Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
След година-две като започнем да празнуваме и 4-ти юли

 

Ами аз го празнувам тоя бре :) Т.е. не работя тогава щото и моите клиенти не работят или поне работя по-спокойно без да ми дават зор и си отмятам работа за тукашни ми клиенти :)

 

 

 

 

Ех, ама сме лизогъ*ци това българите.

Предвид колко сме като народ не е изненадващо че гледаме да се прилепим към по-големите. Не че го подкрепям това, но не е изненадващо.

 

 

Тогава недей да допускаш някой да те заобикаля отзад! Не, че нещо, ама на дърти години...

Ма, па то сега било модно..., пък и гледам, че на нЕкои хора (форумни титани) не им вреди...

 

Алоуу... ЧАК толкова не. Ама виж бих та гушнал и цункал теб по бузката щот' си наше момче и щот' си готин :) (после за по-романтично сигурно ще пръдна ама ти нямаш напреки)

Link to comment
Share on other sites

Ама виж бих та гушнал и цункал теб по бузката щот' си наше момче и щот' си готин :) (после за по-романтично сигурно ще пръдна ама ти нямаш напреки)

дедо, винаги съм знаел, че си романтик, ама след тоя пост Дон Жуан пасти да яде :D

Link to comment
Share on other sites

Алоуу... ЧАК толкова не. Ама виж бих та гушнал и цункал теб по бузката щот' си наше момче и щот' си готин :) (после за по-романтично сигурно ще пръдна ама ти нямаш напреки)

Да са обръсна ли преди това? Щот аз по принцип се бръсна в началото на всеки сезон, ама за теб бих направил изключение..., даже и автършейв, бих си сложил...

 

Пръднята братя е рядъk кавалерски жест. Във нея няма демагогия, а доблест, рицарство и чест :lol:

То и аз това и казвам на моята, ама тя вече толкова години все ми вика, че съм простак и селянин.

 

П.с. Опитвах се и да и обяснявам какво означават за конфуцианците всякаквите му там, стомашно-чревни звуци (един вид да я изчеткам), ама то нашенско чадо, та не вдява от источни философии.

 

П.с.2 Във връзка с философиите: Здрав стомах - бомбен гъз!

Link to comment
Share on other sites

То и аз това и казвам на моята, ама тя вече толкова години все ми вика, че съм простак и селянин.

 

Мани мани... какви хора само... даже ги има в някои правителства и виж тези са забранили попръцкването със закон и го обявили за престъпление :confused :angry1

Link to comment
Share on other sites

2 седмици от 6:30 ставане до 16:00 глупости. И ще е така до края на месеца... ебаси.

 

Това само сутрин да си на работа е гадно.

Link to comment
Share on other sites

Не е много далече от реалността това. Вероятно в рамките на по - малко от 5 години ще е действителност. Не смея да кажа и по - малко. Забележи в последните години колко бързо се променя всичко и с каква скорост навлизат новите технологии. Много от нещата даже ги има и в момента.

Link to comment
Share on other sites

Мдаам, а още по-гадно е по цял ден да си на работа. :lol:

 

Въпрос на гледна точка - вчера една позната ми се похвали, че във фирмата където работела, напоследък нямала никаква работа и по цял ден киснела във фейсбук ; малко преди това друг познат ми се оплакваше колко е лошо да си без работа (бяха го съкратили)...та...виждания всякакви. ;)

Link to comment
Share on other sites

ВНИМАНИЕ

Поради проблеми със сървъра на BulForum сайта няма да работи около един ден считано от днес следобед/вечерта. Възможно е след възстановяването на работата на сайта бързината му да не е на очакваното ниво, но това ще се реши генерално след около 2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

Въпрос на гледна точка - вчера една позната ми се похвали, че във фирмата където работела, напоследък нямала никаква работа и по цял ден киснела във фейсбук ; малко преди това друг познат ми се оплакваше колко е лошо да си без работа (бяха го съкратили)...та...виждания всякакви. ;)

Абсилютно.Все пак всеки гледа от своята камбанария.Но определено да си без работа е по-лошия вариант.Поне за мен.

 

ВНИМАНИЕ

Поради проблеми със сървъра на BulForum сайта няма да работи около един ден считано от днес следобед/вечерта. Възможно е след възстановяването на работата на сайта бързината му да не е на очакваното ниво, но това ще се реши генерално след около 2 седмици.

Ей, да не ни затриете спама само?Бъдете особено внимателни, много ви моля.Да не се наложи да закриваме форума. :lol:

Link to comment
Share on other sites

В тоя ред на мисли не мога да не цитирам Наум Шопов:

 

- Какво правиш ти бе, животно? Това да не ти е дискотека?!?! Да ходя аз ученички да ви уреждам! Да ви уреждам аз! НЯМА К*РВИ ЗА ВАС!!! 20 денонощия арест. В базата. Там ще те научат и на служба и на всичко.

Спокойно другари! Няма да закриваме Форума! beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Оживяхте ли без форум 1 ден? laughing.gif

 

Между другото:

By one estimate, meanwhile, Zynga is expecting revenues this year to jump by 150-200 per cent from the near-$1bn it reached last year (i.e. nearly -$2bn). The group, which makes most of its money from selling virtual goods to people who play games, such as FarmVille, while on Facebook, also has a highly profitable business model.

или както се казва - "Бах маа му, Ранга!" tounge.gif

Link to comment
Share on other sites

Дегустирам си едно, не лошо вино, слушам си едни колекционерски изпълнения на АЦ/ДЦ... и изведнъж през главата ми минава:

Абе, какво става с онзи благ човек Килеринчо? Нещо здраво го е хванала липсата напоследък...

Link to comment
Share on other sites

Tъп, гаден, смотан, ужасен, кофти ден. И шанс за "по-светло бъдеще" ЙОК :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

А всичко започна така:

 

Ако някой има желание, може да сподели какви странни мисли му минават през главата.

Ако си мислите, че нещо не ви е наред с главата, може някой да ви даде полезни съвети как да се справите.

Мисля, че от това ще се получи интересна тема, стига да има желаещи да споделят какво им се върти в главата.

.....

И какво на мен не ми е наред на главата ? Или по точно какво ми е в ред в главата хаха

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...