Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Бахти...на път съм да предложа годеж...някой да ме доубие, че да не се мъча...Остаряям cry.gif

Link to comment
Share on other sites

Бахти...на път съм да предложа годеж...някой да ме доубие, че да не се мъча...Остаряям cry.gif

Абсурд! Никой не вярва вече на тези ти писания.

Link to comment
Share on other sites

И по-добре, че не вярвате...Тъкмо пръстена ще си остане, дето му е мястото, а аз ще продължа да си виря ку...носа. Не вярвайте бе, братя, не вярвайте!!! Че иначе и кураж да го направя ще придобия...

 

 

[00:27:08] тя: тц

[00:27:25] Атанас Раков: имам едно пръстенче...не е подходящо за халка, ама за годежен пръстен става

[00:27:40] Атанас Раков: е, не е с диамант, а с цирконий, ама все пак...

[00:28:00] : ((rofl))

[00:28:10] e: значи сме на един акъл а годеж искаш

[00:29:19] Атанас Раков: а?

[00:29:23] Атанас Раков: не разбрах

[00:29:48] : едва ли не и двамата не сме сигурни сега, а ти годеж искаш

[00:30:17] Атанас Раков: не искам

[00:30:22] Атанас Раков: само повдигнах въпроса

[00:30:32 | (00:30:35 — редактирано)] Атанас Раков: научи се да правиш тънката разлика :D

 

Да не каже после някой нещо.

 

http://img405.imageshack.us/i/28540909.jpg/

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тва са предварителни преговори laughing.gif Луди ли сте бе, няма толкова пиене на света... Брррр!!! Годеж! Един между очите и после никой няма да я пита иска ли, не иска ли ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тва са предварителни преговори laughing.gif Луди ли сте бе, няма толкова пиене на света... Брррр!!! Годеж! Един между очите и после никой няма да я пита иска ли, не иска ли ph34r.gif

 

ХАХАХАХХАХА само така :}

Link to comment
Share on other sites

С риск да се повторя... Колегите ми са много прости щом си мислят, че има такова нещо като "безплатно обучение за програмисти" :D.

 

Да де... то действително е безплатно. Не ти плащат.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаах тънката разлика! :D Поне една видео връзка да пуснеш. :D

 

Аз измислих как е най-готино да се предложи брак, взимаш пръстена, пускаш го в кофичка с пресен цимент, като хване, връчваш това творение на твоята любов в комплект с длето и една панделка около всичко.

Link to comment
Share on other sites

С риск да се повторя... Колегите ми са много прости щом си мислят, че има такова нещо като "безплатно обучение за програмисти" :D.

 

Да де... то действително е безплатно. Не ти плащат.

 

Ти да не си давал пари на някой докато се научи братле всичко е четене и пробване следователно научаване и накрая иmпровизиране и модифициране :}

Link to comment
Share on other sites

Боко, не ме разбра, майна, няма значение...

Link to comment
Share on other sites

С риск да се повторя... Колегите ми са много прости щом си мислят, че има такова нещо като "безплатно обучение за програмисти" :D.

 

Да де... то действително е безплатно. Не ти плащат.

 

То като гледам какви ги творят разни новобранци не само че не трябва да им плащат ми трябва да им взимат първите 2 години даже за вредни на тези които ще минават след тях да оправят :)

Link to comment
Share on other sites

Дядо, Телерик, НАРС и Светлин Наков ако ти говорят нещо, значи осъзнаваш с пълна сила за к'во иде реч :Д

 

Кефи ме как колегите се надпреварват да си слагат сами главите на дръвника и се бутат кой да е първи... За подготовка на кадри в робовладелчески фирми си говорим. Както и да е.

 

Доволен съм от себе си :]. Отново спя по 8 часа на ден. Липсваше ми доста това изживяване.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, Телерик, НАРС и Светлин Наков ако ти говорят нещо, значи осъзнаваш с пълна сила за к'во иде реч :Д

 

Кефи ме как колегите се надпреварват да си слагат сами главите на дръвника и се бутат кой да е първи... За подготовка на кадри в робовладелчески фирми си говорим. Както и да е.

 

Доволен съм от себе си :]. Отново спя по 8 часа на ден. Липсваше ми доста това изживяване.

