Jump to content
BulForum.com

Какво ви минава през главата


Recommended Posts

Връщам си думите. Не си тъп. Просто не може да съществува толкова прост човек. Преструваш се!

 

Вие сте тъпи момчета,а не се правите на такива !

 

Ходи при биологичния си родител от женски пол без да ходиш на майната си !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107k
  • Created
  • Last Reply

Боке, нали сме се разбрали, че трябва да се държиш възпитано... Ако ще казваш нещо някому - казвай го на него. Не споменавай роднините му.

Link to comment
Share on other sites

Възбуждаш ме като говориш така. Чудя се дали ти отнема време да си прост или ти идва от душата.

 

 

Ти си като бял опитен плъх - мутирал от химията, която са му инжектирали изследователи като мен!

 

 

 

Psihara => IMG_0921.JPG

 

Боко=> ivan_pavlov.jpg

 

 

Това го знаете но който не го е чел вижте...

Експеримент с опитни мишки показва, че когато бъде инжектиран в кръвоносната система на мишки

Link to comment
Share on other sites

Предупредих изрично.

 

За да няма недоразумения - в този Форум камбаната бие 5 пъти. При тебе е ударила вече 3. След петия звън оставаш извън този Форум.

Link to comment
Share on other sites

Предупредих изрично.

 

Виж това е виртуален свят не ме интересува кой какво си е преценил че съм банвай ме и толкоз не ми се занимава с мищоци като вас !

Ела да говорим очи в очи и да ми обясниш как стоят работите ?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

Определено вървиш в правилната посока...

 

 

Ей сърказъм казах ти да говорим очи в очи да ми обясниш !!

Тук в нета е много лесно !

Link to comment
Share on other sites

Нещо имаш да ми казваш ли?

 

Искам да ти кажа да, но в лицето !

Тук в интернет ще се изгуби някъде из нулите и единиците това което имам да ти казвам!

Link to comment
Share on other sites

Аз пък ти казвам, че или ще се държиш прилично или ще напуснеш - няма средно положение. Тия селски номера ги показвай на оная девойка дето се облизва.

Link to comment
Share on other sites

Ваньо..., ти си сразен, стъпкан в калта и направен на нищо! С какви очи ще погледнеш белият свят, утре сутринта ?

 

От кога та чакаааааааааааам... Охранителчето на батко, бе!

Кога и къде?

Как къде !? Във Варна, естествено. Ще търсиш най-професионалният, магазински гавазин, няма начин да го сбъркаш - про-то си личи от далече!

Link to comment
Share on other sites

Няма да мога. Обвзела ме е тъга... Стене над мен проклятието на БокоБоко - като разговаряш с идиот, ставаш идиот. :( Клетките ми се самоизяждат от идиотизмъ, който лъха от всеки пост на БокоБоко.

Link to comment
Share on other sites

Това го знам от дядо ми- Аз го плюя той си мисли дъжд вали! хахахххахха

АЕ защо сте толкова Депресирани е копелуета :D

Link to comment
Share on other sites

Това го знам от дядо ми- Аз го плюя той си мисли дъжд вали! хахахххахха

АЕ защо сте толкова Депресирани е копелуета :D

 

Май вървим към "забравете какво съм казал до сега, я ми отговорете на тоя въпрос"....

Link to comment
Share on other sites

Айди де!

 

Чакам...

 

В твоята няма нищо... Чакай си ! хахахахахха

 

Кой ли ще спечели тазгодишното състезание

Кирил Методий и брат му ?

Link to comment
Share on other sites

Боко, за оная тема е ясно, че шампиона ще си ти със сигурност. Заради постоянството и упоритостта, която полагаш в творчеството си.

Ако организираме тема за тъпота - там вече няма да спечелиш. Тук сме аматьорски форум, а ти си чист професионалист. Ако от глупост се печелеше - да си събрал Стив Джобс, Бил Гейтс и Марк Зукърбърг в джоба си и да си купил на Чефо 4-5 ферарита с бюджета си за обедно предястие.

Link to comment
Share on other sites

Нямам притенциЙ към Ферарито. И розово може да е и с десен волан може да е...само да e Конче :D

Абе..., знаех, че слушаш странна "музика"..., ама, че си и гей - това не го подозирах :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • Veno locked this topic

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...