Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Не знам само колко удобни са леглата но като гледам са с пъти по-удобни от разтегаемите недоразумения които слагат в диваните. Последните години точно 3 пъти НЕ УСПЯХ да спя в такова чудо, единия път дори с матрак отгоре и нахаках всичките възлгавници на дивана че някак да се пооправи. Знам че съм принцесата от приказката с граховото зърно ама диваните всеки ще се съгласи че не са изобщо толкова удобни като нормално легло.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не знам само колко удобни са леглата но като гледам са с пъти по-удобни от разтегаемите недоразумения които слагат в диваните. Последните години точно 3 пъти НЕ УСПЯХ да спя в такова чудо, единия път дори с матрак отгоре и нахаках всичките възлгавници на дивана че някак да се пооправи. Знам че съм принцесата от приказката с граховото зърно ама диваните всеки ще се съгласи че не са изобщо толкова удобни като нормално легло.

Не си бил достатъчно пиян/уморен

Link to comment
Share on other sites

Хммм.Мисля, че е крайно наложително да купя лаптоп.Напоследък не мога да се вредя на домашния комп....тръгна да пътувам някъде...чудя се с к'во да си нося музиката и филмите, и на какво да ги пускам...хммм.Ей го на.След малко тръгвам за Италия.Верно само за седмица, но по цяла вечер кв'о да правя?Дано дават по някоя телевизия мачовете тия дни...Не върви само да поркам :lol: ....Все пак през деня ще се работи.Та, такива размисли ми минават през главата......

Link to comment
Share on other sites

Лаптопите са като дограмата винаги нещо не им е наред обаче все няма време да бъдат фикснати...

 

Всеки път като чета твой пост имам чуството, че ми умират мозъчни клетки.

 

Лаптоп се подържа елементарно, трябват само следните неща:

1. да не си прекалено тъп

2. да не си с две леви ръце

3. да имаш термо паста

4. да провериш в интернет преди да отвориш лаптопа как точно се отваря, ако ти е за първи път

5. НО НЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО - да имаш хубава отверка

Link to comment
Share on other sites

Ти пък откога почна да разбираш от лаптопи

 

бях на 10 когато имах компютър имаше копче Trurbo yeah hahha +50mhz иначе работеше на 8 :) няма да влизам в подробности :}

сега съм на 22 :(

Link to comment
Share on other sites

бях на 10 когато имах компютър имаше копче Trurbo yeah hahha +50mhz иначе работеше на 8 :) няма да влизам в подробности :}

сега съм на 22 :(

 

И как копчето турбо се отнася спрямо лаптопите? :lol: Или говориш за самата клавиатура нещо че не ти се разбира какво точно имаш предвид

 

 

 

PS: Аз ли забравям вече или още 1995ра (което се пада когато си бил на 6 години) имаше процесори на по 200mhz?

 

PS2: Помня че имаше едни ядове с първите селерони които минаха 1ghz защото бяха прекалено бързи и препълваха едни броячи и програмите тотално не искаха да се пускат (та прекомпилирахме с оправена версия на CRT-то), но кога беше вече ми се губи

Link to comment
Share on other sites

И как копчето турбо се отнася спрямо лаптопите? :lol: Или говориш за самата клавиатура нещо че не ти се разбира какво точно имаш предвид

 

 

 

PS: Аз ли забравям вече или още 1995ра (което се пада когато си бил на 6 години) имаше процесори на по 200mhz?

 

PS2: Помня че имаше едни ядове с първите селерони които минаха 1ghz защото бяха прекалено бързи и препълваха едни броячи и програмите тотално не искаха да се пускат (та прекомпилирахме с оправена версия на CRT-то), но кога беше вече ми се губи

Не забравяш. Моя комп 92-93 беше с туй копче турбо. 486 с вече вграден коопроцесор - върха на сладоледа :). 99г са били като сега някой на 800 - 1000Hz - стари, евтини и почти непотребни :)

Иначе общото с лаптопа и аз не мога ти кажа какво общо има.

