Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Не е само един хеликоптера, който може да го прави.

 

http://www.youtube.com/watch?v=53y8An1zAsc&feature=player_detailpage

 

Първия коментар под клипа обяснява кои могат и защо.

 

Отделно пък ето какво още може дасе прави laughing.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=pdprMRMjs1c&feature=player_detailpage

 

Link to comment
Share on other sites

На здраве на сядащите и пиющите! А на влюбените...., нищо - ще им мине.

Link to comment
Share on other sites

Една лелка днес реши, че ще е по-кадърно да ми развали банкнота от 20 лева, вместо да си позволи да я мина с 5 стотинки.

Жалък народ сте, шопи, жалък... :(.

Link to comment
Share on other sites

ПобъркАл съм се. Почна ПАК да ме тресе треската на турбините :( , а няма излишни 20 бона за келешлък :(

Виждаш ли Стефчо, а самолетите фабрично си ги вадят с турбини ;) Да ти акам на лачените играчки..., струват по един самосвал пари, пък са без турбини...

Link to comment
Share on other sites

Червено вино и отбрани мезета! Наздраве на всички, празнуващи правилния празник.

Господинът получава одобрителна ръчичка. thumbsup.png

Link to comment
Share on other sites

.... а няма излишни 20 бона за келешлък :(

 

Що не направиш като един нашенски авер от Русе - така ще имаш за 2 турбини и една кола в бонус. :P

 

Пуснал той в Ибей два албума на Лили Иванова от младежките й години (тогава бяха по 2.40 лв. бройката)...ама ги пуснал по $999 999.99 и отдолу написал забележка: "95% от печалбата на този албум ще отидат като дарение - помощ за Хаити". Простата сметка показва, че 5% от милион в зелено са точно $50 000 - к'во толкова....някакви си 50 бона само за единия албум иска да си прибере момчето. Не стига това, ами и сложил $7 шипинг. :laughing:. Стана ми интересно и започнах да му наблюдавам продажбите. Вчера пичът явно се е отчаял, че няма да намаже и е направил голяма редукция в цената - вече се продават само за $799 999.99 бройката, така че сега е момента да си купите плочата на баба Лили. :lol:

 

Цък и Цък

 

 

П.П. А между другото забелязах, че е пуснал и един албум на Емил Димитров, все още ненамален - за $999 999.99.

Link to comment
Share on other sites

Виждаш ли Стефчо, а самолетите фабрично си ги вадят с турбини ;) Да ти акам на лачените играчки..., струват по един самосвал пари, пък са без турбини...

Предпочитам 4-те колела и BOV клапан :)

Link to comment
Share on other sites

Така и не съм отишъл още да закрия всичките сметки там, но и това мисля да направя съвсем скоро.
Разкажи как е. Че имам две дебилни карти към тях...
Link to comment
Share on other sites

Наздраве и от мен. Важното е празници да има :)

 

На мен и 2та празника ми харесват и 2та уважих!

 

 

 

ПС: От това вино пък какъв любвеобилен станах...

Link to comment
Share on other sites

Аз не пия и Трифон Зарезан не празнувам. За Свети Вазелин да не говорим. Такива измислици, тип Хелоуин, ай сиктир.

 

Минава ми през главата, че не мога да повярвам колко зареждащо може да ми подейства S.U.N. Project.

Досега съм скачала в квартирата от кеф...

 

Поздравче :

 

http://www.youtube.com/watch?v=ulbhPfrVZsY

Link to comment
Share on other sites

Аз не пия и Трифон Зарезан не празнувам. За Свети Вазелин да не говорим. Такива измислици, тип Хелоуин, ай сиктир.

Защо толкова негативизъм струи от тебе Галя? Празници да има - поводи да се веселим :)

 

 

------------------------

 

 

Аз пък гледам произведението на един мой колега и стоя и се чудя 2 неща - защо хората обикновено ги мързи да мислят... и защо точно тези които ги мързи да мислят пък са най-трудолюбиви и тръгнат ли да правят глупости ги творят с количества при това без да спрат за миг да се замислят дали аджеба това което правят не може да се направи не само по-добре но и по-лесно (защото после ВИНАГИ има какво да се доработва и не е като да направиш нещо и да забравиш за него и никога повече да не го пипаш... и че като си натворил 5км глупости после ще трябва да преправяш навсякъде по тези 5км а не на 1 място само)... та защо така с мисленето да му се не види? Толкова ли е по-лесно копането от мисленето, аз ли съм толкова мързелив та ми прави впечатление това...

Link to comment
Share on other sites

@Gado каня те официално (и Галя и Жоро) на новия обект (да пиеш едно кафенце - срещу Енфие сме), че вече 4 дни съм ти се заобаждал и :bgrin: За "оня" климатик. Когато имаш време драсни един ПМ.

 

Защо не им го напиша на лични? Щото сме си приватизирали цялата тема :D :D :D

 

___________________

 

btw Дедо скоро може да се конкурираме с покани за кафе - дето все никой не е пил от него. :D

Link to comment
Share on other sites

Защо толкова негативизъм струи от тебе Галя? Празници да има - поводи да се веселим :)

 

Поводи колкото искаш, само не и американски и католически празници (никой да не се обижда, моля). След година-две като започнем да празнуваме и 4-ти юли, ще разбереш защо не ги харесвам тези празници.

Ех, ама сме лизогъ*ци това българите.

Предпочитам мнителна и негативна, отколкото наивна и разочарована всеки ден.

Животът ми ме е научил, не го правя нарочно.

 

 

 

Благодарим. Ще дойдем при първа възможност.

Link to comment
Share on other sites

Такива измислици, тип Хелоуин, ай сиктир.

галче, на Хелуин съм раждан, защо толкова лошо се отнасяш към този ден :cry :cry :cry

направо го приемам като лична нападка :P

Link to comment
Share on other sites

Хелоуин беше на 31.10., нали? Аз имам приятелка, която е раждана тогава. Ама пари за маски и незнам още к'во...

В Карфур гледаш родители, които учат децата си да празнуват чужди празници, накупили им костюми.

За Коледа не купуват, ама за Хелоуин... :confused WTF?

Или по новините, не показват нещо съществено, ами "Днес е Хелоуин". Какво ни засяга българите тоз "празник"?

Да не би американците да празнуват 3-ти март, Ладуване, Лазаруване? Да сте видяли да носят български носии и да ни превъзнасят нашите празници.

Link to comment
Share on other sites

...След година-две като започнем да празнуваме и 4-ти юли, ще разбереш защо не ги харесвам тези празници....

 

Сакън, недей...че съм се регнал във форума на тая дата...трябваше да го направя още на 4 април, ама пусти мързел....:P

 

 

Иначе съм напълно съгласен с Галя, относно привнесените празници - медиите се опитват да ни убедят, че са "световни" празници и се празнували в цял свят, но далеч не е така...

Наистина нищо чудно след някой ден да започнем да празнуваме Денят на благодарността или пък 'техния' Ден на труда...Не че тука много сме се разработили, ама карай - празници да има....и да не пипат акциза на алкохола! :beer:

Link to comment
Share on other sites

ПС: От това вино пък какъв любвеобилен станах...

Тогава недей да допускаш някой да те заобикаля отзад! Не, че нещо, ама на дърти години...

Ма, па то сега било модно..., пък и гледам, че на нЕкои хора (форумни титани) не им вреди...

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...