем спокойно мога да определя като село. Колкото и ще спа, сра и к'вито там хотели да има - Хисаря си е една смотана дупка, достатъчно показателен факт е, че толкова умно, способно, красиво момиче като теб няма реализация там.

 

От вчера си в Пловдив, ама вече плюеш по селяните. С риск да бъда груб*, довчерашната селянка да плюе по селяните си е завидна проява на наглост.

______________________

* вЕрвай ми, това е четвъртата редакция на поста, от оригиналния отпадна материал, достатъчен да ме мразиш няколко месеца.

Link to comment
Share on other sites

около 60% от случаите си мисля ,че все не ми достигат парите за това и онова..

и така и не мога да измисля някакъв бърз начин за правене на пари :D

ако ще и простотия да е...ако някой има идеи може да драсне едно лично ,хаха

Link to comment
Share on other sites

1. Пробвай се да си отвориш печатница! В случай, че те е страх от полицията...

2. Стани полицай! Там изкарваш пари от всичко дет се движи бързо...

3. Или играй в бързи пари! Обаче, дефинирай бързо... щото

4. И народното тото става! Иначе...

5. Rob a jewelry store... n tell em make a gril!

http://www.youtube.com/watch?v=8fijggq5R6w

 

Отхвърлените вариянти са... работа, продаване на нещо и заем за спешни случаи.

Link to comment
Share on other sites

Пу бе, Пешо, веднъж вникни в това, което съм написала бреееееееееееееееееее...

Не съм плюла никого, нито съм си отричала произхода. Ама никога. Нито ме е срам откъде съм, нито трябва да ме е срам.

Кой ти говори за стройни момичета, земни и красиви.. Говоря за това, че като се намираш в България, научи се да пишеш, говориш и четеш на български, мари моме хубава. То красота не трябва само. Просто не можем да се разберем. Като циганки ми говорят : "Ний ши мойм ли дъ зейм, мъ како, десит кисили млика"?!?!?! И някакви смесени българо-турски думи...

А мацките, описани от Ваньо по-горе, са показателен факт за това, че няма по-големи села от градовете.

За Хисар съм съгласна, млад човек няма какво да прави там. Там е място за туризъм, курорт и това е. Макар че си обичам родния град. И селата, които си имам, и тях си ги обичам. Но трудно бих живяла пак там, ако не се налага.

Че толкова умно, способно, красиво момиче като теб няма реализация там.

Пък това ако го мислиш наистина, мерси, трогната съм.

 

А така вече ще се разберем, като знаете, че съм ранима душа, ще редактирате :laughing:

Link to comment
Share on other sites

 

* вЕрвай ми, това е четвъртата редакция на поста, от оригиналния отпадна материал, достатъчен да ме мразиш няколко месеца.

AHAHAHAHAHAH AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHKLJE 5H6KJWE46H KJAW4H6 KJAWH46 KJWAH4 K6JH4WAJK6 HAWK4J 6HAKJ64H WAKJ46H KJAHAHAHHAHAAHAHAHAHAH

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата, че тоя месец ми писна да оправям чужди грешки! Набутаха ме 100 кинта, че ме удариха и за капак не по моя вина ми докараха проблеми с дипломната работа, за които пак аз излезнах виновен. Хай сиктир....

Link to comment
Share on other sites

около 60% от случаите си мисля ,че все не ми достигат парите за това и онова..

и така и не мога да измисля някакъв бърз начин за правене на пари :D

ако ще и простотия да е...ако някой има идеи може да драсне едно лично ,хаха

 

Понеже нийде не видях думите "работа, бачкане" няма как да се помогне - щом и с акъл не е имало успех.

Link to comment
Share on other sites

На мен пък ми се кара колело, ама наяката, дето се вика. И Corny с кокос ми се яде...

Link to comment
Share on other sites

Ха, сетих се как ще се доуточня какво имах предвид... Един позабравен цитат от zlobil, отпреди 3 години някъде (редакцията е мое дело): "Иначе да, и мойта не е лесна, може и само по изпити да ходя, ма колежките са по-грозни и от смъртта и даже 12-те часа, които прекарвам на семестър с тях, са повече от убийствени ..... За тъпото няма к'во да говоря, на повечето още им стои отбелязан самарът на задниците, като са слизали с магаретата от долината на дълбоките гащи, или така наречения голям ямач - Кърджали, та едната като видя цигарите и се чудеше как може да ги пушим .... Там само ги нижели..."

:laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Зависи за какво. На мен вчера ми отидоха 250.

аз съм 1000 назад за 1 месец и съм най-тъпия на света, че си купих същия двигател(а не е като да не съм с жокер в талона)....още си скубя косите :(

 

успокоява ме факта, че новия е доооооста добър, а от другите ако намеря един читав...все едно съм намерил Светия Граал

Link to comment
Share on other sites

Галя, ще ме извиняваш, ама за разлика от теб доста обикалям по селата и високопланинските райони и мога да ти кажа, че момичетата там повече ми харесват. Първо, че там са повечето стройни и добре сложени, за разлика от глиганите, които са вече мнозинството от момичетата тук, второ - доста по-скромни и земни са, за разлика от надъханите и арогантни нечивтокопитни добитъци, с които са изпълнени градовете ни.

 

Освен това, когато плюеш по селските моми, не забравяй, че и ти произхождаш от нещо, което съвсем спокойно мога да определя като село. Колкото и ще спа, сра и к'вито там хотели да има - Хисаря си е една смотана дупка, достатъчно показателен факт е, че толкова умно, способно, красиво момиче като теб няма реализация там.

 

От вчера си в Пловдив, ама вече плюеш по селяните. С риск да бъда груб*, довчерашната селянка да плюе по селяните си е завидна проява на наглост.

______________________

* вЕрвай ми, това е четвъртата редакция на поста, от оригиналния отпадна материал, достатъчен да ме мразиш няколко месеца.

 

Некой път като се изходиш, оправдаваш много пъти, дето си много прост... :lol:

 

Аз хич няма да я отпочвам темата, че съм си изкарал детството в онзи край, който впрочем е най-хубавия в цяла България, и направо ще ми сложат много % ако започна да коментирам...

Link to comment
Share on other sites

Новините по бтв... гей парад в София... три думи... оле майкооо мила.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...