 

Ами в интерес на истината нямам и понятие за какво става въпрос в тези фирми. Не че не съм ги чувал ами отдавна не съм кандидатствал за работа още по-малко в подобна фирма. Но си мисля че не е толкова зле колкото го описваш - опита си е опит независимо къде а да си работил в голяма фирма е добре за CV-то (освен ако не са те изгонили поради некадърност или вандалски прояви). Т.е. добре е ако си работил поне година-две там.

 

ПС: Компонентите на телерик за .нет са пълна пръдня!

Link to comment
Share on other sites

Нещо си тотално офлайн днеска ти laughing.gif

 

Наско, ставай бре тиквенико! Или си пил нещо калпаво или не си пил достатъчно, че да проведеш такъв разговор!

Link to comment
Share on other sites

Хаха, тва са предварителни преговори laughing.gif

Е кви преговори бе пич? Или си сигурен, че я взимаш мадамата като действаш решително в случая или просто си вдигаш шапката. Тва да не са преговори за takeover на компания, баси. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха. Спокойно бе хора, уговорката е да почакаме до 30г. :) Че и двамата имаме болни амбиции и всеки иска да ги осъществи...Годежът и бракът са между другото beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Годежът има само факултативни устои ;) Годявайте се, няма до сега осъден за несключен брак след годеж - за реално изпълнение говоря , за парична санкция има :D(3г по спомен е годежа).

Link to comment
Share on other sites

И по-добре, че не вярвате...Тъкмо пръстена ще си остане, дето му е мястото, а аз ще продължа да си виря ку...носа. Не вярвайте бе, братя, не вярвайте!!! Че иначе и кураж да го направя ще придобия...

 

 

[00:27:08] тя: тц

[00:27:25] Атанас Раков: имам едно пръстенче...не е подходящо за халка, ама за годежен пръстен става

[00:27:40] Атанас Раков: е, не е с диамант, а с цирконий, ама все пак...

[00:28:00] : ((rofl))

[00:28:10] e: значи сме на един акъл а годеж искаш

[00:29:19] Атанас Раков: а?

[00:29:23] Атанас Раков: не разбрах

[00:29:48] : едва ли не и двамата не сме сигурни сега, а ти годеж искаш

[00:30:17] Атанас Раков: не искам

[00:30:22] Атанас Раков: само повдигнах въпроса

[00:30:32 | (00:30:35 — редактирано)] Атанас Раков: научи се да правиш тънката разлика :D

 

Да не каже после някой нещо.

 

http://img405.images...i/28540909.jpg/

 

 

Хаха, тва са предварителни преговори laughing.gif Луди ли сте бе, няма толкова пиене на света... Брррр!!! Годеж! Един между очите и после никой няма да я пита иска ли, не иска ли ph34r.gif

 

Ах, романтиката!

 

Предварителни уговорки за дата и час за предлагане на годеж, онлайн по Skype с чат.

Link to comment
Share on other sites

Напротив - има. На комшията и двамата синове-близнаци са осъждани да платят неустойка след сгодяване и впоследствие разтуряне на работата. Трябва да проверя дали е било в светлите години на цоциализъма или след това... Аз също останах изумен като научих тая работа. tounge.gif

 

ЕДИТ: Хаааа - едитна се а laughing.gif. Да разбирам ли, че това безумие е все още валидно?

Link to comment
Share on other sites

Няма майтап, бре. Предявяват иск за нематериални вреди. Била причинена болка и нещо-си!? Има бая случаи на осъдени за парички. То аз поначало говорех горе за главния иск ама не го оформих като хората - за реално изпълнение, защото той има предимство.

 

Аргумент аконтрарио е, че самото сключване на брака в следствие годежа от страна на ответника би било при прикрит порок във волята му при сключване по сила съдебно решение за реално изпълнение. Би липсвало основание, тъй като в самия брак 1ната страна няма интерес от сключване, нито от изпълнение на брачния договор.

Още по-спорен е ако предложилия годежа в последствие се откаже от него, то как се преценя , че личния му дискомфорт, болка и неимуществени вреди са по-малки или по-скоро не са равностойни на тези на другата страна, имайки предвид, че той е бил предложил добросъвестно в началото пък после се оказало, че партньора му е неподходящ?!

 

Абе пригтовете си до 1500лв - средната телесна обикновено се навърта около толкова - и предлагайте смело годежи. Ще имате пари после като ви осъдят да си платите... малко избива на най-древния занаят, все едно ползвате и плащате ама пусти свЕт.

 

_____________________

 

Не говорим за ексцеси на постоянни изневери и неморално поведение през годежа.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...