Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Хората ми се смеят, че уча фински език, ама снощи буквално от нищото получих предложение за работа с езика. Съжалих, че не го знам достатъчно добре :(.

И все пак... Учиш рядък език, предложенията за работа идват сами... Haters gonna hate.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Moon Patrol беше първата игра, която "хакнах" навремето. Открих мястото в асемблерния код, където зарежда регистъра с животите и така направих играта "безсмъртна". Не мога да си спомня коя година беше, някъде май 86-та трябва да е било. :lol:

 

Изяде ми нервите тая игра....

 

Мен много ме кефеше Conan. :)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно. Невероятен кеф беше въпросното хакване. След това си спомням, че апетита дойде с яденето и напълно разпердушиних играта, слагайки собствени "хакерски" екрани при първоначалното зареждане и прочее простотии. Сега се сещам, че все още някъде из мазетата в България трябва да имам един кашон с 5.25'' дискети, съдържащи въпросния "хакнат" код на Moon Patrol. Дали е останало нещо живо в тези магнитни носители обаче не смея да предполагам. :lol:

 

Имам едно флопи TEAC, което също не знам дали работи, с което може да ги тестваме laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Как може някои хора винаги да си вършат работата, а други винаги да са мърлячи... нз направо. И тия мърлячите се увеличават. Много.

Link to comment
Share on other sites

Как може някои хора винаги да си вършат работата, а други винаги да са мърлячи... нз направо. И тия мърлячите се увеличават. Много.

 

Мързеливците винаги са повече.

Link to comment
Share on other sites

Ама мърляч, не е като мързелив! И аз не съм от най-бързите ама ... защо трябва да се поема ангажимент за дата конкретна, за работа (как щяло да стане) като нищо реално не може да обещаеш?! Еми кажи, не зависи от мен, нз дали го мога т'ва.

Вместо това идват изс*р*т мещо и после ходи се оправяй. И обидени при това ако го споменеш.

 

А другите хора, идват... свършват си работата и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Хосте, описваш една неприятна част на голяма част от българските "бизнесмени" - тоест, на всяка цена да ти вземе парите, без да мисли дали ще успее да те запази като клиент. Имаше един виц - "в америка, ако попаднеш на нечестен търговец - веднага го сменяш. В България тоя модел е неприложим - необходим е минимум един честен търговец, за да функционира."

---

Ред: Не знам де, може и на запад да е така, не съм прекалено навътре в бизнес делата ни, а и не ми е работа...

Link to comment
Share on other sites

Имам едно флопи TEAC, което също не знам дали работи, с което може да ги тестваме laughing.gif

 

Имам някакви спомени че новите флопита не можеха да чета дискети записани на 8 битовите машини... или май с някакви клизми на много ниско ниво ставаше нещо...

Link to comment
Share on other sites

Няма ли някой да си идва от щатите, познат роднина, приятел? Да ми донесе един Nexus S :(

 

Шефа ще идва другия месец, но аз ще му поръчвам Nexus, та някакси неудобно. :) Той Nexus S е почти на същата цена като тук.

Link to comment
Share on other sites

Шефа ще идва другия месец, но аз ще му поръчвам Nexus, та някакси неудобно. :) Той Nexus S е почти на същата цена като тук.

Къде тук? Продават го в БГ? И то не руската версия със сменения дисплей? Я дай малко инфо.

Link to comment
Share on other sites

Какви нови флопита бре?!?! Говоря за това:

 

Майна ще те изплющя зад врата. Ти виждал ли си "чирпанско флопи" за правец 8? Това не е и наполовина като размер спрямо онова чудо на техниката. Такова и аз имам ако не съм го засилил към някоя кофа (беше ново неизползвано даже моето и май го прибрах при майка ми в едно чекмедже ама дали е там още не е ясно).

Link to comment
Share on other sites

Не знам каква версия е. Можеш да се обадиш и да питаш ако знаеш как се различават.

 

http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=56762

То за тая цена ще ми го изпратят от Англия. А 530$ са под 800 лв. И нали се сещаш, че над 400 лв са си разлика - това е към 50% отгоре, което за мен не е почти същата. Аз за това питах за някой от САЩ.

Link to comment
Share on other sites

То за тая цена ще ми го изпратят от Англия. А 530$ са под 800 лв. И нали се сещаш, че над 400 лв са си разлика - това е към 50% отгоре, което за мен не е почти същата. Аз за това питах за някой от САЩ.

 

Къде е $530?

 

Вземи си един Galaxy S и си свиркай. Освен екрана и софтуера, друга разлика няма. Софтуера може да се смени на галаксито.

Link to comment
Share on other sites

Къде е $530?

 

Вземи си един Galaxy S и си свиркай. Освен екрана и софтуера, друга разлика няма. Софтуера може да се смени на галаксито.

Ето го за 530$ Затова питам за човек от щатите. Там без договор е толкова, с договор 200$.

За галаксито - с тия проблеми дето ги има по софтуера, не искам да се забърквам Може да му е супер хардуера, но...

Предпочитам да е чист Андроид.

Link to comment
Share on other sites

Ето го за 530$ Затова питам за човек от щатите. Там без договор е толкова, с договор 200$.

За галаксито - с тия проблеми дето ги има по софтуера, не искам да се забърквам Може да му е супер хардуера, но...

Предпочитам да е чист Андроид.

 

Ами сложи му чист Андроид тогава, какъв ти е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Аз не бих взел нито единия от 2та ама вие си знаете. След 6 месеца ще има доста по-интересни телефони.

Като например? С чист Андроид? Или там ще трябва да го флашвам и т.н за да му сложа чиста версия?

Link to comment
Share on other sites

Майна ще те изплющя зад врата. Ти виждал ли си "чирпанско флопи" за правец 8? Това не е и наполовина като размер спрямо онова чудо на техниката. Такова и аз имам ако не съм го засилил към някоя кофа (беше ново неизползвано даже моето и май го прибрах при майка ми в едно чекмедже ама дали е там още не е ясно).

 

Ахахахахахахах сетих се сега за какво говориш tounge.gif

 

Вземи си един Galaxy S и си свиркай. Освен екрана и софтуера, друга разлика няма. Софтуера може да се смени на галаксито.

 

Миро, преди да се подвеждаш по приказките на Ангел зачети хубаво темата за Галаксито.

Link to comment
Share on other sites

Миро, преди да се подвеждаш по приказките на Ангел зачети хубаво темата за Галаксито.

 

За галаксито - с тия проблеми дето ги има по софтуера, не искам да се забърквам Може да му е супер хардуера, но...

Предпочитам да е чист Андроид.

Ми даде, четох, че имат проблеми със софтуера, проблеми с вътрешната памет и т.н И затов реших, че предпочитам чист андроид, щом е наличен. Не искам да флашвам допълнително телефон-а и т.н

Та затова се насочих към Nexus S, но с тия цени в Европа и у нас, ми се щеше някоя добра душа да ми го донесе от Хамерика.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахахахах сетих се сега за какво говориш tounge.gif

Става въпрос за ей това чудо на техниката (рабира се правешките клонинги бяха малко по-дървени). Някакъв идиот го продава в Ибей за $40, обаче иска за доставка $110. Продават се също и сравнително добре запазени машини Apple ][, обаче цените, които им искат са безумни.

 

Прадядото на iPhone, бахахахахахахахахаха. :lol:

appleii-system.jpg

appleII-floppy.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...