Link to comment
Share on other sites

PS2: Помня че имаше едни ядове с първите селерони които минаха 1ghz защото бяха прекалено бързи и препълваха едни броячи и програмите тотално не искаха да се пускат (та прекомпилирахме с оправена версия на CRT-то), но кога беше вече ми се губи

Правилно си избрал първата половина на ник-а си ;).

Link to comment
Share on other sites

PS: Аз ли забравям вече или още 1995ра (което се пада когато си бил на 6 години) имаше процесори на по 200mhz?

 

Я! Дедо можел да смята....или май вече ползва елка-та...:lol:

 

Правилно си избрал първата половина на ник-а си ;).

Дедо е младеж още...не го обиждай на възраст...мен питай, дето сигурно съм имал един от първите персонални компютри в България и редях хиляди редове на Бейсик и асемблер за дипломната ми работа още преди да дойде годината на "демокрацията"...а на презентацията само се молех чирпанското флопи да не спре точно в тоя момент и да успее да прехвърли програмата от 5.25-инчовата дискета в супер-разширената ми памет на компа, която беше цели 640 килобайта.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Дедо е младеж още...не го обиждай на възраст...мен питай, дето сигурно съм имал един от първите персонални компютри в България и редях хиляди редове на Бейсик и асемблер за дипломната ми работа още преди да дойде годината на "демокрацията"...а на презентацията само се молех чирпанското флопи да не спре точно в тоя момент и да успее да прехвърли програмата от 5.25-инчовата дискета в супер-разширената ми памет на компа, която беше цели 640 килобайта.. :laughing:

Когато дойде демокрацията аз съм бил на 4 годинки. Брат ми пък се роди 3 години след като дойде.

Link to comment
Share on other sites

а на презентацията само се молех чирпанското флопи да не спре точно в тоя момент и да успее да прехвърли програмата от 5.25-инчовата дискета в супер-разширената ми памет на компа, която беше цели 640 килобайта.. :laughing:

 

Това предполагам на Правец 16 ... а един мой приятел успя да напише вирус за Правец 8... за съжаление около половин година след като всички се бяхме прехвърлили на Правец 16.

 

Иначе съм нямал удоволствието да се занимавам с перфокарти. Ползвахме картончетата за да си подпираме разни неща и за разделител на книги.

 

Не забравяш. Моя комп 92-93 беше с туй копче турбо. 486 с вече вграден коопроцесор - върха на сладоледа :). 99г са били като сега някой на 800 - 1000Hz - стари, евтини и почти непотребни :)

Иначе общото с лаптопа и аз не мога ти кажа какво общо има.

 

А една от първите ми програми работеше при това доста бързо на 386SX докато на 286 (на каквото почнахме да я пишем с моя приятел) беше малко бавничка. После като излезнаха и 486-ците направо излетя в космоса.

Link to comment
Share on other sites

Я! Дедо можел да смята....или май вече ползва елка-та...:lol:

 

 

Хе хе, пресмял се хърбел на щърбел!

 

Пламене, а борил ли си се с касетофон вместо флопи и аудиокасета вместо дискета (като ще си приказваме за страдания и страхове)?

Link to comment
Share on other sites

5441917211106783761298294410ngvSL2ViYQeD0UZuSEeG.JPG

 

За к'во си играеш да правиш тия глупости?

Неможеш да ми отговориш да въпросите и ги редоцираш в работа на фотошопа или с к'вато програма ги правиш.

Бил съм тъп ми добре, или си гледай твоята работа или ми отговаряй на въпросите, не ме ползвай за присмех постовете си!

Link to comment
Share on other sites

Гледай си твоята работа и не ми казвай как да си гледам моята работа и ще си гледам моята работа, която е да гледам работата на другите и да заработвам от работния процес. С две думи - не ми казвай какво да правя и няма да ти казвам какво да казваш на другите да казват или да не казват.

 

 

--------

Светлия, тая... нещо.. Не знам, не ме привлича особено...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...