Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Бла, бла, бла...

 

Аре ся върни малко назад и ми куотни изказването с което те засегнах така дълбоко...

---------------------------------------

 

Днес съм решил тотално да не ебавам да ебавам... ако се наложи ще спретна лежаща стачка пред офисът на началството, но ще си взема поне част от отпуската!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бахмааму, невиждани безредици във Ванкувър, след като отборът по хокей загуби по жалък начин решителния седми мач за Стенли Къп. На практика Даунтаун гори, а полицията не е в състояние да се справи с обезумялата дрогирана тълпа. Горят основно автомобили, а идиотите трошат витрини и грабят магазини в центъра на града. :angry1

 

? Да не им е скучно на тия хора? Безредици заради загуба на отбор по хокей?

Link to comment
Share on other sites

? Да не им е скучно на тия хора? Безредици заради загуба на отбор по хокей?

Ти да не си пил Глупавото хапче? Или?! Напоследък си доста антиумен. :(

Link to comment
Share on other sites

Аре ся върни малко назад и ми куотни изказването с което те засегнах така дълбоко...

Това по-тъпо животно от жената - нЕма. Какво ли не правя и колко нерви хабя за едната дупка...

Ш'съ сетиш!

Ей това много ме ядоса. Такива обобщения...

Нищо подобно за БГмамата няма (освен темите за бременни)... даже е изключително забавно в някои теми да четеш живи доказателства потвърждаващи това, което казва злобил

Е, аз не мисля да съм част от масата, доказваща на света, че zlobil е прав. Пък и като цяло, мерси за този сайт. Кофти неща съм чувала и не само за бременните теми.

Link to comment
Share on other sites

Галине, виж ся...Идеята с насукването на края на фитил показва приключването на чиракуването в лайнарското майсторство и ставането на калфа. Оня ден ме беше хванала една японска болест с опасното име Кен-дзо...Ако знаеш какви симфонии на кафявото, червеното и светлозеленото рисувах по белия фаянс, ум ша ти зайде...

Това с правилното смесване на цветовете и полагането на пластове е въпрос на техника, която се постига с практика. Истинското майсторство и будещ страхопочитание висш пилотаж обаче, е да го тръснеш във вид на кубче с идеално равни лица и страни! Но дори и това не е онова съвършенство, което е характерно за истинските творци. Шедьоврите в областа се характеризират с добре балансирана консистенция, меко преливащи се нюанси, обхващащи богата гама от цветове и онази типична, леко неправилна форма, която е белег на творческото виждане на истинския майстор. Като към всичко това прибавим и финните инкрустации от различни семки (най-често динени и гроздови), оформени в тривърхи, планарни конфигурации (в най-добрите традиции на икебаната) и щрихите от доматени и пиперкови люспи които придават баланс на рисунъка, произведението заживява свой собствен живот, носейки частица от душата на твореца. Всичко друго което се създава в тази облас е изкуство до толкова, до колкото е и овчарската резба - може го всеки с мерак и достатъчно свободно време. Въпреки, че в противовес на горното, мога да кажа, че съм се натъквал на забележителни образци от тенденцията "Рибарски пльохлюф", които са оставяли в безмълвен потрес дори моята обръгнала на много работи душа...

 

Ей това много ме ядоса. Такива обобщения...

Helloo..., is anyone home !? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ти да не си пил Глупавото хапче? Или?! Напоследък си доста антиумен. :(

 

Ти би ли тръгнал да правиш безредици в собствения си град ако отбора ти падне? Тва е все едно ботевистите самички да тръгнат да чупят града, защото са паднали от левски.

Боища, свади, сблъсъци - ОК, но сам да тръгнеш да чупиш...

Link to comment
Share on other sites

Ей, иде ми да тегля майните на всичко (и на някои определени гъзове (да, не лица)) да си грабна шапката (да Иване, милионерската) и да взема да се разкарам за поне 3 седмици. ПИСНА МИ, БЕ. ПИСНА МИ ОТ ПРОСТОТИИ. АМА ЛЕВАШКИ ИЗПЪЛНЕНИЯ ЕДНО СЛЕД ДРУГО, БЕ. КРАЙ НЯМАТ, КРАЙ!

 

Т'ва човешко ли е ВСЕКИ ДЕН някой да ти се из'ожда на главата?! И при това с претенции, и нахален. Макя му живот, прос си бях и прос ша си остана такива като не ги затривам у време.

 

________________________________

 

дрисссс...

 

Ти па как се не усети, че си тотално неадекватен и не отбираш от нещата, които коментираш?! Сравняваш ми една от меките на хокея с тия кирливи отбори в по футбол в България. Гледай мач на Бокахуниорс и после пак прави включвания.

Нарочно ли го правиш, само да кажеш нещо ли... бива да беше ден, бива да беше два ... еми то 2 седмици все някой не е разбрал, все някой обиден. Настрой си телевизора, че нещо има смущения.

Link to comment
Share on other sites

Аууу..., нова драма. Тъкмо пия биричка (въпреки, че съм на работа) и уригвам самодоволно....

Link to comment
Share on other sites

уааааааа, уаааааа, уаааааа

 

Сравнявам човешки характери, а не различни спортове и отбори.

 

Ти пък престани да ревеш във форума как целия свят е срещу теб, а вземи се усети, че нещо в теб е проблема, щом толкова често имаш причина за оплакване.

