Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply
Яжте салфетки, за да отслабнете

 

 

Яденето на хартиени носни кърпички може да се превърне в революция в свалянето на килограми.

 

Джанет, сестрата на покойния Майкъл Джексън, в скорошно интервю направи сензационно заявление, като разкри тайните на половината холивудски знаменитости. Тя обяви, че повечето звезди поддържат фигурата си, благодарение на диета от хартиени салфетки. Според певицата, момичетата са принудени да ядат целулоза, за да заситят глада, тъй като едно от първите изисквания в Холивуд е да си слаба. Джанет не цитира имена, но подчерта, че много знаменитости са подложени под обществен натиск и са задължени да поддържат идеална фигура. Постоянният стремеж да се подлагат на диети води до нарушения в нервната система. За това най-ефективният начин за отслабване в Холивуд е еднократното ядене на хартиени кърпички. Това наистина помага за бързо "напълване" на стомаха, осигурява чувство за ситост, без на практика да поглъщате нищо. В резултат на това тъканите се превръщат в единствената храна за организма. Този метод на вталяване може да причини вреди на тялото, тъй като то не получава никакви питателни вещества. /БГНЕС

 

Вашингтон / САЩ

 

По-претенциозните могат да пробват и с тоалетна хартия еМека с Планинска свежест, праскова и т.н. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

По-претенциозните могат да пробват и с тоалетна хартия еМека с Планинска свежест, праскова и т.н. :laughing:

 

Само нова...или и употребявана става? :lol:

Link to comment
Share on other sites

:D Как ще кажеш така ве майна!? Тъкмо гледах рекламата, "т'ва е престиж, ядеш сега или гориш"... ужас.
Link to comment
Share on other sites

Ladies & Gentlemen, we are happy to announce that the nominees for this summer's festival at Cacao Beach are:

 

Swedish House Mafia

Armin Van Buuren

Carl Cox

Nick Warren

Tiesto

Hernan Cattaneo

Richie Hawtin

Sven Väth

Deep Dish

Ricardо Villalobos

 

We will get back in touch soon to confirm the winners! Check this page in the meantime for the latest updates.

 

 

Някой каза ли: ПАРТИИИИ

Link to comment
Share on other sites

Хахахахаа.

 

Чувствам се като смазани топки... всичко ме боли и дори за секс не ми се мисли. Препоръки? :lol:

 

Препоръки:

Купи си 3 пакетчета Тайлол ХОТ - облекчава простудни и грипни симптоми , а ако имаш кашлица си купи и АЦЦ акут 600mg за перорален разтвор и ще си супер. :)

По-добре вземи мерки колкото се може по рано.

 

 

 

Лекарите в Бг са много но тия които поставят правилната диагноза толкова малко.

Link to comment
Share on other sites

Лекарите не могат,но Бокобоко може :ph34r:

А да питам к'во е това перорален разтвор :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Лекарите не могат,но Бокобоко може :ph34r:

А да питам к'во е това перорален разтвор :laughing:

Докторе, докторее.... Пероралният разтвор се приема от обратната страна на пераналният!

Link to comment
Share on other sites

Някой ebay.com потребител може ли да ми поръча един артикул, но трябва да се достави в USA. От там ще ми го донесат. Просто ebay акаунт ми трябва. Не съм сигурен дали е особенно възможно и дали ще стане, но бих бил много благодарен, защото не ми се ще да занимавам човека, който може да ми го донесе с наддаване, а на buy now не мога да харесам нищо.

Link to comment
Share on other sites

Някой ebay.com потребител може ли да ми поръча един артикул, но трябва да се достави в USA. От там ще ми го донесат. Просто ebay акаунт ми трябва. Не съм сигурен дали е особенно възможно и дали ще стане, но бих бил много благодарен, защото не ми се ще да занимавам човека, който може да ми го донесе с наддаване, а на buy now не мога да харесам нищо.

 

Че какво му е сложното да се регистрираш? А за наддаването - слагаш максималната цена която си склонен да дадеш пък ако печелиш ти то печелиш максималната цена която е дал следващия + 1 стъпка отгоре. Т.е. ако ти си дал $500, другия е дал $450 а стъпката е $1 то ти го печелиш за 451. Всичко което ти трябва е кредитна карта за да платиш после.

Link to comment
Share on other sites

1. Нямам paypal

2. Нямам рейтинг

3. Адреса на който трябва да се достави е в САЩ

 

1. регистрираш се и там, въпроса е карта да имаш (и 15 минути време да направиш номера)

2. голям праз. нали си плащаш. и аз нямах в началото сега не че имам кой знае колко те малко по малко се трупат.

3. какво от това?

 

Толкова ако те мързи да се регистрираш ела ще ги прекараме през моята карта само трябва да ми дадеш URL за джаджата, адрес където да я пратят и до колко кинта даваш после вкарваме кинтите в моята карта... проблема с мен е че трябва някак да се видим а в момента в тая карта нямам гръмната пара така че за да стане номера трябва да се видим някак (т.е. трябва да си изключително упорит за да ме намериш във време в което мога да ти обърна внимание) :)

Link to comment
Share on other sites

3. Адреса на който трябва да се достави е в САЩ

...........................................................

3. какво от това?

 

Това, че Ангел иска да участва в търгове, които са локални само за щатите и респ. ибей го реже още на ниво наддаване, а като бонус го реже дори с невъзможността да се свърже с продавача (един вид като нашето blocked), за да попита дали изобщо ще е съгласен да го направи извън ибей, което пък от своя страна води до риск от закриването на ъкаунта му и т.н.

 

 

Колко оскъра е взел този филм ?

 

Това някакви нови награди ли са? :lol:

 

П.П. Иначе...където е пипнал Спилбърг - познава се...при него няма празно. :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...