Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Много ми е интересно ако направя годежа тихомълком, кой и как ще ме осъди за това, че в последствие съм го развалил? Аз да не се подписвам в общината..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Свидетелски показания. 3 минути след като си предложил годеж на приятелката си, вече 1/2 пловдив знае - защото тя има неограничени минути към приятелките си, а няма нищо по-хубаво от това да им се изфука/сподели.

Link to comment
Share on other sites

Свидетелски показания. 3 минути след като си предложил годеж на приятелката си, вече 1/2 пловдив знае - защото тя има неограничени минути към приятелките си, а няма нищо по-хубаво от това да им се изфука/сподели.

 

Изпревари ме! Култово при това beer.gif

Link to comment
Share on other sites

Свидетелски показания. 3 минути след като си предложил годеж на приятелката си, вече 1/2 пловдив знае - защото тя има неограничени минути към приятелките си, а няма нищо по-хубаво от това да им се изфука/сподели.

 

Е то по тая логика могат да ме насосат без дори да съм и гадже... Малко тъпо, не мислиш ли?

Link to comment
Share on other sites

Е то по тая логика могат да ме насосат без дори да съм и гадже... Малко тъпо, не мислиш ли?

 

Нещата не са толкова прости. Каквото и да мислим или да не мислим - фактическото положение е такова.

Link to comment
Share on other sites

Нещата не са толкова прости. Каквото и да мислим или да не мислим - фактическото положение е такова.

 

Между другото всичките ми познати знаят, че сме сгодени и могат да свидетелстват, затова направо си приготви 1200лв и да се разберем без съдилища.

После е host-а наред.

Link to comment
Share on other sites

Между другото всичките ми познати знаят, че сме сгодени и могат да свидетелстват, затова направо си приготви 1200лв и да се разберем без съдилища.

После е host-а наред.

 

Само дето не ми знаят трите имена примерно. Ангеле, разсъждавай малко с тая глава.

 

Хосте, какво беше наказанието за лъжесвидетелстване? laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Само дето не ми знаят трите имена примерно. Ангеле, разсъждавай малко с тая глава.

 

Хосте, какво беше наказанието за лъжесвидетелстване? laughing.gif

 

Закво пък да ти знаят трите имена? Нали те знаят, че си Виден някой си? Жените да не разнасят и номер на лична карта измежду приятелките си? Ти мисли малко. Това е нещо, което е трудно доказуемо.

 

А това лъжесвитеделство също да трябва да се докаже. Не свети лампичка на челото на свидетеля ако излъже..

Link to comment
Share on other sites

Закво пък да ти знаят трите имена? Нали те знаят, че си Виден някой си? Жените да не разнасят и номер на лична карта измежду приятелките си? Ти мисли малко. Това е нещо, което е трудно доказуемо.

 

А това лъжесвитеделство също да трябва да се докаже. Не свети лампичка на челото на свидетеля ако излъже..

 

Говориш абсолютни глупости. Какво значи някой знае за Кънчо някой си??? Свидетелските показания не са съчинение по картинка, а ако са - много лесно се разбира. Да не говорим, че са нужни повече хора, чиито показания ДА СЪВПАДНАТ. И не забравяй, че когато има две страни, всяка от тях може да призове свидетели.

Link to comment
Share on other sites

 

Аргумент аконтрарио е, че самото сключване на брака в следствие годежа от страна на ответника би било при прикрит порок във волята му при сключване по сила съдебно решение за реално изпълнение. Би липсвало основание, тъй като в самия брак 1ната страна няма интерес от сключване, нито от изпълнение на брачния договор.

Ти,ся.... ама харабия..., разбираш ли си сам това което си написал !?

 

Между другото всичките ми познати знаят, че сме сгодени и могат да свидетелстват, затова направо си приготви 1200лв и да се разберем без съдилища.

После е host-а наред.

Да, бе! И после пак разправяй, че не си педал.... и, че това с Ваньо, са били само инсинуации !

Link to comment
Share on other sites

Да, бе! И после пак разправяй, че не си педал.... и, че това с Ваньо, са били само инсинуации !

 

Айде по-спокойно ако обичаш....

Написах го, за да докажа нещо.

Link to comment
Share on other sites

Хааа ха хаахаххахах..... !

 

П.с. Тъкмо се чудих дали да не попитам същото :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ангеле, наскоро аз така реших да се бъзикам с един приятел и се набутах между шамарите ама не бяха нищо в сравнение с тези между които ти се набута в момента :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ха ха хаааааммм

Ся си врътнете по един шамар, да изглежда като в турски сериал. :D

Link to comment
Share on other sites

Супер, Moby в България :) Жалко, че няма да мога да го гледам :angry:

 

Минава ми през главата "Лека нощ на всички съфорумци".

Утре втора смяна, бляк и гнус. Ако на някого съм залипсвала, търсете ме по касите след 15:20 ч. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Че си педал?

 

 

Хааа ха хаахаххахах..... !

 

П.с. Тъкмо се чудих дали да не попитам същото :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

"ХА ХА ХА". Ох, корема ме заболя от толкова много искрен и изобщо непреувеличен смях.

 

Ангеле, наскоро аз така реших да се бъзикам с един приятел и се набутах между шамарите ама не бяха нищо в сравнение с тези между които ти се набута в момента :lol:

 

Ами то в такива ситуации, ако иска някои да те набута, не е нужно нищо да казваш. Както в случая примерно. Ти за какво говориш, те за педали ти говорят. Гадо и неговите краставици... И Ваньо, барабар с мъжете тръгнал..

Link to comment
Share on other sites

Минава ми през главата.

Общинари и други твари, направете свясна маркировка на прохода Шипка, днес малко мъгла и на няколко пъти почти спирах да видя накъде продължава пътя. Правиш един от обратните и като няма маркировка (то има няква маркировка ама що не сложиха от тая жълтата дето се вижда и нощем и в мъгла) се чудиш в коя лента си и трябва ли да завиваш на някъде или да изправяш волана.

 

Шипка и мъгла мога да сравня само с Добрич и сняг.

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...