Link to comment
Share on other sites

Ти ОТНОВО не си в час. Омръзна ми да те защитавам. Като имаш гадже, което има по-големи топки от твоите се случват такива работи, спокс.

Link to comment
Share on other sites

Ти ОТНОВО не си в час. Омръзна ми да те защитавам. Като имаш гадже, което има по-големи топки от твоите се случват такива работи, спокс.

 

За кое не съм в час? Аз задавам прост въпрос, всички ми се нахвърлят да си изкарват моментните настроения, а те като си серат и никой не им отговаря си мислят, че са най-отворените. Ай сиктир....

Link to comment
Share on other sites

Ти ОТНОВО не си в час. Омръзна ми да те защитавам. Като имаш гадже, което има по-големи топки от твоите се случват такива работи, спокс.

BTW, Ваньо, ти от къде знаеш колко са големи топките на гаджето му... и колко точно са големи на Вуксчо?

Link to comment
Share on other sites

Aaa как не ви омръзна. Ей аз юрках старшината, юрках я че ми писна... Ай пийте по 1 бира да ви мине. Вижте Галин в какво добро настроение е днес :)

 

Поздрави с едно мезе за бирата :

94bbb3f827a8b68ee1f5145345aff46a.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Поздрави с едно мезе за бирата :

 

Това не е бирено мезе бе, лаик!

Link to comment
Share on other sites

Бахмааму, невиждани безредици във Ванкувър, след като отборът по хокей загуби по жалък начин решителния седми мач за Стенли Къп. На практика Даунтаун гори, а полицията не е в състояние да се справи с обезумялата дрогирана тълпа. Горят основно автомобили, а идиотите трошат витрини и грабят магазини в центъра на града. :angry1

Верно ли паднаха кануците бееее.... Това наистина е тотален провал. И то след като имаха пълни шансове да вземат купата... Ужас. Предполагам ще хвърчат глави там...

 

Относно безредиците - нищо ново, навсякъде се случват такива неща. Все пак това наистина е жестока развръзка и явно са побеснели феновете. Естествено лумпените са си показали рогата...

 

За кое не съм в час? Аз задавам прост въпрос, всички ми се нахвърлят да си изкарват моментните настроения, а те като си серат и никой не им отговаря си мислят, че са най-отворените. Ай сиктир....

 

Ангеле, наистина не си в час напоследък, не знам кой поред съм, дето ти го казва. Търсиш някакви несъсществуващи обиди, привиждат ти се някакви заяждания... Не знам какво ти става. Последните изобщо не може да се говори с тебе (форомно). И едно изречение да ти пише някой и се почва... Вземи се стегни вече.

Link to comment
Share on other sites

Aaa как не ви омръзна. Ей аз юрках старшината, юрках я че ми писна... Ай пийте по 1 бира да ви мине. Вижте Галин в какво добро настроение е днес :)

 

Поздрави с едно мезе за бирата :

Това е мезето за това питие

pernik_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, наистина не си в час напоследък, не знам кой поред съм, дето ти го казва. Търсиш някакви несъсществуващи обиди, привиждат ти се някакви заяждания... Не знам какво ти става. Последните изобщо не може да се говори с тебе (форомно). И едно изречение да ти пише някой и се почва... Вземи се стегни вече.

 

Айде, айде. Виж му тона на host-а. Виж какво съм написал, виж към кой съм го адресирал и виж каква му е неговата реакция.

Link to comment
Share on other sites

- Апчих!

- АБЕ ПИСНА МИ ОТ ТИЯ СЕКСИТКИ ИЗКАЗВАНИЯ! КАК МОЖЕ ДА ПРАВИТЕ ТАКИВА ОБОБЩЕНИЯ?!?!?!?!? angry1.gifangry1.gifangry1.gif - изригна Галя

- Апчих!

- Е добре де, сега какво толкова съм казал, та пак ме обявявате за обратен! Може ли с такъв тон винаги да ми говорите! - проплака Ангел.

- Апчих!

- Наздраве - каза Виден, леко почерпен.

___________________

Всяка прилика с реални лица и задници е умишлена!

Link to comment
Share on other sites

По личната и неизкупима вина на Пешо, този епизод бе твърде кратък!

 

П.с. Ама дет са вика - Стей тюнед!

Link to comment
Share on other sites

Верно ли паднаха кануците бееее.... Това наистина е тотален провал. И то след като имаха пълни шансове да вземат купата... Ужас. Предполагам ще хвърчат глави там...

 

Относно безредиците - нищо ново, навсякъде се случват такива неща. Все пак това наистина е жестока развръзка и явно са побеснели феновете. Естествено лумпените са си показали рогата...

Всъщност, Видене, провалът беше повече от грандиозен, което обаче не оправдава изобщо случилото се след това. На практика имаше две грандиозни осирания - едното на хокейния клуб в Роджърс Арина (не може да губиш играта на живота си с 4:0, след като си бил на върха на лигата по всички показатели, просто е абсурдно), а другото беше това на полицията по улиците в Даунтаун. Тотална липса на организация и идея за справяне с обезумялата тълпа. :angry1

 

ПП. Най-любопитният момент от масовата кретения: дрогиран идиот се опитва да прескочи горящо BMW, но се спъва и пада в пламъците. Разбира се, в потвърждение на максимата, че на пияни и дрогирани нищо им няма, после става и излиза от пламъците без особени последствия.

http://www.youtube.com/watch?v=VMt87_wOoYA

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...